شما اینجا هستید

    سلامت » ۵ نکته تست شده برای کباب کردن در روزهای باد
باربیکیو

[ad_1] نمی توانید کباب پز در حیاط خانه را به تعویق بیندازید فقط به این دلیل که در بیرون هوا کمی نسیم است. مطمئناً ، این یک چالش بیشتر خواهد بود اما با آمادگی مناسب و چند تنظیم ، مساله ای است که قطعاً می توانید از پس آن برآیید. در اینجا چند نکته آزمایش […]

[ad_1]

نمی توانید کباب پز در حیاط خانه را به تعویق بیندازید فقط به این دلیل که در بیرون هوا کمی نسیم است. مطمئناً ، این یک چالش بیشتر خواهد بود اما با آمادگی مناسب و چند تنظیم ، مساله ای است که قطعاً می توانید از پس آن برآیید.

در اینجا چند نکته آزمایش شده برای کباب کردن موفق در روزهای بادی وجود دارد:

گریل خود را درست قرار دهید

هنگام آماده شدن برای پخت و پز در یک روز باد ، باید باد را پیش بینی کرده و جهت آن را دریابید. اگر از منقل ذغالی استفاده می کنید ، ایده آل است که دریچه ها را از باد دور کنید. اگر مشغول پخت و پز با کوره گاز هستید ، آن را از باد ، عمود بر جریان گاز لوله های مشعل ، جدا کنید.

گریل خود را حداقل ۱۰ فوت دور از هر سازه ای (خانه ، درختان و غیره) یا هر چیز قابل اشتعال قرار دهید.

سهام در زغال چوب

بسته به شدت نسیم ، شما از ذغال سنگ بسیار بیشتری استفاده خواهید کرد تا نیاز به پخت و پز در هوای مناسب داشته باشید. در مقایسه با انواع دیگر سوخت ، زغال چوب در معرض باد سریعتر می سوزد.

بنابراین در ذغال خود ذخیره کنید و بیشتر به آنچه در حال پخت رنده ها است توجه کنید – ممکن است مجبور شوید بارها و بارها ذغال اضافه کنید تا آتش ادامه پیدا کند و مطمئن شوید که غذای شما درست پخته شده است!

درپوش را با مسئولیت خود باز کنید

وزش باد ناگهانی می تواند خاکستر داخل کتری را بچرخاند و به مواد غذایی شما وارد شود. بنابراین در صورت لزوم درب ظرف را باز نکنید و در صورت لزوم ، آن را به آرامی و با احتیاط باز کنید تا نگاهی بیندازید.

گریل خود را از نزدیک کنترل کنید

این مورد هم برای کوره های ذغالی و هم برای گازهای کبابی درست است. اگر از انواع گاز استفاده می کنید ، مشعل ها را هر از گاهی بررسی کنید زیرا به دلیل نسیم احتمال خاموش شدن آنها زیاد است. اگر آنها خاموش شدند ، دریچه های گاز را فوراً خاموش کنید ، درب گاز را باز کنید و اجازه دهید هوا به مدت ۵-۸ دقیقه یا تا زمانی که بوی گاز از بین برود ، قبل از آتش گرفتن دوباره کوره شما ، جریان داشته باشد.

ایمنی را در اولویت قرار دهید

در حالی که کباب کردن در نسیم ملایم تا متوسط ​​امکان پذیر است ، شما خود می توانید تشخیص دهید که باد بیش از حد شدید است و نمی تواند کوره شما را روشن کند. کباب پز (به ویژه انواع ذغال سنگ) که توسط باد شدید از بین می رود ، می تواند مضر و خطرناک باشد.

اگر تصمیم به ادامه کار دارید ، می توانید یک شیشه جلو اتومبیل مخصوص کوره خود را خریداری کنید (بیشتر کوره های گازی که از قبل با این ویژگی ارائه می شوند) یا یکی از آنها را تهیه کنید.

این ۵ نکته را برای کباب کردن در روزهای باد برای باربیکیوی حیاط خلوت بدون دردسر دنبال کنید!

[ad_2]

دسته بندی: سلامتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد