شما اینجا هستید

اگر از هر کدام از ما بپرسند بهترین عطری که عاشقانه دوستش داریم چه عطری است در جواب همه ما چند ویژگی یکسان تکرار خواهد شد؛ بهترین عطرها آنهایی هستند که رایحه خارق‌العاده و مست کننده‌ای را در بطن خود جای دهند، قدرت تداعی خاطرات ارزشمند از افراد، مکان‌ها و اتفاقات مهم زندگی‌ را دارا […]

اگر از هر کدام از ما بپرسند بهترین عطری که عاشقانه دوستش داریم چه عطری است در جواب همه ما چند ویژگی یکسان تکرار خواهد شد؛ بهترین عطرها آنهایی هستند که رایحه خارق‌العاده و مست کننده‌ای را در بطن خود جای دهند، قدرت تداعی خاطرات ارزشمند از افراد، مکان‌ها و اتفاقات مهم زندگی‌ را دارا باشند و همچنین بتوانند طیف وسیعی از احساسات را در وجودمان برانگیزانند. به علاوه، این عطرها با یادی که در دل ما می‌اندازند، در هر شرایط و هر سنی جاودانه و قابل استفاده هستند.

عطرهایی که در ادامه برایتان آورده ایم ۵ عطری هستند که امتحان خود را در طی سالیان پس داده‌ و گزینه‌هایی فوق‌العاده برای انتخاب شدن توسط شما خواهند بود.

۱- ادو پرفیوم زنانه  ترزور میدنایت رز لانکوم

اولین عطر، ادوپرفیوم نفس گیر و کلاسیکی از مجموعه عطر و ادکلن لانکوم است، که شما را به باغ‌های محصور شده با بوی مدهوش کننده گلبرگ‌های رز می‌رساند و نوازش مخمل گونی را به روحتان هدیه می‌دهد. این عطر در نت ابتدایی خود به شما ترکیبی ترش و شیرین از رایحه‌های گلی میوه‌ای شامل رز و تمشک هدیه می‌دهد. در ادامه ترکیبی تازه و مدهوش کننده از یاس، گل صد تومانی، فلفل صورتی، برگ و جوانه انگور فرنگی را با خود به همرا می‌آورد و به رویایی شیرین و گرم دعوتتان می‌کند.


اما در نت پایه و اصلی، هم آمیزی کم نظیر و گرمی از عطر سرمست کننده مشک، رایحه نوازش‌گر وانیل و عطر گس سدر را شاهد خواهیم بود که نت‌های هماهنگی از موسیقی جاودان رایحه‌های این عطر را می‌نوازند و نتی ماندگار در خاطرتان ثبت می‌کنند.

عطر ترزور میدنایت رز، نمایانگر ظرافت‌های زنانه و در عین حال قدرت و اعتماد به نفس خانم‌های اصیل می‌باشد و انتخابی شایسته برای محافل رسمی و مهمانی‌ها به حساب می‌آید. این ادکلن لانکوم به طور کلی طبعی گرم دارد و برای استفاده در روزهای سرد پاییز و زمستان توصیه می‌شود.

۲- ادو پرفیوم زنانه ادیکت دیور

عطر دوم، ادیکت دیور رایحه‌ای خاص و برآمده از حس آزادی و آزادگی است و شما را به منبع بی‌پایانی از انرژی تبدیل خواهد کرد. این ادوپرفیوم در سال ۲۰۰۲ توسط کمپانی فرانسوی دیور به بازار عرضه شد و در سال ۲۰۱۲ و دگربار در سال ۲۰۱۴ با نوآرایی دوباره توسط اسطوره دنیای عطر، فرانسوا دماشی با ظاهری مدرن‌تر و عطری گیراتر منتشر شد.
در نت ابتدایی ادیکت دیور، رایحه تازه و میوه‌ای از ترکیب پتی دانه و توت سیاه مشامتان را پر خواهد کرد. در ادامه و با ظرافتی هیجان انگیز شما را به ترکیب رایحه‌های گلی در نت میانی که در هم آمیزی ظریفی از گل یاس، شکوفه‌های پرتقال، گل سرئوس و گل محمدی راهنمایی می‌کند.
در نت پایانی با ترکیبی اصیل و شرقی شامل وانیل، چوب صندل و باقلا تونکا، شما را شگفت زده می‌کند و ترکیبی تند، مخمل گون و ماندگار را به وجودتان هدیه خواهد داد. عطر دیور اورجینال ادیکت، ظاهری قدرتمند و پرانرژی از شما به نمایش می‌گذارد و در کل نمادی از فردی پرانرژی، روراست و تحسین برانگیز می‌باشد.

طبع کلی این عطر گرم بوده و بوی هیجان انگیز و تند آن، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای مهمانی‌ها و محافل شبانه می‌باشد؛ استفاده از آن، انتخابی بسیار مناسب برای روزهای سرد پاییز و زمستان به شمار می‌آید.

۳- ادو تویلت زنانه ادیکت او فرش دیور

اما در مورد سومین عطر، رایحه ملایم و شیرینی که شما را به هر آنچه تمنا دارید می‌رساند و چهره‌ای ماندگار از حضورتان در یادها به وجود خواهد آورد. ادیکت اوفرش دیور، نمادی از زنانگی و ظرافت است و معصومیت و تازگی را یادآور می‌شود.

این عطر در نت ابتدای خود ترکیبی ترش و جذاب از لیمو ترش و گریپ فروت دارا می‌باشد و با ظرافتی کم‌نظیر، در نت میانی، مشامتان را به عطری خاص از درهم تنیدگی انار، فریزیا و لاله مردابی مهمان می‌کند.


اما نت پایانی و ستاره نمایش، ترکیبی از بوی شیرین مشک و روایح چوبی را عرضه می‌کند و عطری خارق‌العاده را برای استفاده در روزهای گرم سال با خود به ارمغان خواهد آورد. رایحه ملایم این ادوتویلت، پیشنهاد جذابی برای استفاده در مکان‌های رسمی و محافل دوستانه به شمار می‌آید.

۴- ادو پرفیوم زنانه اروس ورساچه

عطر چهارم و پنجم دو عطر معرکه از برند ورساچه هستند. رایحه‌ای پرطراوت از دنیای اسطوره‌ و رویا که شما را به خنکایی از نسیم دریاها می‌نوازد. اروس ورساچه در تابستان سال ۲۰۱۴ در قالب ادوتویلت به بازار عرضه شد. این عطر نسخه جدیدی از ورساچه اروس پور فم است که با نسخه مردانه خود در سال ۲۰۱۲ به عنوان جفت عرضه شده بود.

این عطر ورساچه در همان نت ابتدایی، قدرت و شگفتی آفرینی‌اش را به رخ می‌کشد؛ با ترکیبی میوه‌ای مرکباتی شامل نارنگی ماندارین، لیمو شیرین، تمشک، کالون و انگور فرنگی سفید، انرژی و شادابی کم نظیری به عمق روحتان خواهد بخشید و شما را به سفری رویاگونه دعوت می‌نماید.
در اسانس میانی اما، ترکیب غالب رایحه‌ها گلی می‌باشد. در هم آمیزی ملایم و نوازش‌گر فریزیا، یاس، شکوفه پرتقال و مگنولیا یادواره باغ‌های سرسبز و اسرارآمیز یونان باستان را با خود به همراه دارد.
در نت پایه و اصلی این عطر، رایحه‌ای تند و صاعقه وار به ناگاه مشام را پر می‌کند و روح را از خنکای عمیق و بی‌مانندی اشباع می‌نماید.
نت پایه نیز در هم پیچیدگی خاص و اسطوره‌واری از عطر شیرین مشک، بوی تند و گیرای نعناع هندی، روایح ملایم و گس چوبی و تحفه کم‌نظیر آمبروکسان را در خود جای داده‌اند.

این عطر نماد زنی بی‌همتا، اغواگر و اسطوره وار است که با قدرت بی‌پایانش تمام خواسته‌هایش را فتح می‌کند. طبع خنک و پرطراوت اروس، پیشنهادی مناسب برای گذراندن روزهای گرم تابستان و بهار بوده و ضمن عطر خوشی که با خود به همراه دارد، انرژی بسیاری در طول روز برایتان فراهم خواهد کرد.

۵- ادوپرفیوم اروس فلیم مردانه ورساچه

اروس فلیم، به صراحت، شور و شوق عشق مردانه آتشین را یادآور می‌شود. نقش نماد سر مدوسا بر روی بطری عطر، آن را در قلب جهان عطر ورساچه قرار می‌دهد و آن را تبدیل به عطری می‌کند که برای مردان مصمم ولی با احساس طراحی شده است. این عطر آخرین عطر از مجموعه ۵ عطر خاطره انگیز است، که دوستش خواهید داشت و برای هدیه بسیار مناسب است.

نت ابتدایی عطر ترکیبی تند و ترش از رزماری، فلفل، نارنگی، لیمو ترش و کینوتو را در خود جای داده است. در نت میانی عطر رایحه گلی از هم آمیزی رز و شمعدانی مشام را پر می‌کنند و با بویی نه چندان ملایم، شما را به سمت نت پایه می‌برند که پرده اصلی نمایش به شمار می‌آید؛ ترکیبی از دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، خزه درخت بلوط، وتیور و صندل سفید.

این عطر اصیل و تند، با رایحه‌ای چوبی و ادویه‌ای، انتخابی خارق‌العاده برای مهمانی‌ها و محافل مجلل و پر زرق و برق خواهد بود و خاطره‌ای به یاد ماندنی از شما به یادگار خواهد گذاشت.

دسته بندی: آرایش و زیبایی, بازرگانی, خانواده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد