شما اینجا هستید

    خانواده » ۵ عاملی که باید هنگام خرید اسباب بازی برای کودکان در نظر بگیرید
اسباب بازی

[ad_1] می توانید بگویید که والدین هنگام خرید اسباب بازی برای فرزندانشان بیش از حد محافظت و انتخاب می کنند. این یک پاسخ طبیعی به اکثر والدین است ، خصوصاً به دلیل اینکه رفاه و امنیت کودک آنها همیشه در ذهن آنها است. وقتی نوبت به خرید اسباب بازی برای بچه ها می رسد ، […]

[ad_1]

می توانید بگویید که والدین هنگام خرید اسباب بازی برای فرزندانشان بیش از حد محافظت و انتخاب می کنند. این یک پاسخ طبیعی به اکثر والدین است ، خصوصاً به دلیل اینکه رفاه و امنیت کودک آنها همیشه در ذهن آنها است.

وقتی نوبت به خرید اسباب بازی برای بچه ها می رسد ، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. شما ممکن است انواع مختلفی از رنگ ها ، اشکال ، طرح ها و مارک ها را در فروشگاه محلی یا حتی فروشگاه های آنلاین خود پیدا کنید. این ممکن است منجر به سردرگمی برخی از والدین شود ، خصوصاً اگر اولین بار است که آنها یکی را خریداری می کنند یا هنوز ایده ای برای خرید اسباب بازی ندارند.

هنوز نگران نباشید خرید اسباب بازی برای فرزندانتان در واقع آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. برای یافتن اسباب بازی های مناسب ، دستورالعمل هایی وجود دارد که باید دنبال کنید و البته عواملی را باید در نظر گرفت. این نکات متخصصان را در نظر بگیرید:

متناسب با سن خرید کنید

اولین چیزی که باید هنگام خرید اسباب بازی برای کودکان در نظر بگیرید ، بند آن است. دلیل این امر این است که بعضی از اسباب بازی ها فقط خاص یا گروه سنی خاصی هستند. به عنوان مثال ، اگر کودک شما هنوز کودک شیرخوار است ، جلو نروید و برای آنها مناسب برای کودکان ۳ سال به بعد پازل بخرید.

هنگام خرید اسباب بازی در فروشگاه اسباب بازی ، سن توصیه شده را که بر روی برچسب مشخص شده است ، بررسی کنید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، می توانید با فروشنده فروشگاه نیز تماس بگیرید.

اسباب بازی های مورد علاقه

والدینی که از نظر موسیقی تمایل دارند و می خواهند فرزندانشان به اندازه موسیقی دانان پرشور باشند ، طبیعتاً می خواهند برای آنها اسباب بازی های موسیقی بخرند. گرچه این ایده هیچ مشکلی ندارد ، اما تلاش برای سوق دادن آنها به سمت چیزی که واقعاً به آن علاقه ندارند ممکن است بیش از این که به ضرر آن باشد به رشد و نمو آنها آسیب برساند.

با رشد کودک ، مناطق مورد علاقه او را شناسایی کنید. خوش شانس برای شما اگر آنها علاقه مشابه با بزرگ شدن شما را نشان دهند ، اما اگر به نظر می رسد متفاوت هستند ، کاملاً خوب است. به آنها اجازه دهید علاقه خود را کشف کنند و به عنوان والدین ، ​​بهترین کاری که می توانید انجام دهید حمایت از آنها است.

با حمایت از آنها ، شما روی اسباب بازی هایی متناسب با علاقه و علاقه آنها سرمایه گذاری می کنید. این نه تنها باعث افزایش خلاقیت و مهارت آنها می شود بلکه باعث خوشحالی آنها می شود.

ایمنی

مهمترین نکته ای که هنگام خرید برخی از اسباب بازی ها برای کودکان خود باید در نظر بگیرید ، ایمنی آنها است. چه آن را باور کنید و چه نکنید ، اسباب بازی ها می توانند برای سلامتی کودک شما خطرناک باشند. تعیین کنید که اسباب بازی از چه موادی ساخته شده است (برای جلوگیری از سمیت) و اینکه آیا مورد تایید CPSC و FDA است.

همچنین بهتر است برچسب را بخوانید و دستورالعمل ها و توصیه های سازنده را به وضوح درک کنید. اگر تردید یا سوالی دارید ، فراموش نکنید که آن را برای یک نماینده حرفه ای یا یک نماینده فروش باز کنید. ایمن بودن بهتر از هرگز نیست.

برای رشد و توسعه بهینه

اسباب بازی ها نه تنها از نظر سن مناسب هستند بلکه برای رشد و نمو کودک شما نیز سودمند هستند. در حالی که تعداد زیادی اسباب بازی مختلف وجود دارد که می توانند توانایی ها و عملکرد کودک شما را تقویت کنند ، بهترین کار این است که در حال حاضر یکی از آنها را مطابق با نیازهای او انتخاب کنید.

قبل از انتقال به اسباب بازی دیگر ، به فرزندتان اجازه دهید بر روی اسباب بازی خاصی تسلط یابد. تعداد زیادی از اسباب بازی هایی که همزمان بازی می شوند ممکن است به جای یادگیری متمرکز منجر به گیجی شوند.

اما این به توانایی ها و استعدادهای کودک شما نیز بستگی دارد. اگر آنها در سن خیلی کم استعداد دارند ، ممکن است بخواهید به آنها اسباب بازی هایی بدهید که بتوانند در به حداکثر رساندن این هدایا کمک کنند.

نه به اسباب بازی های سنگین

بسیار مهم است که وزن اسباب بازی را که قرار است به کودک خود بدهید نیز در نظر بگیرید. اسباب بازی های سنگین ممکن است بعداً باعث حوادث شوند و کودکان نتوانند از اسباب بازی ها به خوبی استفاده کنند. در عوض ، اسباب بازی هایی بخرید که بتوانند کاملاً آنها را مدیریت کنند. این به معنای حمل آسان و بازی با آن است.

اینها برخی از عواملی است که شما باید هنگام خرید اسباب بازی برای فرزندان خود در نظر بگیرید ، اما اگر از متخصص اطفال کودک خود برای توصیه های بیشتر بخواهید بسیار کمک می کند. اسباب بازی ها ممکن است سرگرم کننده و آموزشی باشند ، اما در صورت خرید بدون احتیاط نیز می توانند خطرناک باشند.

[ad_2]

دسته بندی: خانوادهبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد