شما اینجا هستید

    سلامت » ۵ روش اثبات شده برای چگونگی کاهش سریع وزن
کاهش وزن

[ad_1] روش های اثبات شده برای چگونگی کاهش سریع وزن طبق نظر علم اگر از خود می پرسید که چگونه سریع لاغر شوید ، پس به جای مناسب رسیده اید. بسیاری از راه های کاهش وزن به همین سادگی م effectiveثر نیستند. بهترین راه برای چگونگی کاهش وزن این است که ببینیم علم در مورد […]

[ad_1]

روش های اثبات شده برای چگونگی کاهش سریع وزن طبق نظر علم

اگر از خود می پرسید که چگونه سریع لاغر شوید ، پس به جای مناسب رسیده اید. بسیاری از راه های کاهش وزن به همین سادگی م effectiveثر نیستند. بهترین راه برای چگونگی کاهش وزن این است که ببینیم علم در مورد آن چه می گوید. از این گذشته ، علم در مورد آنچه م worksثر است و چه چیزی سودمند نیست.

در زیر روش های اثبات شده برای کاهش سریع وزن وجود دارد.

روزه داری متناوب

یکی از محبوب ترین راه های کاهش وزن در هفته ، روزه داری متناوب است. روش کار به این صورت است که شما در روزه های مختصر مختصر شرکت می کنید ، یا به طور قابل توجهی کالری خود را کاهش می دهید. مطالعات نشان داده است که اگر تا حدود شش ماه روزه متناوب باشید ، به یک کاهش وزن باورنکردنی خواهید رسید.

سه روش روزه داری متناوب مشهور است. اینها هستند:

• روزه جایگزین – شما فقط یک روز در میان روزه کامل می گیرید.

• ۵: ۲ روزه گرفتن – شما دو روز از هفته روزه دارید ، اما در روزهای روزه داری باید حدود ۵۰۰ کالری بخورید.

• ۱۶: ۸ روزه گرفتن – شما ۱۶ ساعت روزه دارید که فقط یک پنجره غذا خوردن هشت ساعته باقی می ماند. به طور کلی ، این پنجره از ۱۲ PM – 8 PM باز است.

غذا خوردن ذهنی را تمرین کنید

یکی دیگر از روش های مورد حمایت علمی برای از دست دادن سریع چربی شکم ، غذا خوردن ذهنی است. برای تمرین غذا خوردن آگاهانه ، شما اساساً به نحوه غذا خوردن توجه زیادی می کنید. شما می توانید از غذای خود لذت بیشتری ببرید و برای دریافت مواد مغذی بیشتر بهتر آن را بجوید.

برخی از روش هایی که می توانید با غذا خوردن آگاهانه تمرین کنید شامل موارد زیر است:

• بنشینید و پشت میز غذا بخورید. از غذایی که می خورید آگاه شوید و از آن لذت ببرید!

• هنگام غذا خوردن از هرگونه حواس پرتی خلاص شوید. این به معنای عدم تماشای تلویزیون ، استفاده از رایانه و یا استفاده از تلفن است.

• آهسته تر غذا بخورید. وقت خود را در حال جویدن غذای خود اختصاص دهید. طعم ها را بچشید. معده قبل از اینکه مغز پر بودن را ثبت کند سیر می شود. آهسته تر غذا خوردن به شما امکان می دهد با معده خود هماهنگ باشید.

• غذاهای سیرکننده بخورید. وقتی از خوردن غذا با کالری خالی پرهیز می کنید و گزینه هایی را انتخاب می کنید که با مواد مغذی مفید پر شده باشند ، گرسنگی خود را برای مدت طولانی تری برطرف می کنید.

شکر و کربوهیدرات کمتری تصفیه شده بخورید

رژیم معمولی که اکثر مردم امروزه می خورند شامل مقدار قابل توجهی قند تصفیه شده و کربوهیدرات است. این یک روش مطمئن برای تهیه پوندهای اضافی ناخواسته است. غذاهای فرآوری شده معمولاً بزرگترین عامل مقصر هستند ، مانند برنج سفید و نان. می توانید سریع هضم کنید اما به همان سرعت تبدیل به گلوکز می شوند.

دلیل این مسئله این است که گلوکز وارد جریان خون شما می شود و هورمونی به نام انسولین را درگیر می کند. نقش انسولین ذخیره چربی در بافت چربی شما است که منجر به افزایش وزن ناخواسته می شود.

اگر می خواهید به سرعت چربی های شکم خود را از دست دهید ، باید در جلوگیری از قندهای تصفیه شده و کربوهیدرات ها از زندگی خود سخت بگیرید. گزینه های سالم تری را که دانشمندان به کاهش وزن کمک می کنند انتخاب کنید ، از جمله:

• غذاهای غلات کامل

• میوه

• آجیل و خشکبار

• دانه

• چای های گیاهی

• آب تزریق شده از میوه

• اسموتی های پایه آب

اگر به دنبال چگونگی کاهش سریع وزن هستید ، همه اینها گزینه های خوشمزه ای هستند.

فیبر بیشتری بخورید

فیبر غذایی معمولاً از کربوهیدراتهایی که در کربوهیدراتها یافت می شوند ، حاصل می شود. با توجه به سختی آنها ، هضم اینها در روده کوچک شما غیرممکن است که با قندهای تصفیه شده و کربوهیدرات ها در تضاد است. هنگامی که فیبر بیشتری می خورید ، سریعتر احساس سیری خواهید کرد ، اگر اگر می خواهید بدانید چگونه در یک هفته یا همین حدود کاهش وزن پیدا کنید ، بسیار عالی است.

چند نمونه از غذاهایی که فیبر زیادی دارند به شرح زیر است:

• نان آرد کامل نان سبوس دار نانی که با آرد سبوس نگرفته پخته باشند

• گندم کامل

• جو دوسر

• میوه ها

• سبزیجات

• نخود فرنگی

• لوبیا

• آجیل و خشکبار

• دانه

روده سالم داشته باشید

اخیراً تحقیقات در مورد باکتریهای روده نشان داده است که این ماده به معنای واقعی کلمه به عنوان “مغز دوم” عمل می کند که مسئول “احساس روده” شما است. شما واقعاً می توانید با روده خود فکر کنید! در واقع تعداد باکتری های بدن شما از سلول ها بیشتر است. متعادل نگه داشتن و سالم نگه داشتن باکتریهای روده در وزن شما نقش اساسی دارد.

باکتریهای روده وجود دارند که به شما انرژی می بخشند در حالی که بقیه منجر به ذخیره چربی بیشتر و افزایش وزن می شوند.

اگر می خواهید بدانید که چگونه سریع شکم خود را کاهش دهید ، باید میزان باکتری های خوبی را که در روده زندگی می کنند افزایش دهید. برای حمایت از رشد باکتریهای خوب روده موارد زیر را انجام دهید:

گیاهان بیشتری بخورید. میوه ها ، سبزیجات و غلات را زیاد کنید. این میزان فیبر مصرفی شما را تقویت کرده و تنوع بیشتری را به باکتریهای روده وارد می کند. در حقیقت ، غذاهای گیاهی مانند سبزیجات باید حدود ۷۵٪ از رژیم غذایی شما را تشکیل دهند.

غذاهای تخمیر شده بخورید. مقدار زیادی باکتری خوب در غذاهای تخمیر شده وجود دارد که می تواند رشد باکتری های بد را نیز کاهش دهد. برخی از گزینه های عالی کیمچی ، ماست و میسو هستند. این غذاها دارای پروبیوتیک هستند که باعث افزایش تعداد باکتری های خوب در روده شما می شوند.

غذاهای پری بیوتیک بخورید. غذاهای پری بیوتیک باعث افزایش رشد و فعالیت باکتری های مفیدی می شوند که به عنوان کاهش وزن شناخته می شوند. این غذاها معمولاً میوه ها و سبزیجات هستند ، اما به ویژه پیاز ، سیر ، موز و آووکادو. همچنین می توانید فیبر پری بیوتیک را در غلات مانند جو دو سر پیدا کنید.

شروع به ریختن آن پوندها کنید

اکنون که می دانید چگونه در یک هفته لاغر شوید و چگونه سریع شکم خود را کاهش دهید ، توپ در زمین شما قرار دارد. دانش در مورد اینکه چه مواد غذایی به شما در کاهش وزن کمک می کند و همچنین در مورد نوع تغییر سبک زندگی برای ریختن پوندهای ناخواسته ، مشخص شده است.

برای شروع ، یکی از این پنج روش اثبات شده برای چگونگی کاهش سریع وزن را انتخاب کنید و آنها را امتحان کنید. مصرف بیش از حد یکباره ممکن است طاقت فرسا باشد ، که در نهایت می تواند به شما نتیجه معکوس دهد. پس از موفقیت در یک روش ، به ترکیب روش دیگر و به دنبال آن روش بروید. از کاهش وزن تازه کشف شده خود لذت ببرید!

این فیلم تکان دهنده را مشاهده کنید

[ad_2]

دسته بندی: سلامت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد