شما اینجا هستید

پله چوبی

[ad_1] اگر در حال ساخت خانه جدیدی هستید یا در حال بازسازی هستید ، به احتمال زیاد نیاز به مجموعه ای از پله ها دارید. اگر چنین است ، پس آیا به استفاده از پله های فلزی به جای چوب فکر کرده اید؟ این روزها بسیاری از خانه های مدرن و معاصر شروع به استفاده […]

[ad_1]

اگر در حال ساخت خانه جدیدی هستید یا در حال بازسازی هستید ، به احتمال زیاد نیاز به مجموعه ای از پله ها دارید.

اگر چنین است ، پس آیا به استفاده از پله های فلزی به جای چوب فکر کرده اید؟

این روزها بسیاری از خانه های مدرن و معاصر شروع به استفاده از پله های فلزی به جای چوب کرده اند. پله های فلزی سه مزیت اصلی برای صاحب خانه دارند:

  • استحکام – قدرت
  • آرامش
  • تطبیق پذیری

پله های فلزی به مراتب از پلکان های چوبی برتری دارند! در بیشتر راه پله های ساخته شده از چوب از یک کناره یا سیم استوانه ای از نوع دوگلاس صنوبر استفاده می شود که دارای بریدگی است و مقاومت واقعی آن بیشتر به صورت نشسته به صورت عمودی ۲×۶ است. این برای بیشتر خانه ها بیش از اندازه کافی است اما در مقایسه با فلز پایین است. یک راه پله فلزی می تواند به راحتی وزن کل خانه را تحمل کند! به معنای واقعی کلمه می توانید با یک کامیون از آنها رانندگی کنید و آنها تکان نخواهند خورد. این باعث می شود که آنها محکم و ایمن باشند زیرا اینگونه هستند.

وقتی صحبت از راه پله های چوبی می شود سر و صدا مسئله ای است خصوصاً اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید. چوب در فصول مختلف و آب و هوا منقبض و منبسط می شود. در زمان زمستان آنها از رطوبت کم می شوند و هنگام راه رفتن روی آنها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند. صرف دریافت یک لیوان شیر در نیمه شب می تواند افراد دیگر را بیدار کند. این امر در مورد پله های چوبی اجتناب ناپذیر است زیرا استفاده از میله و گوه برای بستن پله های منبسط و منبسط شده. در تابستان آنها می توانند کاملا مناسب باشند اما در زمستان بسیار ترسناک هستند. از طرف دیگر پله های فلزی به صورت جامد جوش داده می شوند و تقریباً صدایی ایجاد نمی کنند.

پله های فلزی بسیار متنوع هستند و می توانند انواع مختلفی از مواد پایان دهنده و لهجه ای از جمله پله های چوبی و درب های نرده را داشته باشند. روند رو به رشد این روزها استفاده از یک هسته فلزی برای پله های خود است و سپس آنها را با چوب ، سنگ یا شیشه جدا کنید. این یک ظاهر مدرن و زیبا مدرن ایجاد می کند که می تواند متناسب با هر سبک خانه باشد. آنها نه تنها عالی به نظر می رسند که قدرت آنها از پلکان های چوبی برتری دارد. به عنوان مثال یک آج پله شیشه ای که ۱٫۵ اینچ است فکر می کنید ۱۸۰۰ پوند را پشتیبانی می کند! این قدرت کافی برای حمایت از یک SUV است که مجموعه ای از آج های شیشه راه پله را بالا می برد. هنگامی که یک راه پله از فلز به عنوان سازه پشتیبان استفاده می کند ، به طراح یا صاحب خانه اجازه می دهد تا هر لهجه یا ترکیبی از لهجه هایی را که می خواهند انتخاب کند. به عنوان مثال یک خانه می تواند از آج های راه پله چوبی و سپس اضافه کردن یک درپوش نرده سنگ مرمر برای یک ظاهر و احساس کاملاً سفارشی استفاده کند که علاوه بر زیبایی ، بسیار کاربردی نیز باشد.

بزرگترین نقطه ضعف اضافه کردن پله های فلزی به خانه هزینه است! آنها بیشتر برای خانه های سطح بالا که بودجه سخاوتمندانه دارند مناسب هستند. قیمت گذاری می تواند به راحتی ۴ برابر مقدار یک راه پله کم چوب باشد.

[ad_2]

دسته بندی: سبک زندگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد