شما اینجا هستید

    خانواده » ۱۵ چیزی که بچه ها از والدین خود می خواهند
بچه ها

[ad_1] ۱۵ چیزی که بچه ها از والدین خود می خواهند اگرچه ممکن است اینگونه به نظر برسد ، کودکان خیلی پیچیده نیستند. موارد بسیار کمی وجود دارد که آنها در اولین سالهای خود از ما بخواهند. با این حال ، این درخواست ها برای کمک به آنها برای رشد مهربانانه و محترمانه در جامعه […]

[ad_1]

۱۵ چیزی که بچه ها از والدین خود می خواهند

اگرچه ممکن است اینگونه به نظر برسد ، کودکان خیلی پیچیده نیستند. موارد بسیار کمی وجود دارد که آنها در اولین سالهای خود از ما بخواهند. با این حال ، این درخواست ها برای کمک به آنها برای رشد مهربانانه و محترمانه در جامعه ، ضروری است.

به عنوان والدین ، ​​۱۵ مورد اصلی وجود دارد که کودکان تا آنجا که ممکن است از شما می خواهند. اگر بتوانید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا این موارد را در حد توان خود فراهم کنید ، آینده فرزندتان بیش از هر زمان دیگری روشن خواهد شد.

در اینجا ۱۵ مورد برتر بچه ها از پدر و مادرشان آورده شده است:

۱٫ یک شب بخیر

هنگامی که والدین مقداری اوقات با کیفیت را با فرزندان خود بگذرانند ، رفتن به رختخواب بسیار بهتر است. از روز خود بیرون بیایید تا آنها را در خود بیاندازید ، برای آنها ترانه بخوانید ، یا برای آنها یک داستان قبل از خواب بخوانید.

اگر هیچ کتابی ندارید ، ممکن است خودتان فکر کنید که یک داستان بسازید ، یا از آنها درباره کودکی خود بگویید. کودکان نیز در برابر والدینی که از تخیلات خود استفاده می کنند بسیار پذیرا هستند!

۲٫ محبت

نشان دادن محبت یکی از تجربیات اساسی است که کودکان هنگام بزرگ شدن تجربه می کنند. والدین باید همیشه به یاد داشته باشند که حتی پس از یک روز طولانی ستایش ، نوازش و عشق را انجام دهند.

حتی یک مکالمه دوستانه یک به یک می تواند کمک بزرگی به کودکی کند که می خواهد شنیده شود. مدتی را با او در میان بگذارید و از فرزندتان در مورد روز خود و آنچه بیشتر از همه لذت می برد بپرسید.

۳٫ وقت خصوصی

برقراری ارتباط خوب با فرزندان به معنای توجه کامل و تقسیم ناپذیر آنها به فرزندانتان است. کودکان از اینکه احساس می کنند وقتشان ارزشمند است ، بهره مند می شوند ، به خصوص اگر برنامه ریزی شده باشد و عجله نکنید.

با داشتن بیش از یک کودک ، تهیه هر یک از وقت های خود در کنار شما ضروری است. اتصال وقتی کارها شلوغ و بلند است دشوار است ، بنابراین به آنها اجازه دهید مکان و فعالیتی را انتخاب کنند که بتوانید با هم لذت ببرید.

۴٫ طرفداران غذای مثبت

بسیاری از کودکان خوش ذوق هستند ، اما این دلیلی نیست که هر روز حوله بیندازید و پیتزا سرو کنید. کودکان باید یاد بگیرند که غذاهای سالم نیز می توانند خوشمزه و راضی کننده باشند و این از خانه در آشپزخانه شروع می شود.

در وعده های غذایی با هم کار کنید ، یا حتی به آنها کمک کنید تا در باغ تعدادی سبزیجات پرورش دهند. کودکان باید زودهنگام یاد بگیرند که دسر تنها وعده غذایی خوشمزه نیست ، بنابراین آنها برای موفقیت در طولانی مدت آماده می شوند.

۵٫ برنامه هایی برای نگاه به جلو به

به فرزندان خود نشان دهید که عاشق معاشرت با آنها هستید و به آنها چیزهای سرگرم کننده ای بدهید که منتظر شما باشند. ممکن است آخر هفته برنامه های سرگرم کننده ای را برنامه ریزی کنید ، یا اگر رفتار خوبی نداشته باشد آنها را با فعالیت های هفته تعجب کنید.

به کودکان خود نشان دهید که از زمان با کیفیت هیجان زده اید باعث می شود که آنها احساس خوبی نسبت به خود و رابطه شان با شما داشته باشند.

۶٫ مکالمات قبل از خواب

زمان خواب به معنای پایین آمدن است ، اما زمان خوبی نیز برای استفاده از مکالمات مفید است. قبل از خواب وقت بگذارید تا در مورد روزشان ، دوستانشان یا هر چیز دیگری که فکرش را می کنند صحبت کنید.

به آنها اجازه دهید مکالمه را هدایت کنند. بچه ها دوست دارند احساس شنیده شوند.

۷٫ زمان بازی در خارج

مطالعات نشان داده است که چقدر بازی در فضای باز برای کودکان مفید و حیاتی است. نه تنها کودکان ، مردم در هر سنی از بودن در خارج بهره مند می شوند!

بچه ها را تشویق کنید که از صفحه نمایش و تلویزیون دور باشند و در عوض دنیای بیرون را جستجو کنند. به آنها اجازه دهید هرقدر می خواهند بیرون از خانه وقت بگذارند ، یا بازی کنند ، پیاده روی کنند یا با بچه های محله معاشرت کنند.

۸٫ زمان تماشای نمایش مورد علاقه آنها

تنها چیزی که بهتر از تماشای نمایش مورد علاقه آنهاست ، تماشای یک عزیز است! در حالی که کودک شما از نمایش های برگزیده خود لذت می برد ، پتو بگیرید و به یک نوازش خوب بسنده کنید.

می توانید بگذارید این یک زمان آرام باشد ، یا ممکن است از آنها س engageالاتی بپرسید تا آنها را درگیر خود کند.

۹٫ نظم و انضباط را در صورت لزوم

کودکان در مورد یادگیری رفتارها و پاسخهای مناسب به راهنمایی نیاز دارند. رعایت نظم و انضباط ممکن است مورد پسند والدین نباشد ، اما به کودک می آموزد که روی آنها سرمایه گذاری کرده و بهترینها را برای آنها می خواهد.

گرچه ممکن است آنها آن را نشان ندهند ، کودکان در نظم و انضباط ارزش پیدا می کنند.

۱۰٫ پیام های ویژه را ترک کنید

شگفتی ها همیشه دلپذیر هستند ، حتی اگر یک یادداشت کوچک باشد یا “فقط به همین دلیل”. توجه داشته باشید که در کیف ناهار یا کوله پشتی کودک خود یادداشت بریزید ، به خصوص اگر روز اوقات زیادی را پشت سر بگذارید.

داشتن آن لرزش کوچک شادی همیشه غیرمنتظره است و دوست داشتنی است.

۱۱٫ احمق بودن

بعضی اوقات کودکان به دنبال تأیید احمقانه بودن هستند اما بهترین راه برای اجازه دادن به آنها این است که والدین خودشان احمق باشند!

لباس پوشیدن با بچه هایتان و بازی کردن داستان ها به آنها کمک می کند تا از پوسته خود بیرون بیایند و روی تخیل خود کار کنند. بچه ها وقتی احساس نمی کنند مجبورند جلوی خود را بگیرند یا به روشی خاص رفتار کنند ، می توانند خشن و خلاق باشند.

آنها را با لباس ، کاردستی یا مبارزه با بالش غافلگیر کنید! گزینه ها بی پایان هستند.

۱۲٫ کمتر استرس داشته باشید

در کمال تعجب ، کودکان بسیار دیدنی و پذیرا هستند. آنها غالباً متوجه استرس و ناراحتی والدین خود می شوند و این امر خود را نیز متضرر می کند.

بسیاری از کودکان می خواهند والدین خود را خوشحال و آرام ببینند ، که به نوبه خود باعث می شود احساس مثبت تری نیز داشته باشند. صرف نظر از آنچه شما را آزار می دهد ، سعی کنید مسائل را ساده انجام دهید.

اگر وقت کم دارید ، از سفارش شام احساس بدی ندارید. اگر خانه آشفته است ، از بچه های خود دعوت کنید تا به شما کمک کنند کارها را سریعتر انجام دهید. اجازه ندهید هر چیزی بیش از آنچه باید طول بکشد. اکنون با هم کار کنید ، بعد از آن با هم بازی کنید.

۱۳٫ تاریخ ها را بازی کنید

وقت بزرگسالان سرگرم کننده است ، اما همچنین ملاقات با پدر و مادر دیگر برای همه نیز می تواند مفید باشد! کودکان می توانند با هم معاشرت کنند ، یا می توانند با بزرگترها معاشرت کنند و با دوستان شما راحت باشند.

۱۴٫ راهنمائی

کودکان همه پاسخ ها را ندارند. در واقع ، بزرگسالان به ندرت همه آنها را دارند! هرچند ، کودکان در هر شرایطی برای گرفتن راهنمایی به والدین خود می روند.

آنها ممکن است وقتی با غریبه ای ملاقات می کنند ، با تجربه جدیدی روبرو می شوند یا مطمئن نیستند که چگونه احساسات خود را بیان کنند ، به شما نگاه کنند. اگر در رابطه خود سطح اطمینان را ایجاد کرده باشید ، کودک شما احساس امنیت می کند تا بتواند در مسیر درست شما قرار گیرد.

۱۵٫ تصویب

والدین گاهی اوقات این موضوع را درک نمی کنند ، اما فرزندان آنها همیشه به دنبال تایید انواع امور هستند. آنها بیش از هر چیز می خواهند پدر و مادر خود را افتخار کنند!

مراقب فرصت های قهرمانی آنها باشید ، حتی اگر این کوچکترین دستاورد باشد. انجام این کار می تواند اعتماد به نفس و تمایل آنها به امتحان کارهای جدید را افزایش دهد.

موارد اساسی که باید در ذهن داشته باشید

فرزندپروری سخت است و پوشاندن همه این موارد هر روز همیشه امکان پذیر نیست. با این حال ، این ۱۵ موردی را که بچه ها از والدین خود می خواهند در ذهن داشته باشید و آنها را هرچه می توانید تمرین کنید.

آنها به شما کمک می کنند تا یک رابطه قوی با فرزندان خود ایجاد کنید و آنها را به شکوفایی در بزرگسالان موفق ترغیب کنید.

[ad_2]

دسته بندی: خانواده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد