شما اینجا هستید

به عنوان یک مربی والیبال ، شما باید با تهیه مجموعه قوانین و الزامات بازیکنان خود ، کنترل را به نمایش بگذارید. وضع قانون در هفته ابتدایی بسیار مهم خواهد بود اگر بخواهید دستگاهی با روغن کاری خوب کار کنید. من خلاصه ای از برخی نکات را ارائه داده ام که به نظر من موارد […]

به عنوان یک مربی والیبال ، شما باید با تهیه مجموعه قوانین و الزامات بازیکنان خود ، کنترل را به نمایش بگذارید. وضع قانون در هفته ابتدایی بسیار مهم خواهد بود اگر بخواهید دستگاهی با روغن کاری خوب کار کنید. من خلاصه ای از برخی نکات را ارائه داده ام که به نظر من موارد ضروری خواهد بود.

رفتار غیرقابل قبول

۱٫ مشغول کار دیگری غیر از تماشا و تشویق وقتی بازیکنان نیمکت نشین هستند. بازیکنان نباید بادوستهایشان چت کنند. آنها باید به بازی توجه کنند.

۲٫ حواس پرتی به بازیکنی که قصد توپ بازی دارد. این در مسیر خطوط ورزشی خوب است. به بازیکنان خود اجازه ندهید که درگیر این مسئله شوند زیرا شما واقعاً نمی خواهید توسط تیم های دیگر مورد پسند واقع شود. سریع نام خود را به دست خواهید آورد.

۳٫ فریاد زدن یا قسم خوردن در خشم. یک بار دیگر ، ورزشکاری. من در طول یک مسابقه فشرده و تعداد زیادی از مردم که تماشا می کردند ، یک بازیکن کلمه “F” را فریاد زد. ناراحت کننده ترین جنبه آن بسیار آرام بودن آن بود زیرا نمایش بسیار مهیجی بود. بدون شک یک لحظه بسیار ناراحت کننده است.

۴- سوال یا انتقاد از تماس یک مقام. تقریباً چیزی بیش از تماشای بازیکنان برای درخواست تماس بعد از هر بازی ، اشکالی برای من ایجاد نمی کند. به بازیکنان خود اجازه این کار را ندهید. بگذارید آنها بفهمند که این وظیفه شماست.

۵- از عصبانیت توپ را بهم بزنید یا لگد بزنید. اگر تا به حال مربی پسران بوده اید ، متوجه می شوید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. آنها واقعاً دوست دارند تا جایی که می توانند توپ را لگد بزنند. بعلاوه ، آیا این مثل اولین قانون والیبال نیست که یاد گرفته اید؟ این و غلتاندن توپ زیر تور (من واقعاً دوست دارم آن را به سمت سرویس دهنده پرتاب کنم).

۶٫ صحبت با مسئولان. قطعاً باید اطمینان حاصل کنید که همه می دانند فقط کاپیتان می تواند با مسئولان صحبت کند. دریافت کارت زرد در یک قسمت حساس یک مسابقه واقعاً سرگرم کننده نیست.

۷٫ تشویق منفی. این یکی را به یاد بیاورید؟: ما یک پارچ می خواهیم نه شکم شکم. لطفا هیچ کدام

۸٫ سرزنش هم تیمی ها. چیز دیگری که احساس می کنم زیاد رعایت می کنم هر تیم دارای یک بازیکن است که دوست دارد به شخصی که فریب داده نگاه کند و برخی از حرفها را بزند. این وظیفه مربی است. اجازه ندهید که از کنترل خارج شود.

۹٫ غر زدن به دنبال یک بازی بد. در صورت بروز این اتفاق ، فقط بازیکن را بیرون بیاورید. این واقعاً به سود تیم نخواهد بود.

در اینجا لیستی از نکات برای تشویق آورده شده است:

۱٫ به هم تیمی های خود در زمین کمک کنید
۲٫ از بازی های عالی هم تیمی ها و حریفان تعریف کنید
۳٫ توپ را زیر تور بچرخانید
۴٫ بدوید تا یک توپ خطا بگیرید و به سرور یا داور برگردانید
۵٫ تشویق در پایان هر امتیاز (برد یا از دست دادن امتیاز)
۶٫ از حاشیه تشویق کنید (“جنی در آتش است ، اوه ، آه” ، “آن را ادامه دهید سارا ، آن را ادامه دهید” ، “اینجا ما قرمز می رویم ، اینجا می رویم”)
۷٫ ایجاد انگیزه در پخش کننده که خطایی ایجاد می کند (“نگران نباشید ، دفعه بعد آن را دریافت خواهید کرد”)

دسته بندی: ورزش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد