شما اینجا هستید

    سلامت » چگونه بهترین مقیاس وزن دیجیتال بدن را انتخاب کنیم
کاهش وزن

[ad_1] تلاش برای انتخاب بهترین مقیاس دیجیتال وزن بدن برای نیازهای شما بسیار آسان است. این مقیاس ، وزن مناسب بدن را به شما ارائه می دهد تا به شما در دستیابی یا کاهش وزن کمک کند. البته برخی معیارها وجود دارد که باید قبل از انتخاب یکی از آنها بدانید. معیارهای انتخاب مقیاس دیجیتالی […]

[ad_1]

تلاش برای انتخاب بهترین مقیاس دیجیتال وزن بدن برای نیازهای شما بسیار آسان است. این مقیاس ، وزن مناسب بدن را به شما ارائه می دهد تا به شما در دستیابی یا کاهش وزن کمک کند. البته برخی معیارها وجود دارد که باید قبل از انتخاب یکی از آنها بدانید.

معیارهای انتخاب مقیاس دیجیتالی وزن بدن به شرح زیر است:
الف-از چه هدفی استفاده می کنید؟
۱٫ اگر می خواهید وزن کم کنید ؛ آیا برای اینکه چقدر می خواهید از دست بدهید و چه مدت زمانی هدفی تعیین کرده اید؟ آیا رژیمی برای غذا خوردن و / یا ورزش تنظیم کرده اید؟
۲٫ اگر می خواهید وزن خود را حفظ کنید. آیا در سطح نگهداری خود هستید تا بتوانید در مسیر خود باشید و به درستی کار کنید.
ب- آیا به مقیاسی نیاز دارید که دارای یک ماشین حساب BMI (شاخص توده بدنی) باشد که وزن شما را نسبت به قد شما اندازه گیری کند که به شما درصد چربی بدن می دهد. این یک واقعیت مهم است و اطلاعات بسیار ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد. این به شما راهنمایی می دهد که باید از آن پیروی کنید.
ج- آیا شما یکی را می خواهید که درصد هیدراتاسیون بدن شما را محاسبه کند و این میزان مایعات بدن را به شما می دهد. گاهی اوقات این یک ویژگی اضافی اضافه شده است ، اما شما باید دستورالعمل ها را بخوانید زیرا برخی از عوامل وجود دارد که ممکن است نادرست باشد. احتیاط این است که ، اگر باردار هستید یا دارای ورم (مایعات اضافی در بافت ها هستید) ، میزان هیدراتاسیون بدن ممکن است قرائت نادرستی را برای شما ایجاد کند.
د- آیا برای سهولت خواندن چراغ عقب دارد؟
ه- آیا با ضمانت و طول یا تاریخ انقضا همراه است زیرا در صورت وجود مشکلی ، ممکن است بتوانید آن را پس دهید یا نتوانید.
F- هزینه معمولاً بسیار مقرون به صرفه است ، مگر اینکه کسی را انتخاب کنید که دارای تمام عملکردها باشد ، اما هنوز هم می تواند در بودجه شما باشد
G- طیف گسترده ای از سبک ها برای انتخاب وجود دارد. بسیاری از آنها از شیشه ، فلز یا مخلوط هر دو ساخته شده اند.
ح- هنگام انتخاب ترازو ، حداکثر ظرفیت وزنی را که نگه دارد بررسی کنید. این بسیار مهم است ، زیرا اگر ظرفیت وزن شما را برآورده نکند مقیاس برای شما بی فایده است.

اگر به کاربردها یا عملکردهای مقیاس دیجیتال وزن بدن فکر می کنید ، بهترین انتخاب برای شما مقیاس متناسب با نیاز یا هدف شما است. به عنوان مثال اگر آن را فقط برای هدف عملکرد وزن می خواهید ، این به خود شما بستگی دارد. بسیاری از ترازوها با همه ابزارها و لوازم جانبی مدرن ارائه می شوند. این امر باعث می شود تا انتخاب موردی که متناسب با نیاز شما باشد را برای شما آسان تر کند. در نهایت ، آنها اساساً همان عملکرد را انجام می دهند و آن وزن کردن بدن و تأمین نیازهای شما است.

[ad_2]

دسته بندی: سلامتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد