شما اینجا هستید

    ساختمانی » پوستر دیواری گزینه ای بی نظیر برای دکوراسیون منازل

امروزه دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و خدمات رسانی مجموعه‌ ها در حوزه ی دیزاین فضا و لوازم دکوراتیو بسیار گسترده‌ تر شده است و افراد جهت زیبا سازی دکوراسیون موردنظرشان از المان ها و متریال های مختلفی استفاده می‌ کنند، یکی از این متریال های دکوراتیو مهم پوستر دیواری است که […]

امروزه دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و خدمات رسانی مجموعه‌ ها در حوزه ی دیزاین فضا و لوازم دکوراتیو بسیار گسترده‌ تر شده است و افراد جهت زیبا سازی دکوراسیون موردنظرشان از المان ها و متریال های مختلفی استفاده می‌ کنند، یکی از این متریال های دکوراتیو مهم پوستر دیواری است که می‌ تواند موجب زیباسازی و جذابیت فضای داخلی ساختمان شما شود و به طور کلی فضا را از یکنواختی خارج کند. پوستر دیواری ها شباهت زیادی به کاغذ دیواری دارند اما دارای تفاوت ‌های بسیاری نیز می باشند که در ادامه به تفاوت‌های پوستر دیواری با کاغذ دیواری می‌پردازیم:

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

 پوستر دیواری ها دارای تفاوت هایی از نظر جنس و طرح و… با کاغذ دیواری می باشند که همان‌ طور که می ‌دانیم کاغذ دیواری ها به شکل رول در بازار به فروش می رسند و شما در متراژهای مختلف می‌توانید این دیوارپوش را تهیه کنید . نقوش کاغذ دیواری به صورت طرح های تکراری و در امتداد هم است و این تکرار در سطح رول ادامه دارد بنابراین طرح کاغذ دیواری به صورت تکراری تمام سطح مورد نظر را پوشش می‌دهد و کاغذ دیواری را می توان در مکان های مورد نظر در پایان کار برش داد، اما پوستر دیواری ها دارای ابعاد مشخصی هستند که مناسب با انواع دیوارها بوده و شامل تکه هایی می باشند که پس از نصب یک تصویر واحدی را ایجاد می نمایند. بنابراین در پوستر دیواری یک تصویر بزرگ و کلی را خواهیم داشت. پوستر دیواری ها هم به صورت آماده و هم به صورت سفارشی به فروش می رسند ، بنابراین می توان از طرح های آماده و یا طرح های دلخواه که مورد چاپ قرار می‌گیرند استفاده کرد. نصب پوستر دیواری با کاغذ دیواری مشابه بوده و تنها در روش کار تفاوت هایی وجود دارد. به طور کلی رول های کاغذ دیواری از یک قسمت از دیوار معمولا از پایین دیوار شروع شده و رول های بعدی در کنار رول قبلی قرار می ‌گیرد اما پوستر دیواری دارای تکه هایی است که هر تکه باید دقیقاً در محل مخصوصش قرار گیرد، همانند پازلی که  هر قطعه ، بخشی از تصویر را ایجاد می نماید.بنابراین پوستر دیواری باید با دقت بسیار بالایی نصب شود. یکی از تفاوت های میان کاغذ دیواری و پوستر دیواری قیمت مقرون به صرفه تر پوستر دیواری می باشد.

 کاربرد پوستر دیواری

همانطور که گفتیم پوستر دیواری برای فضا های مختلف استفاده می شود و می توانید برای منازل، محیط های کاری و غیره از این دیوارپوش استفاده نمایید زیرا تنوع تصاویر پوستر دیواری بسیار زیاد بوده و می توان مناسب با هر محیطی آن را تهیه کرد.یکی از مزایای مهم پوستر دیواری ها تاثیرگذاری بسیار زیاد آن در فضا می باشد بنابراین باید محلی مناسب را برای نصب این دیوارپوش در نظر گرفت ، معمولاً بهترین گزینه اصلی ترین و بزرگترین دیوار در هر اتاق می باشد همچنین برای فضاهای مختلف می توان از طرح های متنوع بهره برد به طور مثال برای فضا های کوچک تر از پوستر دیواری ها با تصاویر عمیق استفاده کرد تا فضا بزرگتر به نظر برسد.

مزایای پوستر دیواری

پوستر دیواری دارای مزایای بسیار زیادی است و در دیزاین دکوراسیون های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزایای مهم این دیوار‌پوش، ماندگاری بالا و طول عمر خوبش می باشد تا بتوان از آن مدت طولانی تری استفاده کرد. پوستر دیواری دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و در طولانی مدت استفاده می شود. پوستر دیواری دارای قیمت های مختلف بوده و همانطور که گفته شد قیمت بسیار مناسبی دارد و به همین جهت افراد زیادی توانایی خرید این دیوارپوش را دارند. قیمت مناسب در کنار کیفیت و مرغوبیت این دیوارپوش بوده و به همین جهت گزینه ی بسیار عالی برای خرید های مقرون به صرفه خواهد بود. ثبات رنگی یکی از مزایای دیگر پوستر دیواری ها می باشد و در صورتی که پوستر دیواری را در کیفیت بسیار خوبی تهیه کنید، در گذر زمان دچار تغییر رنگ نشده و زیبایی اش حفظ خواهد شد. قابلیت شستشو از موارد مهم دیگری است که به خصوص برای مکان های پر رفت و آمد ضروری می باشد و در زمان‌های وجود گرد و غبار بر روی سطح پوستر دیواری ، با استفاده از نظافت و شستشو می توان زیبایی اولیه آن را بازگرداند.‌ نصب آسان پوستر دیواری موجب شده که افراد اقدام به نصب این دیوارپوش نمایند زیرا نصب انواع دیوارپوش ها و همچنین نقاشی ساختمان بسیار زمان بر بوده و موجب کثیف کاری زیادی خواهد شد اما پوستر دیواری در کوتاهترین زمان نصب می شود. یکی از مهمترین مزایای پوستر دیواری ها ، پوشاندن عیب و ایراد های دیوار ها می باشد و اگر کودک شما روی دیوار با خودکار نقاشی کشیده و یا دیوار دارای ترک های کوچک است و یا رنگ دیوار کنده شده ، پوستر دیواری بهترین گزینه برای پوشش دهی به دیوارهای شما در مدت زمان بسیار کوتاه خواهد بود.

تاثیرات پوستر دیواری بر روحیه افراد

امروزه افراد زیادی در منازل آپارتمانی زندگی می ‌کنند و این خانه ها علاوه بر کوچک بودن ، بسیاری از آنها نمای جالبی هم ندارد بنابراین روحیه ی افراد ممکن است دچار ناراحتی و دلگیری شود. جنبه بصری یکی از موارد مهم برای افراد بوده و با استفاده از به وجود آوردن مکانی روحیه بخش می ‌توان تا حد بسیار بالایی از این موارد جلوگیری کرد. استفاده از پوستر دیواری می ‌تواند منزل را دلبازتر کند بخصوص پوستر دیواری هایی که دارای رنگ های روشن و تصویرهای زیبا هستند. پس از تحقیقات و پژوهش ‌های فراوان، پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که پوستر دیواری با رنگ شاد می‌ تواند تا حد بسیار بالایی بر روحیه افراد تاثیر بگذارد.پوستر دیواری با طرح هایی از طبیعت از بهترین گزینه ها بوده و انرژی زیادی را به اهالی خانه خواهد داد. احساسات انسان متأثر از محیطی است که در آن قرار می گیرد و به دلیل اینکه ما در مکان‌هایی مانند منازل و محیط کار، مدت زمان زیادی را می گذرانیم بسیار مهم است که این مکان ها بتوانند انرژی بخش باشند. همچنین مراجعینی که به آن مکانها ورود پیدا می‌کنند در اثر دیدن تصاویری زیبا از پوستر  دیواری احساس رضایت بخش خواهند داشت.

 فروش پوستر دیواری با قیمت مناسب

فروشگاه دیوار دکور یکی از مراکز عرضه کننده ی انواع پوستر دیواری ها می باشد که تنوع بالایی از این دیوارپوش را در مجموعه خود گردآوری نموده که این تنوع شامل انواع سبک و رنگ و طرح و غیره می‌ باشد، بنابراین افرادی که می ‌خواهند یک پوستر دیواری زیبا و باکیفیت داشته باشند با مراجعه به فروشگاه دیوار دکور می‌ توانند خرید بسیار خوبی را تجربه کنند.

فروش اینترنتی پوستر دیواری از طریق سایت رسمی دیوار دکور انجام می گیرد و افرادی که تمایل به خرید اینترنتی دیوارپوش دارند ، می توانند به صورت مطمئن از این مجموعه خرید خود را انجام دهند. برای آن دسته از افرادی که خرید اینترنتی پوستر دیواری را انجام می‌دهند ، یافتن مرکزمعتبر بسیار مهم بوده زیرا هر مجموعه ای قابل اعتماد نیست و محصولات با کیفیت را عرضه نمی نماید به همین جهت تنها مراکز معتبر ، مناسب برای خریدهای شما می باشد. بنابراین پیشنهاد ما به شما فروشگاه دیوار دکور می باشد زیرا با سابقه یطولانی مدت و تجربه ی بالا در زمینه ی ارائه ی انواع محصولات دکوراتیو از جمله پوستر دیواری همواره در صدد جلب رضایت مشتریانش در تلاش بوده است.

https://divardecor.com/

دسته بندی: ساختمانی, سبک زندگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد