شما اینجا هستید

پشتکار

[ad_1] پایداری و جایگزینی بزرگ استعداد اغلب نادیده گرفته می شود. بنابراین بسیاری از مردم در رسیدن به هدف خود شکست می خورند ، نه به دلیل اینکه استعداد بالایی ندارند ، بلکه به دلیل نظم و انضباط نیستند. خبر شگفت انگیز این است که شما می توانید به وضوح در هر کاری که فکر […]

[ad_1]

پایداری و جایگزینی بزرگ استعداد اغلب نادیده گرفته می شود. بنابراین بسیاری از مردم در رسیدن به هدف خود شکست می خورند ، نه به دلیل اینکه استعداد بالایی ندارند ، بلکه به دلیل نظم و انضباط نیستند. خبر شگفت انگیز این است که شما می توانید به وضوح در هر کاری که فکر خود را تعیین می کنید خوب باشید. این فقط آسان یا سریع نخواهد بود.

آیا به خودتان اعتقاد دارید؟ آیا حتی اگر شرایط سخت شود ، حاضرید به جلو حرکت کنید؟ آیا احساس می کنید لیاقت فردایی بهتر را دارید؟ آیا می توانید به اندازه کافی به هدف خود پایبند باشید تا عالی شوید؟

شما باید درک کنید که پشتکار برای کار کردن چیزی است که شما را از دیگران جدا می کند. بنابراین ، شما باید خود را در حال حاضر انعطاف پذیر ببینید ، قادر به تبدیل شدن به هر چیزی که می خواهید باشید. و اگر می توانید این نظم را در خود بیابید که به مدت کافی به آن پایبند باشید ، می توانید واقعاً خارق العاده شوید.

همه به شخصی با استعداد ذاتی نگاه می کنند که گویی چیزی جادویی دارند. آنها می خواهند مانند آنها باشند. اما این هدیه چیزی نیست که اغلب سودمند باشد زیرا هر کسی چه استعداد یا هدیه ای داشته باشد ، فقط آغاز کار است.

“استقامت جایگزین بزرگی برای استعداد است.” – استیو مارتین

پشتکار و استعداد

حتی اگر کسی استعداد داشته باشد یا برنده زودهنگام باشد. پس چه! اگر آن شخص به شما اجازه می دهد که پشتکار بیشتری داشته باشید ، قدرت شن و ماسه بیشتری دارید ، سخت تر از آنها کار کنید. سپس شما در یک جدول زمانی به اندازه کافی بهتر از آنها عمل خواهید کرد. عزم راسخ یک جانشین عالی برای متخصص شدن است.

و تنها چیزی که می توانم تضمین کنم این است که استعداد توسط شخص دیگری قابل پیش بینی است. بنابراین ، مگر اینکه قلب و روح خود را برای بزرگ شدن بریزید ، شخص دیگری این کار را خواهد کرد. هنگامی که روزها مرخصی نمی گیرید ، اما خود را در آن قرار دهید گویی زندگی شما به آن بستگی دارد. تو در راهت هستی. فقط وقتی چنین رفتار کنید ، فرصتی برای بزرگواری دارید.

“فشار می تواند باعث شکست لوله ها شود اما همچنین می تواند الماس ایجاد کند.” – رابرت هوری

بنابراین ، شما باید بخواهید که کارها سخت باشد و به دنبال زندگی آسان نباشید. علاوه بر این ، شما نمی توانید صبر کنید ، امیدوار باشید یا دعا کنید تا در درون خود برخی از استعدادهای پنهان را کشف کنید که همه چیز را برای شما ساده می کند. این دیوانه به نظر می رسد ، اما به جای آن به دنبال جاده سخت بگردید و پشتکار خود را به متحد خود حفظ کنید.

داشتن پشتکار کافی

با این کار ، شما را به چیزی عالی تبدیل خواهد کرد. زیرا وقتی آسان است ، شما واقعاً برای آن کار نمی کنید ، فشار نمی آورید. بنابراین ، شما توسط شخص دیگری پیشی می گیرید ، که باید “همه” خود را بدهد. آنها آماده هستند که خون ، عرق و اشک بدهند تا تبدیل به آن چیزی شوند که می خواهند خیلی بد شوند.

علاوه بر این ، آنها آنقدر عصبانی و رانده شده اند که هرگز به آنها استعداد یا حتی چیزی داده نمی شود. و با وجود تراشه ای که روی شانه هایشان است ، آنها مصمم هستند که به هر کاری که فکرشان را می کنند تبدیل شوند. “راکی” را بخاطر بسپار. بنابراین خواه استعداد داشته باشید یا نداشته باشید ، تنها چیزی که مهم است این است: آیا پشتکار کافی خواهید داشت؟

“جهان همه را می شکند و پس از آن بسیاری در مکان های شکسته قویتر می شوند.” – ارنست همینگوی

غلبه بر موانع

اما پس چرا همه نیستند؟ این ممکن است به استراتژی هایی که شما استفاده می کنید برسد. هیچ اتفاقی برای شما نمی افتد که بر آن غلبه نشود. اگر به درون خود برگردید ، مطمئن هستم که می توانید دلیلی برای استقامت پیدا کنید ، از سد راه خود عبور کنید و آن قطعات را دوباره کنار هم قرار دهید. من در طول زندگی ام بارها این کار را انجام داده ام ، پس تو هم می توانی.

با این حال ، اگر قرار است بنشینید و غرق شوید ، کاملاً به خود شما بستگی دارد. “آنچه اتفاق افتاد” اتفاق افتاد و راهی برای پس گرفتن آن وجود ندارد. اما نحوه پاسخ شما یک انتخاب است. در هر صورت با از هم پاشیدگی با مشکلات روبرو می شوید ، در مناطقی که خراب می شوند ضعیف می شوید. یا با اتصال و رفع مشکل با پشتکار آتش را با آتش مواجه می کنید تا جایی که منبعی شود که به معنای واقعی کلمه شما را قویتر می کند.

و این انتخابی است که شما فقط می توانید انجام دهید. اما به یاد داشته باشید که اگر شکایت کنید ، هیچ کس تمایلی به کمک شما ندارد. بله ، ممکن است در زندگی خود دلایل زیادی برای اعتراض داشته باشید یا از اتفاقاتی که برای شما افتاده ناراحت شوید. اما نکته شوم در مورد بهانه ها معتبر بودن آنها است.

یادگیری دوست داشتن خود

میلیون ها دلیل وجود دارد که شما می توانید تسلیم شوید یا حتی سعی نکنید. و فقط به خاطر آن مبارزه ای که شما را شکست ، شما باید اجازه دهید فقط بنشینید و گریه کنید. این حق شماست ، بنابراین شما برای انجام آن هر دلیلی دارید. و بعضی از افراد حتی ممکن است کمتر به شما فکر کنند.

اما حقیقت این است؛ در حالی که ضعیف یا قویتر می شوید در مکانهایی که شکستند ، شما می توانید نحوه عکس العمل خود را در حرکت به جلو انتخاب کنید. با استعداد یا نه ، خبر خوب این است ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید تا پشتکار داشته باشید و قویتر باشید این است که باید خودتان را دوست داشته باشید.

و دوست داشتن خود یک عمل است. برای سالها ، فکر می کردم حسی که با رسیدن به موفقیت یا کسب ثروت کسب می کنم. من اعتقاد داشتم که همانطور که یک روز برمی گردم ، مثل این می شود که “آنجاست ؛ جرقه عشق و شادی برای خودم”. اما واقعیت این است که نحوه کار آن نیست.

استعداد تضمینی نیست

همچنین ، مهم نیست که چقدر پیش رفته اید یا موفقیت هایی که در آینه بازبینی خود دارید. اگر طعمه آن شوید ، گذشته شما همیشه بزرگتر از آینده شما خواهد بود. شما باید درک کنید که آینده شما همیشه باید بزرگتر از گذشته شما باشد.

بنابراین ، کارگر سختگیرتر در اتاق همیشه می خواهد پسر با استعدادی را که سخت کار نمی کند ، ضرب و شتم کند. در پایان ، تقریباً هر بار ، پشتکار همیشه برنده است. استعداد در این دنیا چیزی برای شما تضمین نمی کند. و همین امر برای آموزش خوب نیز صدق می کند.

و جهان مملو از افراد باهوشی است که هرگز به چیز مهمی دست پیدا نکردند. این پر از افراد با استعداد است که هرگز موفق نمی شوند. و این پر از جوانان با تحصیلات گران قیمت است که از ترک تحصیل در دبیرستان بهتر عمل نمی کنند.

پشتکار همیشه استعداد را می زند

استعداد اگر در این زمینه تلاش نکنید و پشتکار و دانش را به آن اضافه کنید ، شما را به جایی نمی رساند. اگر قلب نداشته باشید شما را به جایی نمی رساند. و اگر هیچ روده ای نداشته باشید ، هیچ چیز نیست. کسی که گرسنه تر است برای رسیدن به قله همیشه قبل از فرد با استعداد به آنجا می رسد.

بله ، شاید بلافاصله نه ، اما در پایان ، افراد مصمم همیشه موفق می شوند. پشتکار ، شجاعت ، ذکاوت و سخت کوشی از موادی هستند که شما را برنده می کنند. بنابراین ، اگر بیشتر خود را وقف خود کنید ، بهتر از دیگران موفق خواهید شد. به هر حال ، چگونه می توانید پسری را کتک بزنید که هر کاری که لازم باشد انجام می دهد؟

تو نمی توانی! پشتکار جایگزین بزرگی برای استعداد است. همیشه وقتی استعداد فکر می کند که او برای تحمل و کار بیش از حد خوب است ، آن را شکست می دهد. بله ، با استعداد بودن می تواند یک نعمت باشد اما می تواند یک نفرین باشد. این می تواند باعث شود شما فکر کنید نیازی به سخت کوشی شخص مقابل ندارید. و این اغلب یک اشتباه است.

پشتکار جانشین بزرگ

دلیل این امر این است که فرد مقابل ادامه می دهد. او در حال شکار است ، آماده جنگ برای خانواده ، میراث خود ، برای همه چیزهایی است که می خواهد. بنابراین ، در حالی که فردی با استعداد استراحت می کند ، شما باید به اندازه کافی دیوانه باشید ، کار کنید ، استقامت کنید ، بزرگ فکر کنید ، برنامه ریزی کنید ، تجسم کنید ، اعتقاد داشته باشید ، اعتصاب کنید ، ادامه دهید و راهی پیدا کنید.

اگر راهی وجود ندارد ، راه خود را در پیش بگیرید و بدانید که استعداد شخص دیگری شما را نمی ترساند. در عوض ، شما را رانده ، هل می دهد. پشتکار هرگز دروغ نمی گوید و بنابراین ، رویای شما هرگز نمی میرد. اکثر مردم در زندگی تسلیم می شوند زیرا انواع بهانه هایی را به دست می آورند که چرا نمی توانند آن را تحقق بخشند.

آنها می گویند که آنها تحصیلات درستی ندارند ، هیچ استعدادی ندارند و یا پول ندارند. اما اگر یک چیز ارزشمند در زندگی ام یاد گرفتم این است که بهانه گیری برای افراد ضعیف است. بسیاری از افراد مشروط به این هستند که باور کنند محصول شرایطشان هستند. آنها معتقدند اگر در ثروت به دنیا نیایند ، هرگز ثروتمند نخواهند شد. اگر آنها بزرگ متولد نشوند ، هرگز نمی توانند بزرگ شوند.

آخرین اندیشه در مورد استعداد و پشتکار

اما اگر نگاه کنید ، یافتن داستانهای موفقیت عظیم افرادی که موفقیت آنها را در شرایطی به ظاهر ناممکن ایجاد کرده اند ، طولی نمی کشد. در همه جا روایات شخصی وجود دارد که از تحصیلات کمی به وجود آمده ، استعدادی ندارد ، بلکه فقط آرزوی بی امان برای موفقیت دارد. و باور کن وقتی بهت میگم از هیچی نمیتونی به عظمت برسی

بنابراین ، هر عقب نشینی ، هر شکستی که داشته اید بخشی از میراث شماست. هرگز برای شروع داستان خود دیر نیست. بنابراین ، اجازه ندهید چیزی از نوشتن بقیه مطالب جلوگیری کند. عقب نشینی نکن اما به هر قیمتی برنده باش. خواهید ساخت زیرا پشتکار دارید که جایگزینی عالی برای استعداد است. حالا ، چه زمانی شروع به نوشتن داستان موفقیت خود می کنید؟

[ad_2]

دسته بندی: سبک زندگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد