شما اینجا هستید

  آموزش » ویژگی ‌هایی بهترین آموزشگاه زبان فرانسه چیست؟

با بهره‌مندی از تعالیم آموزشگاه زبان فرانسه سفیر می‌توانید از مزایای فراوان این زبان مثل آشنایی با بسیاری از کشورهای مختلف جهان استفاده نمایید و از معاشرت با آنان چیزهای جدید و لذت بخشی را کشف کنید. در واقع آموزشگاه زبان فرانسه سفیر به شما امکان آشنایی با یک دنیای جدید را هدیه خواهد داد. […]

با بهره‌مندی از تعالیم آموزشگاه زبان فرانسه سفیر می‌توانید از مزایای فراوان این زبان مثل آشنایی با بسیاری از کشورهای مختلف جهان استفاده نمایید و از معاشرت با آنان چیزهای جدید و لذت بخشی را کشف کنید. در واقع آموزشگاه زبان فرانسه سفیر به شما امکان آشنایی با یک دنیای جدید را هدیه خواهد داد.

مهم‎‌ترین نکته‎‌ای که قبل از شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان فرانسه سفیر می‌بایست به آن توجه کنید انتخاب هدفی مناسب و هیجان‌آور مثل سفر به کشورهای دیگر، مهاجرت، به دست آوردن موقعیت شغلی مناسب و…  در آموزش این زبان مطرح می‌شود، زیرا خیلی از افراد مدتی بعد از شروع یادگیری پشیمان شده و از وقت و هزینه‎‌ای که در این زمینه خرج کرده‌‎اند را هدر می‌دهند. اما داشتن یک هدف مناسب کمک می‌کند تا حتی در زمان کسلی و خستگی نیز به تلاش خود ادامه دهید. از طرفی شناخت مزایای این زبان قطعا یادآور اهمیت انتخاب یک آموزشگاه مناسب خواهد شد.

مزایای شرکت در کلاس‎‌های آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

یکی از مهمترین تاثیراتی که یادگیری یک زبان جدید در کلاس‎‌های مختلف آموزشگاه زبان فرانسه سفیر ایجاد می‌کند، افزایش اعتمادبه‌نفس است. در حقیقت زبان فرانسه زبانی است که تعداد محدودتری به سراغ آن می‌روند، از این رو دانستن زبانی که بخش عظیمی از مردم از تسلط بر آن بی‌بهره‌‎اند می‌تواند موجب اعتمادبه‌نفستان شود. پرداخت هزینه جهت آموزش زبان‌‎های مختلف مثل فرانسه در حقیقت یک سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود چرا که با تسلط بر زبان فرانسه می‌توانید فرصت‎‌های شغلی بین‌‎المللی برای خود ایجاد نمایید. با یادگیری زبان فرانسه می‌توانید با خیال راحت به چندین کشور دنیا از جمله بلژیک، سوئیس، ماداگاسکار، روسیه و … سفر نمایید و به راحتی با مردم آنجا ارتباط برقرار کرده و در اجتماعات مختلف شرکت نمایید.

 

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

آشنایی با ویژگی‎‌های بهترین آموزشگاه زبان فرانسه کمک می‌کند تا به نحو بهتری آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و از آموزش در آن لذت ببرید.

 • دوره‎‌های آموزشی مناسب؛ کمی پیش‎‌تر ذکر کردیم که یکی از مسائلی که در رسیدن شما به یک نتیجه عالی تاثیرگذار است داشتن هدف مناسب است. داشتن هدف مناسب علاوه بر رسیدن به یک نتیجه خوب، در انتخاب دوره‌‎ی متناسب با نیاز شما نیز مؤثر است. مثلا، در صورتی که تمایل دارید آموزش زبان فرانسه را در مدت کوتاه‌‎تری به دلایلی چون مهاجرت و… سپری کنید می‌توانید از دوره‌‎های فشرده زبان فرانسه سفیر استفاده نمایید. توجه کنید که فریب آموزشگاه‎‌هایی که تبلیغاتی مبنی بر تسلط بر زبان‎‌های مختلف از جمله فرانسه و انگلیسی را در کوتاه‎‌ترین زمان ممکن می‌دهند نخورید چرا که یادیگیری یک زبان جدید که هیچ تصوری از آن ندارید بهتر است در زمان‎‌های استاندارد و توسط دوره‎‌های تخصصی فشرده صورت بگیرد.
 • تدریس توسط اساتید مجرب؛سال‌‎های گذشته امکان بهره‌مندی از اساتید مجرب و برتر در تمامی شهرها ممکن نبود و بسیاری از افراد از تدریس‎‌های خوب این اساتید بی‌‎بهره بودند. با استفاده از کلاس‎‌های آنلاین زبان فرانسه سفیر می‌توانید این زبان را از برترین اساتیدی که مسئولیت تربیت هزاران دانشجو را برعهده داشته‎‌اند فراگیرید.
 • مدیر موسسه؛ یکی از مسائلی که ارتقای کیفیت یک آموزشگاه می‌تواند تاثیرگذارباشد نحوه مدیریت آن است. در واقع هر چه سیستم مدیریت از تجربه، دانش و تحصیلات بالاتری برخوردار باشد مسلماً میزان رضایت شما از آموزشگاه نیز بیشتر خواهد شد چرا که شروع و پایان ترم، میزان شهریه و زمان‌بندی کلاس‎‌ها همه طبق اصول خاصی پیش می‌روند.
 • سیستم آموزشی مناسب؛ استفاده از سیستم آموزشی استاندارد در آموزشگاه زبان فرانسه سفیر به شما کمک می‌کند تا شما نتیجه خوبی از مدت زمانی که برای یادگیری سپری می‌کنید به دست آورید. یک سیستم آموزشی مناسب و اصولی باید به گونه‌‎ای باشد که به صورت هم‌زمان مهارت‎‌های reading، writing، speaking،listening شما را تقویت کند چرا که برای خوب صحبت کردن و داشتن یک مکالمه قوی قطعا به مهارت خوب شنیدن نیز احتیاج پیدا خواهید کرد و یا این که برای خوب خواندن مطالب خصوصاً هنگام ارائه کنفرانس‎‌ها به مهارت خوب صحبت کردن هم نیاز خواهید داشت. پس تمامی این موارد به گونه‌‎ای به یکدیگر گره می‌خورد.
 • تعیین سطح‎‌ زبان فرانسه؛ تعیین سطح اصولی می‌تواند یکی از مهمترین مراحلی باشد که یک آموزشگاه برای متقاضیان جدید خود می‌بایست ارائه کند، زیرا در صورتی که متقاضی با افرادی که سطحی بالاتر از خود را دارد هم‌کلاس شود مطمئنا در قدم اول دچار کاهش اعتمادبه‌نفس شدید می‌شود و بعد از چند جلسه ممکن است انگیزه خود را برای آموزش از دست بدهد و برعکس در صورتی که کسی که سطح بالاتری دارد مجبور شود با افرادی پایین سطح‌‎تر از خود هم‌کلاس شود دچار کلافگی شده و ممکن است کلاس برایش بی‌‎ارزش شود.

بهترین کلاس‎‌های آنلاین زبان فرانسه

یکی از نگرانی‎‌هایی که بابت آموزش آنلاین زبان فرانسه وجود دارد این است که آیا کلاس‎‌های آنلاین فرانسه به اندازه کلاس‌‎ حضوری زبان فرانسه مؤثر خواهد بود یا خیر؟ آموزش یک زبان جدید شامل چند بُعد می‌شود که در رأس این ابعاد خود شما هستید یعنی میزان اثری که شما در یادگیری و یا افزایش ارتقای خود خواهید داشت متمایزتر از سایر ابعاد خواهد بود. این میزان تلاش در هنگام آموزش از طریق کلاس‎‌های آنلاین زبان فرانسه می‌بایست بیشتر شود. البته کلاس‎‌های آنلاین زبان فرانسه سفیر با آموزش کتاب echo  در شش سطح زبانی (A1,A2,B1,B2,C1) و آموزش دروس جذاب و تعاملی سعی می‌کند به تقویت هر چهار مهارت مورد نیاز شما بپردازد.

تقویت مهارت زبان فرانسه در منزل

تقویت مهارت‌‎های مختلف در هنگام یادگیری یک زبان جدید تنها از طریق شرکت در کلاس‎‌های حضوری و یا آنلاین و حتی اکتفا به کتاب‌‎های مورد تدریس به دست نمی‌‎آید. اگر چه این موارد نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند اما نباید از برنامه‌‎های مختلف و جذابی که به یادگیری بیشتر کمک می‌کنند غفلت کرد. گوش دادن به آهنگ‎‌های زبان فرانسه، تماشای فیلم‎‌های بدون زیرنویس، مطالعه‌‎ی کتاب‌‎های مورد علاقه خود مثلا رمان‌هایی که به زبان فرانسه هستند علاوه بر آشنایی شما با یک فرهنگ دیگر به یادگیری این زبان و برقراری ارتباطی بهتر و نیز یادگیری بهتر لحجه‎‌ها کمک خواهد کرد.

معرفی آموزشگاه آموزش زبان فرانسه سفیر

سفیر گفتمان از نخستین ارائه دهنگان سیستم آموزشی ترکیبی هایبرید(شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی) است. این آموزشگاه بعد از افتتاح اولین شعبه خود در سال ۱۳۷۸ در شهر تهران، توانسته تاکنون ۱۰۲ شعبه در تهران و سایر شهرستان‌ها را افتتاح کند. اصول مشتری مداری، دانشجو محوری، ایجاد رفاه شغلی، بهره‌وری از استاید موفق از ویژگی‌‎های برتر آموزشگاه سفیر محسوب می‌شود. در صورتی که تمایل به شرکت در کلاس‎‌های آموزشگاه زبان فرانسه سفیر دارید می‌توانید به آدرس gosafir.com  مراجعه نمایید.

دسته بندی: آموزش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه
2 دیدگاه
 1. مهدی بوئینی

  واقعا آموزشگاه سفیر یکی از بهترین ها آموزشگاه های زبان ایرانه من از قبل از کرونا که کلاس های حضوری زبان انگلیسی عمومی میرفتم تا الان که کلاس های آنلاین زبان انگلیسی رو استفاده میکنم خیلی راضی هستم

 2. مهدی

  واقعا آموزشگاه سفیر دیگه مشخصه که چقدر از موسسات دیگه بهتره

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد