شما اینجا هستید

سالن بدن سازی

[ad_1] سالن بدنسازی مدرن مکانی است که وسایل ورزشی را به منظور ورزش بدنی در خود جای داده است. علاوه بر تجهیزات ورزشی ، که شامل هالتر و وزنه می شود ، یک سالن ورزشی مدرن امکانات بیشتری برای اعضای خود در نظر گرفته است. اکثر سالن های ورزشی یک منطقه اصلی برای تمرین دارند. […]

[ad_1]

سالن بدنسازی مدرن مکانی است که وسایل ورزشی را به منظور ورزش بدنی در خود جای داده است. علاوه بر تجهیزات ورزشی ، که شامل هالتر و وزنه می شود ، یک سالن ورزشی مدرن امکانات بیشتری برای اعضای خود در نظر گرفته است.

اکثر سالن های ورزشی یک منطقه اصلی برای تمرین دارند. این ناحیه در درجه اول از دمبل و وزنه های آزاد و همچنین ماشین های ورزشی تشکیل شده است. این منطقه همچنین به طور معمول شامل آینه است تا افراد در حین تمرین بتوانند وضعیت صحیح بدن را کنترل و حفظ کنند.

یک منطقه قلب یا تئاتر قلب در ورزشگاه های مدرن کاملاً رایج است. این ناحیه شامل انواع مختلفی از تجهیزات قلبی عروقی مانند ماشین های پارو زدن ، مربیان بیضوی ، دوچرخه های ثابت ورزشی و تردمیل است. آنها همچنین شامل تعدادی نمایشگر دیداری و شنیداری به منظور سرگرمی ورزشکاران در طول جلسات تمرین پاریو هستند.

همچنین این سالن ورزشی می تواند کلاسهای ورزش گروهی برگزار کند. این کلاسها معمولاً توسط مربیان تناسب اندام واجد شرایط انجام می شود و شامل کلاسهایی بر اساس ایروبیک ، دوچرخه سواری ، تمرینات با شدت بالا ، بوکس ، یوگا ، پیلاتس و تمرینات عضلانی است. همچنین در سالن های بدنسازی استخرهای شنا کلاس های ایروبیک آبی برگزار می شود.

آموزش شخصی معمولاً در اکثر سالنهای ورزشی مدرن وجود دارد. مربیان شخصی برای آموزش ، تناسب اندام ، تغذیه و مشاوره و مشاوره بهداشت مفید هستند. آنها می توانند یک برنامه تناسب اندام سفارشی از جمله یک برنامه غذایی برای کمک به مشتریان در رسیدن به اهداف خود تنظیم کنند. آنها حتی می توانند به نظارت و آموزش با اعضا کمک کنند. با این حال ، دسترسی به مربیان معمولاً شامل هزینه ساعتی اضافی است.

امکانات ورزشی در برخی از سالن های بدنسازی نیز موجود است. استخرهای شنا ، سالن های بوکس و همچنین زمین های اسکواش گاهی در دسترس هستند. در برخی موارد ، استفاده از این مناطق هزینه های اضافی نیز دارد.

سالن های ورزشی جدید بیشتر شامل بارهای میان وعده ، فروشگاه های بهداشتی ، رستوران ها ، مراکز نگهداری از کودکان ، کافه ها و سالن های پذیرایی از اعضا هستند. داشتن دوش بخار ، سونا یا تندرستی برای آنها غیر معمول نیست. استفاده از این امکانات اضافی معمولاً هزینه های اضافی دارد.

از آنجا که سالن های ورزشی مدرن امکانات و امکانات رفاهی بسیاری را ارائه می دهند ، هزینه عضویت در سالن های ورزشی بسیار متفاوت است. هزینه ها می توانند از طریق خرید عضویت در سطح بالاتر مانند باشگاه موسسان یا عضویت مادام العمر تغییر کنند. این نوع عضویت ها هزینه بالاتری دارند اما نرخ ماهانه بسیار کمتری دارند. احتمالاً این موارد برای کسانی که مرتباً از سالن بدنسازی استفاده می کنند و قصد دارند تا سالهای آینده عضویت خود را حفظ کنند ، مفید خواهد بود.

[ad_2]

دسته بندی: تناسب اندام برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد