شما اینجا هستید

  خانواده » ویژگی های شخصی دوزی کت شلوار و معرفی بهترین مکان (سرای پادشاهان آرسام)

اهمیت شخصی دوزی کت شلوار یا سفارشی دوزی پوشش هر شخص نشان دهنده شخصیت او می‌باشد. بسیاری از افراد همواره اهمیت خاصی به پوشش و ظاهر خود می‌دهند و همیشه مرتب و آراسته هستند. این ویژگی باعث می‌شود که طرف مقابل ناخودآگاه با لحن ادبی و موجهی با این اشخاص صحبت و برخورد کند. در بین انواع […]

اهمیت شخصی دوزی کت شلوار یا سفارشی دوزی

پوشش هر شخص نشان دهنده شخصیت او می‌باشد. بسیاری از افراد همواره اهمیت خاصی به پوشش و ظاهر خود می‌دهند و همیشه مرتب و آراسته هستند. این ویژگی باعث می‌شود که طرف مقابل ناخودآگاه با لحن ادبی و موجهی با این اشخاص صحبت و برخورد کند. در بین انواع مدل‌های پوشش مردانه و حتی زنانه کت شلوار جایگاه ویژه‌ای دارد و همیشه به عنوان یک لباس رسمی و مجلسی شناخته می‌شود و افراد در مواقعی که ادب حکم می‌کند متین و موقر باشند، آن را می‌پوشند. اگر برای پوشش خود اهمیت و ارزش خاصی قائل هستید، باید عبارت شخصی دوزی کت شلوار به گوشتان خورده باشد. شخصی دوزی کت شلوار برای آن دسته از آقایانی که می‌خواهند متفاوت باشند، امری بدیهی و معمول است.  در ادامه راجع به این واژه ملموس بیشتر توضیح خواهیم داد.

شخصی دوزی کت شلوار که به آن سفارش دوزی نیز می‌گویند در واقع دوخت کت و شلوار به صورت اختصاصی  است. کت شلوار شخصی دوز ویژگی‌های خاصی دارد. بارزترین ویژگی آن نمایش تناسب اندام افراد و افزایش اعتماد به نفس و کیفیت و راحتی لباس است. در سفارشی دوزی انتخاب رنگ پارچه، جنس، طرح، مدل، آستر و حتی دکمه همگی به عهده مشتری است. از این رو کت شلوار سفارشی دوز کاملاً شخصی است و فردیت آن را نشان می‌دهد.  بسیاری از مردم تصور می‌کنند شخصی دوزی یک لباس فقط مختص  قشر پولدار جامعه است و برای قشر متوسط یک امر غیر ضروری است. در صورتی که  شخصی دوزی کت شلوار به هیچ وجه به معنی گران بودن آن نیست، بلکه  سفارش دوخت کت شلوار دلخواه پروسه‌ای کوتاه است و در دراز مدت نیز به دلیل کیفیت بالای کار صرفه اقتصادی دارد. قطعاً یک محصول سفارشی و اختصاصی با محصول صنعتی عمومی قابل قیاس نیست.

ویژگی‌های کت شلوار سفارشی دوز به شرح زیر است.

 • حس متفاوت بودن مهم‌‌ترین ویژگی سفارشی دوزی کت شلوار است. هر شخص می‌تواند بر اساس سلیقه و شخصیت درونی خود کت و شلوار دلخواه خود را سفارش دهد و از پوشش متفاوت و البته پوششی که تماماً بر حسب سلیقه خود شخص است لذت ببرد.
 • بسیاری از افراد به دلیل داشتن نقص‌ اندامی مانند شکم بزرگ یا هیکل نامتوازن اعتماد به نفس پایینی دارند، حس اعتماد به نفس در این افراد هنگام خرید کت شلوار مناسب بیشتر فروکش می‌کند، چون اکثر مواقع لباسی در خور سلیقه و اندام خود پیدا نمی‌کنند. ویژگی مورد توجه شخصی دوزی کت شلوار این است که افراد دیگر حس سرخوردگی هنگام خرید را تجربه نخواهند کرد. علاوه بر آن با آنالیز و تحلیل اندام افراد توسط طراح دوخت، ضعف‌های اندامی آن‌ها مشخص شده و با دوخت کت شلوار متناسب این ضعف‌ها پنهان می‌شوند.
 • شخصیت هر شخص قبل از نشانه‌های رفتاری در ظاهر و پوشش او نمایان می‌شود. یک کت شلوار سفارشی دوزی شده حس درونی افراد را بروز می‌دهد. حتی طرف مقابل می‌تواند از روی مدل و رنگ این ست مجلسی نحوه برخورد خود را با شخص کت شلوار پوش بسنجد. بنابراین کت شلوار شخصی دوز می‌تواند نماد شخصیت آقامنشانه شما باشد.
 • سلامتی و تناسب اندام از جذاب‌ترین دارایی‌های هر فردی است. یک کت شلوار سفارشی منحصر به فرد می‌تواند بر جذابیت اندام شما بیفزاید و شما را به ستاره مجلسی که در آن هستید، تبدیل کند.

 • افراد حق دارند به سلیقه خود لباس بپوشند. هر چند تولیدی‌ها مدل‌های متنوعی از لباس را تولید می‌کنند اما گاهی افراد مدل دلخواه خود را پیدا نمی‌کنند. می‌توان گفت حتی با وجود تنوع در مدل‌ها، حق انتخاب و داشتن یک ظاهر خاص در لباس‌های آماده بازاری وجود ندارد. در شخصی دوزی کت شلوار این امکان وجود دارد که فرد جنبه‌های خاصی از لباس خود را طراحی کرده و ایده و مدل دلخواه خود را روی کت شلوار سفارش  خود اجرا کند.
 • مهم‌ترین ویژگی شخص دوزی کت شلوار مخصوصاً برای آقایانی که وقت و حوصله بازار گردی ندارند، این است که حداقل مجبور نخواهند شد ساعت‌ها زمان خود را صرف پیدا کردن کت شلوار مناسب در پاساژها کنند. جالب این است که افراد می‌توانند حتی به صورت غیر حضوری کت شلوار خود را سفارش دهند.
 • تمام موارد ذکر شده نه تنها برای آقایان شیک پوش و لاکچری پسند اهمیت دارد، بلکه ایده آل آقایانی است که به دنبال تهیه کت شلوار دامادی هستند. قطعاً هر مردی دوست دارد در خاص‌ترین روز زندگی خود مانند ستاره‌ای بدرخشد و در مرکز توجه قرار بگیرد. از این رو گاهی تهیه یک کت شلوار دامادی به یک معضل و دغدغه بزرگ برای افراد تبدیل می‌شود. در صورتی که می‌توانند با تهیه یک کت شلوار سفارشی دوزی زیبایی، جذابیت، خاص بودن و متفاوت بودن را در زیباترین روز زندگی خود تجربه کنند.

مراحل  شخصی دوزی کت شلوار

 1. اندازه گیری: در این مرحله بر اساس استانداردهای اندازه‌گیری، اندازه اندام افراد با متر مخصوص گرفته شده و نقاط ضعف اندامی شناسایی می‌شوند. اندازه درست در طراحی الگوی مناسب اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل تمام زوایای مربوط به کت شلوار با دقت اندازه گیری می‌شود.
 2. انتخاب طرح و مدل و تهیه الگو: در این مرحله مشتری مدل دلخواه خود را به طراح الگو ارائه می‌دهد و طراح بر اساس پروتکل‌های اندازه گیری شده الگوی مورد نیاز را متناسب با اندام شخص طراحی می‌کند.
 3. برش پارچه و دوخت: بعد از تهیه الگوی مناسب، پارچه بر اساس طرح الگو برش داده می‌شود و خیاط شروع به کوک زنی می‌کند تا مشتری بتواند مرحله به مرحله کت و شلوار را پرو کند. در آخر با الگوی دوخت عالی این ست را می‌دوزد.

بهترین مجموعه برای شخصی دوزی کت شلوار کدام است؟

اگر به دنبال یک مرکز معتبر و حرفه‌ای برای سفارش دوخت کت شلوار در تهران هستید، سرای پادشاهان آرسام بهترین انتخاب است. شما می‌توانید در این سرای کت و شلوار خاص بودن را تجربه کنید و بهترین کت و شلوارهای دست دوز سفارشی را با کیفیت بالا تهیه کنید. اگر پارچه کت شلواری خود را از قبل تهیه نکرده‌اید جای هیچ نگرانی نیست. می‌توانید در سرای پادشاهان آرسام با گرفتن مشاوره از تیم مجرب آن بهترین پارچه را در این سرا تهیه کنید. تیم کاربلد و با تجربه سرای پادشاهان آرسام سابقه درخشانی در شخصی دوزی کت شلوار و کت شلوارهای دامادی دارند و با هدف رضایت مشتری در حال فعالیت‌اند. شما می‌توانید شخصی دوزی کت شلوار مردانه، بچگانه و حتی زنانه را به تیم متخصص پادشاهان آرسام بسپارید. لینک زیر پل ارتباطی شما با این سرای کت شلوار است.

وبسایت مجموعه سرای پادشاهان آرسام : https://rsamsuit.com

دسته بندی: خانواده, کسب و کاربرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد