شما اینجا هستید

    خدمات » همه چیز درباره لزوم سمپاشی مناطق مسکونی

سمپاشی منازل، آپارتمان یا خانه اولین خط دفاعی منزل شما در مقابل حشرات و حیوانات موذی است که هجوم آنها را قبل از ورود به منزل متوقف می­کند. سمپاشی اطراف منزل یکی از بهترین راه حل های تدافعی در برابر آفاتی است که برای فرار از سرمای زمستان به داخل خانه ها هجوم می آورند. عدم توجه به […]

سمپاشی منازل، آپارتمان یا خانه اولین خط دفاعی منزل شما در مقابل حشرات و حیوانات موذی است که هجوم آنها را قبل از ورود به منزل متوقف می­کندسمپاشی اطراف منزل یکی از بهترین راه حل های تدافعی در برابر آفاتی است که برای فرار از سرمای زمستان به داخل خانه ها هجوم می آورندعدم توجه به سمپاشی به موقع، نه تنها باعث تکثیر حشرات می­گردد، بلکه امکان بروز بیماری ‌های مختلفی را نیز فراهم می سازدبه همین دلیل است که بهترین روش‌های کنترل آفات، روش‌های پیشگیرانه هستند که حشرات را از خانه شما دور می‌کنند.

سمپاشی های محوطه و پارکینگ، موانع دفاعی مناسبی را بر روی سطوح بیرونی منزل تشکیل می دهندجهت موفقیت در عملیات، همزمان داخل منازل نیز بایستی سمپاشی شودهمچنین در ساختمان های چند واحدی همه آپارتمان ها همزمان سمپاشی گردنددر این مواقع مواد غذایی و حیوانات خانگی را از داخل منزل به بیرون برده و با بستن در و پنجره ها، لازم است تمامی فضاهای داخلی خانه طبق نظر کارکنان شرکت، به طور کامل سمپاشی گردد.

زمان مناسب برای سمپاشی منازل

در سمپاشی منازل، توجه به زمان‌بندی یک نکته کلیدی می­باشدسمپاشی دوره ای ضد حشرات، برای کاهش حضور آنها و جلوگیری از لانه سازی و تولید مثل استحشرات یک چرخه زندگی قابل پیش بینی دارند، بنابراین می توانید هر زمانی از سال که آسیب پذیرترین زمان دوره زندگی آنها می باشد، سمپاشی­ منازل را در همان زمان برنامه ریزی کنیدبه طور نمونه سمپاشی های فصل پاییز، از این نظر مهم است که پیش از اینکه حشرات به تعداد زیاد شروع به تکثیر نمایند، سمپاشی محیطی را در محل زندگی خود انجام دهیدحشرات به صورت غریزی بر اساس تغییرات دما و طول روز به سمت پناهگاه زمستانی هجوم می برند.

برای اطلاع از زمان های مناسب جهت سمپاشی منازل و جلوگیری به موقع از هجوم حشرات، لازم است از کارشناسان شرکت سمپاشی تهران مشاوره بگیریدبا فرا رسیدن بهار، حشرات زنده ضعیف پس از خواب زمستانی در جستجوی مکانی جهت لانه سازی و تولید مثل هستنددر این مدت تعداد آنها کمتر است و با سمپاشی زودتر از بین می رونددر تابستان، کلنی های حشرات از نظر قدرت و تعداد در اوج هستند و به تکنیک های تهاجمی تر سمپاشی برای از بین بردن آنها نیاز خواهید داشت.

چه نوع سمی را می توان برای سمپاشی منازل انتخاب کرد؟

به طور معمول حشره کش های مورد استفاده برای سمپاشی های محیطی به دو صورت مایع یا گرانول هستندشما می­توانید از طریق مشاوره با کارشناس سمپاسی، بسته به گونه حشرات موجود و فضای منزل، نوع مناسب را استفاده کنیدالبته انواع سم های مایع از انعطاف پذیری بیشتری برای سمپاشی روی سطوح عمودی و سخت برخوردار هستند.

جهت سمپاشی منازل با حشره کش های مایع، ظروف اسپری آماده به شلنگ متصل شده و در حین پاشیدن با غلظت مناسب مخلوط می شونداستفاده از ظروف اسپری، روش آسانی را برای ذخیره سازی مواد شیمیایی باقیمانده فراهم می کننددر هنگام سمپاشی منازل بایستی دستگاه سمپاشی را انتخاب کرد که به صورت فیزیکی به راحتی قابل حمل باشدکارکنان شرکت سمپاشی می توانند هر بار بسته به نوع حشره موجود، محلول مناسب و غلیظ حشره کش را رقیق کرده و با سمپاش دستی تحت فشار استفاده نمایند.

برای داشتن نتیجه بهتر در سمپاشی منازل از دستگاه و نازل مناسب آن باید استفاده کردبه طور مثال برای سمپاشی چمن از یک اسپری با نازل درشت استفاده می شود تا بین تیغه های چمن نفوذ کندبرای اسپری کردن سم در فضاهای داخلی به خصوص آشپزخانه و حمام، اطراف خانه، پارکینگ و سایر سطوح ساختمان از یک حشره کش مایع استفاده می گردد.
از حشره کش های گرانولی برای سمپاشی اطراف منازل در مناطق خشک و کم باران استفاده می گرددگرانول پاش ها دارای قابلیت تنظیم خروجی گرانول هستند که پاشش ذرات به صورت یکنواخت انجام گیرد.

نکات کاربردی در سمپاشی پارکینگ کدامند؟

از جمله مناطقی در منازل که فعالیت حشرات در آنجا زیاد است، انبارها، پارکینگ ها، انباشته های معمول در محوطه پارکینگ، و وسایل نقلیه می باشندبنابراین سمپاشی این مناطق از اهمیت خاصی برخوردار استجهت جلوگیری از ورود حشرات به داخل منزل در سمپاشی پارکینگ به ویژه با قیمت مناسب بایستی نکات زیر را رعایت نمود.

درز درب های ورودی به ساختمان از طریق پارکینگ را با نوارهای پیوسته بدون برش بگیرید و آنها را با محلول سم آغشته کنید تا یک مانع محیطی موثر ایجاد شودکف پارکینگ، خاک و چمن محوطه، راهروها و پله ها را سمپاشی کنید.
در محل هایی که مصالح ساختمانی از جنس های متفاوت به هم می رسند، به عنوان مثال دیواره های پنجره که به قاب پنجره ها می رسد یا جایی که آجر به در و دکوراسیون چوبی برخورد می کند، سمپاشی نمایید.
تابلوهای برق در پارکینگ و محل هایی که تاسیسات برقی وارد سازه می شوند و اطراف درها و پنجره ها نیاز به سمپاشی داردگلدان های گیاهی را که در پارکینگ قرار دارند، با محلول مناسب سمپاشی کنید تا حشرات نتوانند در آنها لانه سازی کنند.

جهت رعایت نکات صحیح در سمپاشی منازل و سمپاشی پارکینگ، و مشاوره در مورد زمان و حشره کش مناسب با افراد حرفه ای در شرکت سمپاشی سمگستر افق www.samgostarofogh.com تماس بگیرید.

دسته بندی: خدمات برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد