شما اینجا هستید

    مهاجرت » هرمس اپلای؛ هر آنچه که از یک موسسه مهاجرتی انتظار دارید!

آیا شما هم قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید و به دنبال راهی برای اخذ اقامت هستید؟ حتماً به‌خوبی می‌دانید‌ به‌سادگی نمی‌توانید این کار را انجام دهید؛ مگر اینکه اطلاعاتی که در این زمینه دارید، کامل باشند. یکی از بهترین روش‌ها این است به آژانس‌های مهاجرتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراجعه کنید. […]

آیا شما هم قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید و به دنبال راهی برای اخذ اقامت هستید؟ حتماً به‌خوبی می‌دانید‌ به‌سادگی نمی‌توانید این کار را انجام دهید؛ مگر اینکه اطلاعاتی که در این زمینه دارید، کامل باشند. یکی از بهترین روش‌ها این است به آژانس‌های مهاجرتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراجعه کنید. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای بهترین گزینه پیش روی شما است.

مشاورانی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند نه‌تنها اطلاعات زیادی در زمینه مهاجرت و راه‌های آن دارند، بلکه تجربه زیادی نیز در این راه کسب کرده‌اند. آن‌ها باتوجه‌به قوانین هر کشور می‌دانند که کدام گزینه بیشتر مناسب شما است و از چه راهی بهتر و راحت‌تر می‌توانید اقدام کنید. اگر سری به سایت hermesapply.com بزنید می‌توانید با سایر خدمات این مؤسسه آشنا شوید؛ اما اکنون بهتر است این مطلب را تا انتها بخوانید.

مؤسسه‌های مهاجرتی چه می‌کنند؟

شاید بتوانید برای رفتن به یک سفر توریستی خودتان ویزا بگیرید؛ اما دریافت اخذ مجوز اقامت در یک کشور دیگر اصلاً کار ساده‌ای نیست. هر کشور قوانین خاص خود را دارد و دولت آن راه‌های ویژه‌ای تعیین کرده‌اند تا به کمک آن‌ها بتوانید‌ در آن منطقه سکونت کنید. شاید گزینه‌هایی که می‌توانید به کمک آن ویزا بگیرید یکسان باشند؛ اما قوانین هر کشور با دیگری متفاوت است. برخی سخت و برخی آسان هستند. به‌عنوان‌مثال دریافت ویزای شینگن با ویزای کشوری مانند چین بسیار متفاوت است.

در این میان مجموعه‌هایی وجود دارند که مشاوران آن‌ها با قوانین کشورهای دیگر به‌خوبی آشنا بوده و می‌دانند شیوه‌های اخذ اقامت کدام هستند، کدام راحت‌تر است و کدام یک بیشتر کمک می‌کند تا دولت را راضی کنید با اقامت شما موافقت کند. موسسه مهاجرتی هرمس با کمک متخصصان خبره یکی از برترین آژانس‌هایی است که می‌تواند مسیر طولانی دریافت ویزا را برای شما کوتاه و آسان کند.

چرا هرمس را انتخاب می‌کنید؟

آژانس‌های خدماتی زیادی وجود دارند که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید. هرکدام از این مؤسسات ویژگی‌های خاص خود را دارند‌؛ اما بهتر است از خدمات مرکزی بهره ببرید که همه آن‌ها را یکجا در اختیارتان قرار می‌دهد.

به‌صورت کلی، اغلب این مجموعه‌ها خدمات متنوعی ارائه می‌دهند؛ اما نکته این است که برخی از ویژگی‌های این مؤسسات می‌تواند آن‌ها را از سایر مجموعه‌های مشابه متمایز کند. برای اینکه بتوانید مجموعه بهتری را برای کمک انتخاب کنید، باید این خصوصیات را بشناسید. سؤال این است که این ویژگی‌ها کدام هستند؟ آیا موسسه مهاجرتی هرمس از آن‌ها برخوردار است؟

آشنایی کامل با قوانین

مؤسسات مهاجرتی باید با همه قوانین کشور مقصد و مبدأ آشنایی کامل داشته باشند. آن‌ها باید بدانند که برای دریافت ویزا به چه مستنداتی نیاز دارید و کدام یک از شیوه‌ها بیشتر مناسب شما است؟ به‌عنوان‌مثال دریافت ویزای مولتیپل کانادا یکی از مواردی است که هم پروسه‌ای طولانی دارد و هم نیازمند آشنایی با جزئیات و ریزه‌کاری‌های قانونی است.

باید از مجموعه‌‌ای کمک بخواهید که بتواند همیشه گزینه‌ای روی میز داشته باشد. مشاوران این مجموعه تسلط کامل به همه قوانین کشورهای دیگر دارند. می‌توانید روی کمک آن‌ها حساب کنید.

آن‌ها شما را توجیه خواهند کرد

البته همیشه دانستن قوانین کافی نیست. آن‌ها باید بتوانند فرایند مهاجرت، مدارک مورد نیاز و راه‌های قانونی را به‌خوبی برای شما توضیح دهند و شما را توجیه کنند و فرایندهای قانونی و اصطلاحات فنی را با زبان ساده بیان کنند. مشاورانی خوب و کاربلد هستند که سخنان شما را بشنوند و کمک کنند سریع‌ترین مسیر را انتخاب کنید.

راه‌های قانونی را بررسی و باقی کارها را برعهده بگیرند. فراموش نکنید برقراری ارتباط مؤثر و مفید یکی از مهم‌ترین خصوصیات متخصصان یک مؤسسه محسوب می‌شود. این خصوصیت به خوبی در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای دیده می‌شود.

کار تیمی گسترده

فرایند دریافت مجوز اقامت از کشورهای دیگر طولانی و پیچیده است‌. این روند با مراجعه شما آغاز می‌شود و نیازمند این است اقدامات زیادی انجام دهید؛ به همین دلیل نمی‌توانید از یک نفر انتظار داشته باشید با همه راه‌ها آشنایی داشته باشد. هر مرحله نیازمند فردی است که درباره شیوه انجام کارها اطلاعات به دست آورده باشد.  یکی از مزایایی که کار تیمی خوب و گسترده تضمین می‌کند این است که شما به‌سادگی هر مرحله را پشت سر می‌گذارید و به گام نهایی نزدیک‌تر می‌شوید.

مجوزهای رسمی

مؤسسات مختلفی در زمینه اخذ ویزا فعالیت دارند و خدمات مهاجرتی را به مراجعان خود تقدیم می‌کنند؛ اما نکته در این است که همه آن‌ها مجوز رسمی ندارند.  به‌این‌ترتیب می‌توانید اطمینان داشته باشید که فعالیت آن‌ها کاملاً رسمی و اعتبار آن‌ها تضمین شده است.

از طرف دیگر این مؤسسه بخش‌های دیگری مانند کاریابی بین‌المللی دارد و نماینده انحصاری کمپانی‌های بزرگ و معتبر بین‌المللی است. این ویژگی نیز تضمین می‌کند هرمس یکی از معدود مجموعه‎‌هایی است که در سراسر جهان شناخته شده و معتبر است. برای اطمینان بیشتر اگر ساکن تهران هستید به آدرس تهران – ولیعصر، باغ فردوس، خیابان عارف نسب، خیابان لادن(دبیر سیاقی)، پلاک ۸ بروید و همه چیز را از نزدیک ببینید.

تسلط به زبان

تکلم به زبان مادری برای کارمندان یک مؤسسه مهاجرتی کافی نیست. بهترین گزینه داشتن تسلط به چندین زبان مختلف است تا بتوانند به‌خوبی با سفارت‌های مختلف یا مشتریان به زبان‌های گوناگون ارتباط برقرار کنند. از طرفی اگر در روند دریافت ویزا مشکلی به وجود  آمد، این امکان را داشته باشند به‌سرعت ارتباط برقرار کرده و آن را حل‌وفصل کنند. نیازی نیست تا تنها یک نفر به همه زبان‌ها تسلط داشته باشد. چندین کارمند با تسلط به چند زبان مختلف، نیاز شما را برآورده می‌کنند.

به هرمس اپلای بروید

البته می‌توانید به سایت مؤسسه هم سری بزنید؛ اما اگر احساس کردید که هنوز جواب برخی سؤالاتتان را نگرفتید می‌توانید به صفحه این مؤسسه در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید. instagram.com/hermes.apply.group  همیشه در کنار شما است. این مجموعه به شما کمک می‌کند تا بتوانید با فراغ‌بال راه خود را پیش بگیرید و به آرزوی دیرینه خود، یعنی اخذ مجوز، دست پیدا کنید.

این گام نهایی است

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای یکی از چندین مجموعه‌هایی است که به شما در گرفتن مجوز اقامت در کشورهای دیگر کمک می‌کند. تفاوت این مجموعه با سایر رقبای خود در این است که همکاری با کمپانی‌های معتبر بین‌المللی را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است. همین موارد می‌توانند به شما دلگرمی دهند که همه چیز اصولی و قانونمند پیش خواهند رفت. به این مؤسسه سری بزنید و گام نهایی را برای مهاجرت از همین‌جا بردارید.

دسته بندی: مهاجرتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد