شما اینجا هستید

    بازرگانی » نکات مهم در خرید اینترنتی آب تصفیه کن خانگی
نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

در مناطق مختلفی از جهان، آلاینده های آب همچنان در آب مصرفی نهایی باقی می ماند. به دلیل افزایش جمعیت شهرها و فرسودگی سیستم تصفیه آب شهری و سیستم لوله کشی آن، بخشی از آلودگی و مواد مضر در آب شهری باقی می ماند که می تواند باعث مشکلات عدیده ای برای مصرف کنندگان شود. […]

در مناطق مختلفی از جهان، آلاینده های آب همچنان در آب مصرفی نهایی باقی می ماند. به دلیل افزایش جمعیت شهرها و فرسودگی سیستم تصفیه آب شهری و سیستم لوله کشی آن، بخشی از آلودگی و مواد مضر در آب شهری باقی می ماند که می تواند باعث مشکلات عدیده ای برای مصرف کنندگان شود. آلاینده هایی مثل فلوراید، نیترات، کلر و فلزات سنگین که موجب سختی آب می شوند از جمله آلاینده های مهم آب می باشند.

از این رو خرید دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از راههای مناسب حذف این آلودگی ها می باشد. خرید اینترنتی این دستگاه ها نیاز به راهنمای خرید و نکات مهمی در انتخاب دستگاه تصفیه آب دارد. ما در این مطلب به بیان این مواد پرداخته و مرکز معتبر فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب را معرفی خواهیم کرد:

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در کشور تایوان ساخته می شوند و بخش بزرگی از بازار اختصاص به دستگاه های ساهت تایوان دارد. این کشور سالیان زیادی به ساخت آب تصفیه کن های خانگی و صنعتی مشغول است و دستگاه های خود را به سرتاسر دنیا صادر می کند. برند های معتبر تایوانی مینروا، سافت واتر و سی سی کا می باشند که بهترین دستگاه های تصفیه آب در جهان را دارا می باشند. انواع دستگاه های تصفیه کننده اسمز معکوس، اولترا فیلتراسیون، قلیایی و … را تولید می کنند که آلاینده های آب را تا حد زیادی کاهش می دهند.

“مارک‌های معروف تصفیه آب بسیاری در ایران وجود دارد، اما از آنجایی که دستگاه‌های خوب ساخت کشور تایوان هستند، دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز از میان دستگاه های اصل تایوان انتخاب می‌گردد.

از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران می‌توان به تصفیه آب مینروا تایوان Minerva اشاره کرد. آب تصفیه کن مینروا فیلتر تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا می‌باشد.

تصفیه آب مینروا با دارا بودن نماد اصالت به مشتریان این امکان را می‌دهد که به راحتی مدل اصلی و اورجینال این دستگاه را از مدل‌های تقلبی تشخیص دهند. همچنین این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا، جهت تصفیه بهتر آب آشامیدنی بهره می‌گیرد که کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی می‌کند.”

بهترین مارک تصفیه آب

انواع آب تصفیه کن خانگی

دستگاه های تصفیه آب به روش های مختلفی آب را تصفیه می کنند و انواع متفاوتی دارند که در ادامه توضیح مختصری راجع به هر یک از آن ها می دهیم.

تصفیه آب اسمز معکوس
دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس یا RO یک دستگاه مناسب برای محیط های خانگی می باشد. این دستگاه با فیلتر ممبران خود که قدرت بسیار زیادی در جذب آلاینده ها دارد، می تواند تمام مواد مضر، سموم، مواد شیمیایی و دیگر آلاینده های آب را تا حد بسیار زیادی از بین ببرد. تصفیه آب اسمز معکوس دارای یک پمپ، ترانس و مخزن و تعدای فیلتر می باشند و با جریان برق کار می کند.

با این دستگاه می توان سختی آب را تا حد زیادی کاهش داد و از آن به عنوان شیرین کننده ی آب استفاده کرد .دستگاه های اسمز معکوس در انواع ۵ الی ۹ مرحله ای تولید می شوند و انواع مختلف قلیایی، فرابنفش و اکسیژن ساز دارد. استفاده از هر یک از این مدل ها بستگی به نوع آب و آلودگی آن دارد و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. برای اغلب مناطق یک دستگاه ۶ مرحله ای اسمز معکوس بهترین و کامل ترین دستگاه برای تصفیه آب می باشد و نیازی نیست تا هزینه ی بیشتری برای فیلتر های اضافی بدهید. این نوع دستگاه از فیلتر های پروپیلن، کربنی، کربن بلاک، ممبران، پست کربن، و در مرحله ی آخر فیلتر مینرال و یا قلیایی تشکیل شده که برای تصفیه کامل آب کافی می باشند.

قطعات و اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب مینروا همگی یک سیستم خوب را برای پاکیزه و سالم نمودن آب آشامیدنی راه اندازی می‌کنند. در پک نصبی تصفیه آب مینروا، آچار تعویض فیلتر تصفیه آب وجود دارد که می‌توانید در صورت داشتن اطلاعات فنی در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مینروا، خودتان نیز فیلترهای سه گانه تصفیه آب را تعویض نمایید که البته نیاز به دانش کربن گیری تصفیه آب نیز دارد.

شلنگ مورد نیاز برای اتصال انواع اجزای تشکیل دهنده همچون ورودی آب شهری به دستگاه، ورودی فیلتر پنجم به تانک تصفیه آب، خروجی فیلتر مرحله آخر به شیر بهداشتی روی سینک و خروجی پساب فاضلاب به میزان لازم در پک نصب موجود است. شیر استیل و سه‌راه استیل نیز برای گرفتن سه راهی و دریافت ورودی آب شهری به دستگاه در پک موجود است.

تانک تصفیه آب مینروا که بهترین مخزن تصفیه آب در ایران نیز محسوب می‌گردد، دارای یک شیر مخزن است که روی آن بسته می‌شود و واشر خاص خود را دارد که آب بندی لازم برای مخزن تحت فشار را انجام می‌دهد. حوزینگ‌های پایینی تصفیه آب سه فیلتر به صورت عمودی داخل محفظه‌ها در خود جای می‌دهند که یک هوزینگ شفاف می‌باشد تا اشباع و کثیف شدن فیلتر مرحله اول را به خوبی به شما نشان دهد.

شیر برقی و شیرهای پرشر و لو پرشر در آب شیرین کن خانگی مینروا باعث جلوگیری از هدر رفتن بیش از اندازه آب می‌شوند و همچنین، در فشار بالا و فشار پایین یا در زمان قطع آب و برق پمپ دستگاه را از برق قطع می‌نماید تا به قطعات برقی دستگاه فشار وارد نشود و عمر مفید دستگاه کاهش پیدا نکند.

پمپ تصفیه آب تایوانی مینروا نیز که یک پمپ ۲۲۰ ولت قوی و توانا برای عبور آب از فیلتر ممبران است. دستگاه مینروا Minerva دارای یک شیر میکس برای تنظیم سختی آب آشامیدنی تصفیه شده است. همچنین شیر میکس در زمان تعویض فیلتر نیز برای کربن گیری تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مینروا یک ترانس و آداپتور تقسیم برق نیز دارد که عبور برق به شیرهای برقی و پمپ دستگاه را مدیریت مینماید. از دیگر اجزای تشکیل دهنده تصفیه آب مینروا، شیر بهداشتی برداشت آب روی سینک آشپزخانه است.

تصفیه آسا با سیاست فروش رضایت مشتری اقدام به فعالیت در بازار ایران نموده است. گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات بین ۱۲ الی ۲۴ ماه ارائه می‌نماید. در این بازه زمانی، دستگاه شما به هر مشکلی بر بخورد توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا نمایندگی انحصاری مینروا، در محل شما بررسی و قطعات به مشکل خورده تعویض رایگان می‌شوند.

این در حالی است که بسیاری از آب تصفیه کن‌های موجود در بازار شامل گارانتی نیستند. یا گارانتی آنها شامل پمپ و مخزن که مهم‌ترین قطعات دستگاه می‌باشند، نمی‌شود. ضمن این که شما عزیزان می‌توانید تصفیه آب خود را پیش خرید نمایید. کارشناسان فنی تصفیه آسا ، در اسرع وقت با ارسال و نصب رایگان در محل شما حضور پیدا میکنند.

قطعاتی که توسط نمایندگی مینروا گارانتی می‌شوند شامل پمپ، تانک، شیرهای برقی، شیر روی سینک، هوزینگ‌های دستگاه، گیج فشار روغنی دستگاه و دیگر قطعات موجود در دستگاه می‌شود.

همچنین زمان تعویض فیلتر توسط آسا اطلاع رسانی می‌شود و سعی بر این است که با کمترین هزینه سرویس دستگاه‌های مینروا در ایران انجام شوند، تا هزینه نگهداری دستگاه تصفیه آب برای تمام اقشار جامعه مقرون به صرفه و اقتصادی باشند. ضمن این که شما عزیزان می‌توانید با معرفی ما به دیگران از هدیه‌های دریافت پک کامل فیلتر تصفیه آب اشانتیون در زمان تعویض فیلتر استفاده نمایید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب قلیایی
تصفیه آب قلیایی، دستگاهی است که علاوه بر تصفیه کامل آب به روش اسمز معکوس، با به کارگیری فیلتر قلیایی،PH آب را افزایش می دهد و آب از حالت اسیدی بودن خارج می کند. این آب سرشار از مواد معدنی مفید مثل کلسیم، پتاسیم و … می باشد. به دلیل این که در روش اسمز معکوس آب تمام مواد معدنی خود را از دست می دهد، این دستگاه به شما کمک می کند تا این مواد به آب برگردد. با تصفیه آب قلیایی از آبی سالم و دارای خواص معدنی مفید و آنتی اکسیدانی بهره مند می شوید.

تصفیه آب اولترا فیلتراسیون
اولترا فیلتراسیون با فرا پالایش یک روش برای تصفیه آب است که با استفاده از چند فیلتر که پشت سر هم قرار می گیرند، مواد و ذرات جامد از آب جدا می شود. تصفیه آب اولترا فیلتراسیون تفاوتی که با اسمز معکوس دارد در فیلتر ممبران است. دستگاه های اولترا فیلتراسیون فیلتر ممبران ندارند به همین دلیل از دقت پایین تری در حذف آلاینده ها برخوردارند.

این روش برای از بین بردن مواد جامد و رسوبات و آلودگی های آب بسیار موثر است اما به دلیل بزرگتر بودن منافذ فیلترهایش نسبت به دستگاه های RO، در از بین بردن برخی از آلودگی های آب به خوبی عمل نمی کند. این دستگاه ها برقی نیستند و از پمپ و مخزن هم استفاده نمی کنند به همین دلیل مقرون به صرفه هستند و قیمت کمتری نسبت به دستگاه های دیگر دارند.

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی

قدم اول در انتخاب آب تصفیه کن، انتخاب مارک تصفیه آب می باشد. برای اطمینان از اینکه دستگاه مورد نظر اورجینال است یا خیر، باید آن را از نمایندگی ها و شرکت های وارد کننده و معتبر تهیه نمایید. این شرکت ها دستگاه های تصفیه آب اصل تایوان و اورجینال را به فروش می رسانند و هم چنین کیفیت آن را نیز تضمین می کنند تا با خیال راحت از آن ها خرید نمایید. امروزه بسیاری از شرکت ها برای راحت تر کردن کار مشتریان خود، دارای فروشگاه اینترنتی تصفیه آب بوده و مراحل انتخاب و خرید را آسان تر کرده اند.

شرکت تصفیه آسا نمایندگی معتبر دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل تایوان می باشد و این دستگاه ها را به طور مستقیم از خود کمپانی وارد می کند و به فروش می رساند. برای انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب در تصفیه آسا می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

همه ما برای خرید هر لوازم خانگی بیشتر تمایل داریم از نمایندگی های رسمی و معتبر اقدام به خرید نماییم تا بتوانیم خدمات پس از فروش مناسب و جنس اورجینال و باکیفیت دریافت نماییم. شرکت تصفیه آسا با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و مداوم در عرضه و فروش معتبرترین برندهای تصفیه آب خانگی میتواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. از خدماتی که فروشگاه تصفیه آسا در کنار ارائه برندهای پرفروش در بازار ایران ارائه مینماید میتوان به موارد زیر اشاره نمود که این شرکت را از دیگر فروشگاه ها متمایز مینماید :

  • امکان خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب بدون بهره تا ۱۰ ماه
  • خدمات نصب و ارسال رایگان در سراسر تهران و کرج
  • ارسال رایگان دستگاه و فیلتر به سراسر ایران
  • اطلاع رسانی زمان تعویض و سرویس دستگاه تصفیه آب
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته جهت مشاوره و پشتیبانی محصولات
  • ارائه گارانتی معتبر طلایی بدون قید و شرط تعویض قطعات

شما بدون نیاز به اتلاف وقت برای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل، می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید و تمام محصولات ارائه شده همراه با اطلاعات و قیمت را مشاهده نمایید و محصول مورد نظرتان را اینترنتی سفارش دهید. تصفیه آسا با سال ها سابقه در عرصه واردات انواع آب تصفیه کن های خانگی و اداری، آماده ی ارائه مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب به مشتریان عزیز خود می باشد.

شما با خرید اینترنتی از این شرکت هم از گارانتی یک ساله شرکت بهره مند می شوید و هم خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود. بهترین دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر های تصفیه را با بهترین قیمت از تصفیه آسا خریداری نمایید و سلامت خود و خانواده تان را تضمین نمایید.

دسته بندی: بازرگانی, خدماتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد