شما اینجا هستید

نحوه تعمیر صفحه شکسته تلویزیون صفحه شکسته تلویزیون می تواند سرگرمی های خانوادگی را تا زمانی که تعمیر پایان دهد. اما کدام مشکلات را خودتان می توانید برطرف کنید و کدام مشکلات نیاز به متخصص دارند؟ فقط به این دلیل که صفحه تلویزیون شکسته است نیازی نیست که به فروشگاه بروید و یک تلویزیون جدید خریداری […]

نحوه تعمیر صفحه شکسته تلویزیون

صفحه شکسته تلویزیون می تواند سرگرمی های خانوادگی را تا زمانی که تعمیر پایان دهد. اما کدام مشکلات را خودتان می توانید برطرف کنید و کدام مشکلات نیاز به متخصص دارند؟

فقط به این دلیل که صفحه تلویزیون شکسته است نیازی نیست که به فروشگاه بروید و یک تلویزیون جدید خریداری کنید. می توانید از تعمیرکار حرفه ای بخواهید که تعمیر صفحه تلویزیون را بدون خرید تلویزیون جدید انجام دهد. برای اطلاع از نحوه تعمیر صفحه شکسته تلویزیون LED، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

سرویس تی وی می تواند به شما در برقراری ارتباط با ارائه دهندگان خدمات تعمیراتی در تهران کمک کندهمین حالا با  تعمیرکار تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

نحوه تعمیر صفحه شکسته تلویزیون

انواع مختلفی از صفحه نمایش تلویزیون وجود دارد و ارائه هرچه بیشتر جزئیات به تعمیرکار کمک می کند تا عملیات را به طور موثر تر و سریع تر انجام دهند. اطلاعاتی مانند برند تلویزیون و مدل  تلویزیون-به عنوان مثال، LED، LCD، صفحه سه بعدی یا صفحه تخت-برای شخصی که تعمیر را انجام می دهد بسیار ارزشمند است.

به طور کلی اگر تعمیرکار برای تعمیر صفحه نمایش یا تعویض آن به منزل مراجعه کند بسیار آسان تر روند تعمیرات پیش می رود. تعمیرگاه ها بسیار محدود هستند و تلویزیون یک وسیله بزرگ بوده و حمل و نقل سختی دارد.

نحوه تعمیر صفحه تلویزیون شکسته سه بعدی

معمولاً تعمیر صفحه شکسته تلویزیون سه بعدی حدود ۱۰۰ دلار هزینه دارد، اما برخی از تعمیرکاران ممکن است هزینه کم یا بیشتری دریافت کنند. برند دستگاه تلویزیون نقش زیادی در میزان پرداخت هزینه تعمیر صفحه نمایش دارد. هزینه تعمیر تلویزیون سه بعدی و ۴K احتمالاً بیشتر است، در حالی که یک صفحه نمایش LED ساده هزینه کمی کمتر خواهد داشت.

نحوه تعمیر صفحه تلویزیون LED شکسته

صفحه های تلویزیون LED شکننده هستند و آن ها را متداول ترین نوع تعمیر تلویزیون می کند. ترک و شکستگی صفحه تلویزیون به احتمال زیاد در یک خانه شلوغ با بچه های کوچک رخ می دهد، اما ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. اکثر تولیدکنندگان مدل ها را طوری طراحی می کنند که خرد نشوند – اما همچنان ضروری است که آن ها را در اسرع وقت تعمیر کنید زیرا هنوز می تواند خطرناک باشد.

اگر به این فکر می کنید که چگونه می توان صفحه تلویزیون ترک خورده را در خانه تعمیر کرد، ناامید خواهید شد. این یک کار تخصصی است که نیاز به دانش متخصص دارد. برخی از اصلاحات جزئی وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید، اما تعمیر صفحه تلویزیون تخت شکسته جزوی از آن ها نیست.

نحوه تعمیر صفحه در تلویزیون صفحه تخت

تعمیر تلویزیون صفحه تخت اغلب کمتر از تعمیر صفحه خمیده هزینه دارد، اما هنوز هم یک کار تخصصی است. اگر فقط یک شکاف یا تراشه کوچک وجود داشته باشد، ممکن است متخصص بتواند تلویزیون را در خانه شما در آن روز تعمیر کند، اما در صورت بروز مشکل بزرگتر، ممکن است لازم باشد آن را به تعمیرگاه ببرند.

بهترین راه برای ثابت نگه داشتن تلویزیون صفحه تخت این است که با یک متخصص تماس بگیرید. این شغل نیاز به سطح بالایی از دانش الکتریکی دارد. به خاطر داشته باشید که اگر تلویزیون صفحه تخت کوچکتری دارید، مدل جدید ممکن است قیمت مشابه یا حتی کمی کمتر داشته باشد. با این حال، اگر یک تلویزیون بزرگ بیش از ۵۰ اینچ دارید، تعمیر تلویزیون صفحه تخت احتمالاً مقرون به صرفه ترین راه حل است.

نحوه تعمیر بک لایت در تلویزیون صفحه تخت

ضربه زدن به بک لایت تلویزیون ال سی دی شما می تواند مخرب باشد، اما هرکسی که آموزش های لازم را دیده باید بتواند این کار را انجام دهد. ممکن است لازم باشد بک لایت را از سازنده سفارش دهید یا آن را به صورت آنلاین خریداری کنید، اما در غیر این صورت، تنها چیزی که نیاز دارید یک پیچ گوشتی است. در صورت نیاز به تعمیر بک لایت در تلویزیون صفحه تخت، اقدامات زیر را باید انجام دهید:

  1. تلویزیون را از جایگاه خود خارج کرده و آن را صاف روی زمین بگذارید و پشت آن رو به بالا باشد. هنگام جابجا کردن تلویزیون دقت کنید و بسیار مراقب باشید تا آسیبی به آن وارد نشود.
  2. با استفاده از پیچ گوشتی صفحه را از پشت جدا کرده و کنار بگذارید. پیچ ها را در جایی امن قرار دهید تا گم نشوند.
  3. دسته فلزی کوچک روی بک لایت سوخته را بلند کرده و آن را از وسایل بیرون بکشید.
  4. بک لایت جدید را به آرامی در دستگاه قرار دهید و مطمئن شوید که دسته فلزی کوچک آن بیرون زده است. پنل را به عقب بچرخانید و تلویزیون را با دقت در جای خود قرار دهید.

نحوه رفع خطوط تلویزیون صفحه تخت

متأسفانه، اگر خطوط ترسناک تلویزیون صفحه تخت را در هنگام تماشای برنامه مورد علاقه خود مشاهده می کنید، به این معنی است که صفحه نمایش شما خراب است. گاهی اوقات ترک ها کوچک هستند و دیدن آن ها دشوار است، اما اگر خطوط عمودی رنگی را در مقابل خود مشاهده کنید، راه برگشتی وجود ندارد.

نحوه تعویض صفحه تلویزیون ال سی دی سامسونگ

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون ۵۵ اینچی سامسونگ تقریبا ۱۶۰ دلار است، اما این مبلغ برای هر تعمیرکاری مقداری متفاوت است.

با توجه به اینکه خرید یک تلویزیون بزرگ جدید بسیار بیشتر از تعویض صفحه نمایش هزینه دارد، اگر فقط صفحه نمایش آن ترک خورده باشد، دلیلی برای خرید تلویزیون جدید وجود ندارد.

اگر برای تعمیر صفحه ترک خورده یا شکسته به تعمیر تلویزیون ایکس ویژن نیاز دارید، با ایکس ویژن سرویس تماس بگیرید!

 

دسته بندی: کسب و کار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد