شما اینجا هستید

    بازرگانی » نایلون حبابدار و عوامل موثر در قیمت آن: دریا پلاستیک

نایلون حبابدار نایلونی شفاف و ضربه گیر می باشد که برای انواع بسته بندی از آن استفاده می‌شود. سطح پوشیده شده از حباب در این نایلون موجب ضربه گیری بسیار خوب و حفاظت از کالا ها می شود. برای انواع بسته بندی ها از جمله بسته بندی کالا های شکننده و حساس ، از نایلون […]

نایلون حبابدار نایلونی شفاف و ضربه گیر می باشد که برای انواع بسته بندی از آن استفاده می‌شود. سطح پوشیده شده از حباب در این نایلون موجب ضربه گیری بسیار خوب و حفاظت از کالا ها می شود. برای انواع بسته بندی ها از جمله بسته بندی کالا های شکننده و حساس ، از نایلون حبابدار استفاده می شود. این نایلون ها که در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می‌ گیرد ، یکی از پرمصرف ‌ترین نایلون ها برای بسته بندی کالا ها به شمار می رود. فروشگاه دریا پلاستیک یکی از مجموعه های عرضه کننده ی انواع نایلون حبابدار و سایر نایلون های بسته بندی در کیفیت بسیار عالی می باشد و این مرکز فروش اینترنتی نایلون حبابدار و سایر محصولاتش را ارائه می نماید.

نایلون حبابدار چیست؟

نایلون حبابدار یکی از انواع نایلون های بسته بندی است که دارای خاصیت ضربه گیری می باشد. این نایلون به تنهایی و یا در کنار نایلون های دیگر برای انواع بسته بندی ها به کار می رود. با استفاده از نایلون حبابدار با ایجاد عایقی ضربه گیر،  محافظت بسیار خوبی از کالا ها به عمل آمده و در نهایت در زمان جابجایی کالا، از ورود ضربه در امان خواهد بود. از نایلون حبابدار برای بسته بندی کالاهای مختلف از قبیل لوازم خانگی ، لوازم الکترونیکی، لوازم دکوری ، کالا های چوبی و غیره استفاده می شود.

مجموعه دریا پلاستیک از تولیدکنندگان و فروشندگان انواع نایلون ها از جمله نایلون حباب دار می باشد که به دلیل فروش گسترده، قیمت گذاری ارزان تری را برای محصولاتش در نظر گرفته است. فروش اینترنتی نایلون حبابدار از طریق سایت دریا پلاستیک به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. تمامی محصولات با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در جهت کسب رضایت مشتریان ، به فروش می رسد.

فروش نایلون حبابدار در تنوع بالا

نایلون حبابدار در تنوع بالایی به تولید می ‌رسد تا بتوان از آن برای مصارف مختلف استفاده کرد. تنوع نایلون حبابدار موجب دسته بندی های مختلفی برای این نایلون ها شده که تفاوت نایلون حبابدار از نظر اندازه حباب، تعداد لایه ،نوع و مدل آن می باشد. به طور کلی پلاستیک حباب دار در انواع یک لایه و چند لایه به تولید می‌ رسند که هرچه تعداد لایه ها بیشتر باشد، محافظت بیشتری از محصول ایجاد خواهد شد بنابراین برای کالا های حساس، از نایلون حباب دار با تعداد لایه بیشتر استفاده می شود. نایلون حبابدار از نظر ابعاد حباب به انواع نایلون حباب ریز و نایلون حباب درشت تقسیم‌ بندی می‌ شود که برای کالا های بزرگتر از نایلون حباب درشت و برای کالا های کوچکتر از انواع نایلون حباب ریز استفاده می شود. همچنین نایلون حبابدار در انواع سه بعدی و دوبعدی می باشند که در انواع دو بعدی به حالت رولی و متری به فروش می رسد که مطابق با اندازه ی محصولات ، می توان آن را تهیه کرد اما در حالت سه بعدی برای اجسام مکعب شکل به کار می رود مانند یخچال، لباسشویی و غیره.

بسته بندی زیبا و اصولی منجر به توجه مشتریان به کالاها و در نتیجه فروش بالاتر محصولات شده و امروز شاهد تنوع گسترده بسته بندی می باشیم که استفاده از متریال مختلف باعث تنوع بالای بسته بندی ها شده است. همانطور که در بازار مشاهده می‌ کنیم ، استفاده از نایلون های بسته بندی بسیار رواج پیدا کرده و به دلیل کاربرد بسیار خوب نایلون های بسته بندی به ویژه نایلون حبابدار، بسته بندی نهایی مقرون به صرفه، زیبا و کاربردی خواهد بود. به طور کلی تولیدکنندگان همواره به دنبال بسته بندی هایی زیبا ، کاربردی و ارزان قیمت هستند و امروزه نایلون ها این ویژگی ها را برای تولید کنندگان فراهم کرده ‌اند و در این میان نایلون حبابدار ساختاری ویژه دارد که علاوه بر موارد ذکر شده، دارای ضربه گیر نیز می باشد و این ساختار موجب وجه تمایز نایلون حبابدار از سایر نایلون های بسته بندی و استفاده بیشتر از آن برای بسته بندی کالاها و محصولات شده است.

گروه تولیدی دریا پلاستیک به دلیل تولید مستقیم و بدون واسطه توانسته قیمت های ارزان تری را در نظر گیرد و همچنین به جهت استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولیدات، محصولاتش با بهترین کیفیت ارائه می شوند.

موارد استفاده از نایلون حبابدار

در واقع هیچ نایلونی در صنعت بسته بندی از مقاومت نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نبوده و نایلون حبابدار با تنوع بالا در تولیدش برای انواع کالاها و بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرد. نایلون های بسته بندی برای بسته بندی کالا ها و حمل و نقل محصولات در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی استفاده می‌شوند و از پرکاربردترین نایلون های بسته بندی، نایلون حباب دار است که ضریب ایمنی محصول را بسیار افزایش می دهد. این نایلون برای بسته بندی محصولات آسیب پذیر استفاده شده و موجب دفع ضربه های وارد شده به محصول خواهد شد بنابراین کالاها از شکستگی، فرورفتگی و خشدار شدن محافظت خواهند شد.البته انتخاب مناسب نایلون حبابدار مهم بوده و معمولاً برای کالاهای حساس تر از نایلون حبابدار با تعداد لایه های بیشتر استفاده می شود و همچنین ابعاد بسته بندی باید مناسب با کالاهای مورد نظر باشد. دریا پلاستیک انواع نایلون حبابدار را در ابعاد و اندازه های مختلف در نظر گرفته تا مشتریان عزیز بتوانند نوع مورد نظر خود را به راحتی تهیه کنند.

مزایای نایلون حبابدار

  • مقاومت بالا
  • عایق انرژی و صوت مناسب
  • ظرفیت کششی بالا
  • امکان چاپ بر روی نایلون حبابدار
  • تنوع ابعاد
  • رنگ بندی مختلف
  • مناسب برای انواع کالاها و بسته بندی های سنگین
  • قیمت ارزان

و غیره

فروش نایلون حبابدار به قیمت عمده

اگر می‌ خواهید بسته بندی ارزان قیمتی را برای محصولاتتان داشته باشید و در کنار آن محافظت بسیار خوبی برای کالاها ایجاد شود، پلاستیک حبابدار می‌ تواند بهترین گزینه باشد زیرا این نایلون ها علاوه بر صرفه اقتصادی برای بسته بندی انواع کالاها از جمله کالاهای ارزان قیمت ،می تواند محافظت بسیار خوبی را ایجاد کند، به همین دلیل است که در تولیدی ها و کارخانجات و یا در منازل از نایلون حبابدار برای مصارف گوناگون استفاده می ‌شود. در منازل می توان در زمان اسباب کشی و برای انتقال کالاها از نایلون حبابدار به عنوان محافظ برای محصولات استفاده کرد.در تولیدی ها از نایلون حبابدار به عنوان بسته بندی استفاده می ‌شود که این نایلون می ‌تواند به تنهایی بسته‌ بندی خوبی را داشته باشد و یا در کنار سایر بسته بندی ها از جمله کارتون ها مورد استفاده قرار گیرد، به این صورت که ابتدا کالا با استفاده از نایلون حبابدار پوشش داده می‌ شود و سپس درون جعبه و کارتن مورد نظر قرار داده می شود. پیش از خرید نایلون حبابدار باید انواع آن را مورد بررسی قرار دهید و نوع مناسب با کالاهایتان را انتخاب کنید زیرا انواع نایلون حبابدار از نظر ابعاد ، نوع ، تعداد لایه، سایز حباب و غیره با یکدیگر تفاوت دارند و در صورت انتخاب مناسب کالاهایتان حفاظت خواهند شد.

دریا پلاستیک مجموعه ‌ای کامل از نایلون های بسته بندی به ویژه نایلون حبابدار است که این نایلون را در تنوع بالا در اختیار شما قرار داده تا بتوانید از طریق سایت این مرکز خرید اینترنتی محصولات مورد نظر را به قیمت عمده انجام دهید زیرا فروش محصولات به صورت مستقیم بوده و به همین جهت قیمت ارزان یکی از مزایای خرید از مجموعه دریا پلاستیک می باشد.

https://daryapelastic.com/

دسته بندی: بازرگانی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد