شما اینجا هستید

  مهاجرت » مهاجرت پرستاران و قوانین آن : شرکت راد ویزا

امروزه تعداد زیادی از پرستاران اقدام به مهاجرت می نمایند. پرستاری یکی از مشاغل بسیار مهم در هر کشوری بوده و کشور های زیادی نیاز به جذب نیروی پرستار دارند. به خصوص امروزه نیاز به پرستاران بیشتر از قبل احساس می شود. پرستاران برای زندگی بهتر و داشتن رفاه و درامد بالاتر به کشور های […]

امروزه تعداد زیادی از پرستاران اقدام به مهاجرت می نمایند. پرستاری یکی از مشاغل بسیار مهم در هر کشوری بوده و کشور های زیادی نیاز به جذب نیروی پرستار دارند. به خصوص امروزه نیاز به پرستاران بیشتر از قبل احساس می شود. پرستاران برای زندگی بهتر و داشتن رفاه و درامد بالاتر به کشور های دیگر مهاجرت می نمیاند، بنابراین افراد دارای تخصص در رشته ی پرستاری می توانند به راحتی به سایر کشور ها مهاجرت نمایند و در آن جا به راحتی اقامت گرفته و زندگی نمایند. سالانه تعداد زیادی از پرستاران به سایر کشور ها مهاجرت می نمایند. یکی از پر متقاضی ترین مشاغل در سراسر جهان شغل پرستاری می باشد که بسیار مهم شمرده می شود. این شغل بسیار مهم و حساس بوده و به همین علت در کشور های زیادی به پرستاران نیاز بوده و به همین جهت اقامت آن راحت تر در نظر گرفته شده است. موسسه بین المللی راد یکی از مراکز مشاوره مهاجرت کاری و تحصیلی و… می باشد که خدماتی بسیار عالی را به شما ارائه می کند ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم به شما ارائه شود.

شرایط مهاجرت پرستاران

امروزه با کمبود پرستار در سطح جهان روبرو هستیم و مهاجرت پرستاران و سایر رشته های پزشکی می تواند بسیار مهم برای کشور های مختلف باشد بنابراین این افراد به دنبال یافتن شرایط آسان تر برای مهاجرت می باشند. درباره ی مهاجرت به کشور های خارجی نکات مهمی وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از نکات مهم در این مورد ، معادل سازی مدرک می باشد و باید مدرک مورد تایید کشور مورد نظر باشد و فرد موفق به اخذ مجوز کار در کشور مورد نظر شود. نکته ی دیگری که در این خصوص وجود دارد، زبان کشور مورد نظر است ، کشور های مختلف معمولا می خواهند که شما زبان رسمی کشور را تا حد بالایی بلد باشید اما در بسیاری از کشور ها نیز با زبان انگلیسی می توانید به فعالیت بپردازید.

مهاجرت پرستاران به کشور های مختلف

 • مهاجرت پرستاران به آلمان

آلمان یکی از کشور های است که به پرستاران ماهر نیاز زیادی دارد و در همین راستا دولت آلمان به استخدام پرستاران خارجی می پردازد. برای این که بتوانید از شرایط مهاجرت پرستاران برخوردار شوید باید در ابتدا در دوره های تسلط بر زبان آلمانی شرکت کنید. همچنین معادل سازی مدرک تحصیل بسیار مهم است. امروزه مهاجرت پرستاران به دو شکل می تواند صورت گیرد :

 • با اخذ ویزای جست و جوی کار
 • با اخذ دعوت نامه شغلی از کارفرما معتبر در آلمان

یکی از شرایط بسیار خوب برای مهاجرت پرستاران، درامد خوب پرستاران در این کشور است که راضی کننده می باشد و یکی از عوامل مهم برای مهاجرت پرستاران می باشد. پرستاران در آلمان وظایف شغلی زیادی دارند و گاها پرستاران کار پزشکان را انجام می دهند که دارای مسئولیت شغلی می باشد و باید ماهر باشند. مهاجرت پرستاران با توجه به مدرکشان انجام می گیرد به طور مثال اگر مدرک پرستاری از اتحادیه اروپا، امریکا و یا کانادا باشد، اخذ ویزا آلمان بسیار ساده تر خواهد بود اما در غیر این صورت اگر نیاز باشد باید در دوره های پرستاری شرکت کنید که این دوره ها با توجه به استاندارد های آلمان در نظر رفته شده است.

شرایط مهاجرت پرستاران به آلمان

 

 • حداقل مدرک کارشاسی در رشته پرستاری
 • سن زیر ۴۵ سال
 • حداقل ۳ سال سابقه ی کاری
 • مدرک زبان آلمانی سطح B2
 • تمکن مالی
 • سلامت کامل با ارائه ی گواهی پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه

 

مهاجرت پرستاران به کانادا

پرستارانی که می خواهند به کانادا مهاجرت نمایند، افرادی که دارای لیسانس هستند ، برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس باید کارت نظام پرستاری داشته باشند. برای تحصیل در این کشور افراد با مدرک آیلتس ۵/۶ می توانند وارد دانشگاه ها شوند و در ابتدا مراحل تحصیلی را گذرانده و پس از آن می توانند به بازار کار وارد شوند. پرستاران زیادی به کانادا به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد ، مهاجرت نموده و از شرایط اسان در زندگی استفاده می کنند. فرهنگ بالا، امنیت بالا، درامد خوب، شرایط زندگی خوب و… باعث شده که مهاجرت پرستاران بسیار افزایش پیدا کند.

مدارک مورد ناز برای مهاجرت به کانادا

 • ارائه ی نامه ی تمکن مالی
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی با نمره ی حداقل ۵
 • ارائه ی پاسپورت معتبر و همچنین دارای اعتبار
 • داشتن مدارک مقاطع قبلی با ریز نمرات
 • رزومه ی کاری مرتبط
 • قبولی در آزمون ورودی دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشد
 • ارائه ی عکس پاسپورتی

مهاجرت پرستاران به سوئد

سوئد یکی از کشور های پر طرفداری است که مهاجرت پرستاران به این کشور بسیار گسترش پیدا کرده است. شرایط بسیار خوب زندگی در سوئد موجب شده سالانه تعداد زیادی از افراد از سراسر جهان به سوئد مهاجرت نمایند و به فکر کار کردن و ادامه ی تحصیل در این کشور بیفتند. کشور سوئد یکی از کشور هایی است که به پرستاران ماهر نیاز داشته و مهاجران زیادی را می پذیرد. آن دسته از پرستارانی که ۳ کار شغل پرستاری را گذرانده اند ، می توانند اقدام به مهاجرت نمایند و با معادل سازی مدرک خود ، و ارسال آن به کشور مورد نظر تاییدیه بگیرند. برای تحصیل در سوئد نیاز است که زبان سوئدی را بیاموزید تا بتوانید به کار بپردازید. بنابراین پرستاران به منظور مهاجرت به سوئد ، در ابتدا باید مدارک تحصیل و کاری خود را ترجمه نمایند و به اداره نظام پزشکی سوئد ارسال کنند تا تاییدیه بگیرند و پس از آن اقدام به اخذ ویزا نمایند.

مدارک مهاجرت پرستاران به سوئد

 • ارائه نامه تمکن مالی
 • داشتن بیمه درمانی
 • ارائه پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل ۲ سال
 • ارائه ترجمه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • ترجمه رزومه و سوابق کاری

 

خدمات مهاجرت پرستاران

مهاجرت پرستاران به صورت مهاجرت کاری بوده و افراد پس از مهاجرت می توانند در کشور مورد نظر به فعالیت بپردازند و شرایطی خوب برای خود و خانواده ی خود فراهم نمایند. هر ساله افراد زیادی در تلاش هستند تا بتوانند راحت ترین راه برای مهاجرت را بیابند، بسیار مهم است که تمامی مراحل مهاجرت پیش از آن در نظر گرفته شود و اطلاعات لازم در این زمینه کسب گردد. مجوز های لازم برای مهاجرت با توجه به کشور های مختلف به شکل متفاوتی ارائه خواهد شد بنابراین تمامی شرایط باید با توجهه کشور مورد نظر فراهم شود. از موارد مهم برای مهاجرت زبان کشور مورد نظ بوده و معمولا کشور شرط یادگیری زبان رسمی را می گذارند اما برخی از کشور ها نیز زبان انگلیسی را نیز قبول دارند. مهاجرت پرستاران به کشور های مختلف در جهت زندگی بسیار عالی با شرایط مناسب انجام گرفته و افراد بسیاری زیادی به کشور مورد نظر خود مهاجرت می نمایند . در صورتی که بتوانید از مجموعه ی معتبری مانند موسسه بین المللی راد برای مهاجرت کمک بگیرید ، می توانید تمامی اقدامات لازم را برای مهاجرت انجام دهد و از مراحل مهاجرتی مطلع شده و روند دریافت اقامت و شرایط را در یابید. موسسه بین المللی راد با داشتن تجربه و دانش در این خصوص می تواند به شما کمک کند تا اقدامات لازم را برای دریافت مهاجرت انجام دهید.

http://radvisa.com/

 

دسته بندی: مهاجرتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد