شما اینجا هستید

    آشپزی » مزایا و معایب انجام بازی های آشپزی
آشپزی بچه ها

[ad_1] ده سال پیش ، تنها بازی های آشپزی که کودکان می دانستند از مجموعه آشپزخانه و کیت های پخت آسان استفاده می کردند. امروزه بازی های آشپزی برای دختران به صورت آنلاین در دسترس است و والدین لازم نیست نگران قابلمه های کوچک و ماهی تابه های پراکنده در سطح زمین باشند. اما آنچه […]

[ad_1]

ده سال پیش ، تنها بازی های آشپزی که کودکان می دانستند از مجموعه آشپزخانه و کیت های پخت آسان استفاده می کردند. امروزه بازی های آشپزی برای دختران به صورت آنلاین در دسترس است و والدین لازم نیست نگران قابلمه های کوچک و ماهی تابه های پراکنده در سطح زمین باشند. اما آنچه در مورد پویایی بازی های امروزی بسیار چشمگیر است این است که این موارد چیزی بیش از استفاده از تخیل به کودکان نمی آموزد. گذشته از آموزش واقع بینانه آنها در مورد چگونگی تهیه برخی از وعده های غذایی ، با قوانین و چالش های اعمال شده ، مهارت های تجزیه و تحلیل و حل مشکلات کودکان نیز افزایش می یابد.

علاوه بر این ، بازی های آشپزی آنلاین مقرون به صرفه تر از تهیه اسباب بازی های پلاستیکی است. اکثر آنها به صورت رایگان بارگیری و نصب می شوند. بنابراین مهم نیست که شما ده یا بیست بازی به او بدهید ، زیرا از نظر مالی باری برای شما نخواهد بود. و برخلاف مجموعه های پلاستیکی که در نهایت خراب یا گم می شوند ، بازی های آنلاین پایدار هستند. در صورت تغییر مجدد رایانه خانواده یا وجود خطاهایی در عملکرد نرم افزار ، آنها می توانند دوباره نصب شوند.

علاوه بر این ، با بازی های آشپزی آنلاین برای دختران ، می توانید اعتماد کنید که کودک شما فقط در خانه می ماند و از اطراف تعجب نمی کند. وقتی او برای دیدن همسایه از خانه بیرون می رود نمی توانید چشم او را داشته باشید تا آنها بتوانند با عروسک های باربی و اسباب بازی های آشپزی بازی کنند. و هنگامی که او در خانه دوست خود اقامت دارد ، به راحتی نمی توانید به او دسترسی پیدا کنید. با استفاده از این ابزار سرگرمی می توانید به ذهن خود استراحت دهید و لذت او را به خطر نیندازید.

سرانجام ، بازی های آنلاین هنگامی که می خواهید کودک شما برای شما کاری انجام دهد – چه برای کمک به شما در تمیز کردن خانه و چه برای خوردن سبزیجات او ، یک چانه زنی خوب را ایجاد می کند. و حتی ممکن است این کار او را ترغیب کند که بیشتر به کارهای خانه علاقه مند شود ، مخصوصاً هنگام تهیه وعده های غذایی ، زیرا عملاً این چیزی است که در آن برتری دارد.

البته ، بازی های آنلاین بی عیب و نقص نیستند و مجموعه معایبی نیز دارند. همانطور که بیشتر شما قبلاً می دانید ، آنها می توانند اعتیاد آور باشند. که به این معنی است ، کودک شما می تواند بیش از ۱۲ ساعت در روز را به بازی های پخت و پز و تلاش برای اتمام مراحل بپردازد. همانطور که کارشناسان بهداشت تأکید کرده اند ، این یک عمل ناسالم است ، به خصوص با توجه به این واقعیت که کودکان برای سالم نگه داشتن بدن و عملکرد صحیح خود به نور خورشید و ورزش نیاز دارند. روانشناسان همچنین با انزوای اجتماعی بازی های رایانه ای پرچم سرخی برافراشته می کنند. و برخی از محققان وجود دارند که به مردم در مورد اثرات سوverse ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا UV بنفش طولانی مدت هشدار می دهند. همچنین این خطر وجود دارد که انجام بازی های پخت و پز برای دختران ، آنها را به سمت گزینه های بازی دیگری سوق دهد که ماهیت نامطلوبی دارند. با این حال ، با تنظیم آگاهانه مقامات ، این نکات منفی نباید مشکل زیادی برای والدین ایجاد کنند.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، اطمینان حاصل کنید که برای کودکان خود یک برنامه مشخص بازی تعیین کنید ، تا آنها بیش از حد از فعالیت خود عبور نکنند. در کارهایی که آنها انجام می دهند نیز مشارکت داشته باشید ، بنابراین می دانید که آیا آنها هنوز درگیر کار قابل قبولی هستند. علاوه بر این ، آنها را به فعالیت های بدنی علاقه مند کنید ، بنابراین آنها فقط در مورد بازی های رایانه ای وسواس ندارند.

[ad_2]

دسته بندی: آشپزیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد