شما اینجا هستید

    خدمات » مرکز فروش گوسفند زنده در تهران

مراکز خرید و فروش دام زنده مراکز خرید و فروش دام زنده همواره جزء بازارهای شلوغ برای مردم است. در این بازارها انواع دام زنده نظیر:گاو و گوساله و انواع گوسفند زنده خرید و فروش می شود این دام ها در دامداری ها و مزارع به منظور مصارف روزانه از جمله خوراک،پوشاک و کمک در کار، […]

مراکز خرید و فروش دام زنده

مراکز خرید و فروش دام زنده همواره جزء بازارهای شلوغ برای مردم است. در این بازارها انواع دام زنده نظیر:گاو و گوساله و انواع گوسفند زنده خرید و فروش می شود این دام ها در دامداری ها و مزارع به منظور مصارف روزانه از جمله خوراک،پوشاک و کمک در کار، پرورش داده می‌شوند.

انواع دام زنده به جهت داشتن گوشت حلال در کشورهای مسلمان نیز خرید و فروش میشود و آنها هم در مراسمات شان از این دام ها استقبال زیادی میکنند. عوامل مختلفی بر قیمت گوسفند و دام زنده تاثیرگذار هستند. توصیه ما این است که از مراکزی که زیر نظر اتحادیه دام و دارای پروانه سلامت و بهداشت هستند خرید کنید تا از کیفیت بالای گوشت و همچنین سالم بودن آن خیالتان آسوده باشد.

مرکز فروش گوسفند زنده در تهران

سفارش و خرید دام زنده مخصوصا گوسفنده زنده در برخی از ایام و مناسبت های سال افزایش می‌یابد. به همین دلیل برخی افراد سودجو از این موقعیت استفاده کرده و دام بیمار و مسن را به مشتریان خود میفروشند که این امر میتواند از نظر جانی و مالی صدمات جبران ناپذیری را برای مصرف کننده داشته باشد .

این افراد برای پرورش و تغذیه دام زنده از پلاستیک و روزنامه استفاده میکنند که همین امر باعث میشود دام دچار مریضی بشود.بهترین مراکز خرید گوسفنده زنده به سلامتی دام های زنده خود بسیار اهمیت می‌دهند. این مراکز همواره سعی می‌کنند تغذیه دام زنده را به عالی‌ترین نحوه ممکن به انجام برسانند تا هم سلامت دام تضمین شود و هم رضایت شما جلب گردد. در این مراکز که زیر نظر اتحادیه دامپروری هستند دامپزشک بطور مستقیم تغذیه آنها را مورد بررسی قرار میدهد .

البته تشخیص دام زنده بیمار از سالم تا حدود بسیار زیادی امکان پذیر است .مخصوصا اگر در این زمینه اطلاعات کافی کسب کرده باشید میتوانید این موضوع را براحتی متوجه بشوید.دام سالم از جنب و جوش بالایی برخوردار است و تغذیه مناسب دارد.ولی دام بیمار فاقد این دو مورد است و با توجه به اینکه سلامت جسمانی اش را از دست داده نمیتواند جنب و جوش داشته باشد.

قیمت روز گوسفند زنده

گوسفند زنده تنها یکی از انواع دام است. گوساله، گاو و بره نیز جز انواع دام زنده محسوب میشوند.قیمت روز دام زنده بر اساس نوع و وزن آنها تعیین میشود،ولی خب در ایران قیمت ها بر اساس مسائل دیگر چون تورم نیز دچار تغییر میباشد.اگر میخواهید دام با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید لایو شیپ با بهترین تیم در حوزه خرید و فروش گوسفند زنده بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان میباشد.

البته روزهایی از سال هست که قیمت گوسفند زنده نسبت به روزهای عادی گرانتر است .مثلا در مراسم های مذهبی یا عروسی و همچنین حج چون تقاضا برای خرید دام افزایش پیدا میکند مردم باید هزینه بیشتری برای خرید پرداخت کنند. در این روز مردم طبق رسمی که دارند دام زنده را برای قربانی کردن تهیه می‌کنند.

مرکز عرضه گوسفند زنده و دام بهداشتی در تهران

در چند سال گذشته با توجه به گسترش بیماری کرونا مردم به خرید اینترنتی روی آورند و سعی کردند از مراجعه حضوری جلوگیری کنند.بازار فروش گوسفند زنده نیز از این قائده مستثنی نبوده و امروزه درصد زیادی از سفارش های بهترین نژاد های گوسفندان که  خرید دام زنده بصورت غیر حضوری و آنلاین انجام میشود.شما میتوانید با مراجعه به سایت لایو شیپ از آخرین قیمت های گوسفند زنده با خبر شوید. ما با بهره مندی از تلاش کارشناسان خود بهترین دام را که از مراتع سرسبز آذربایجان تهیه شده است برای فروش در اختیار شما میگذاریم و بصورت ۲۴ ساعته در تمام مناطق تهران در خدمت شما عزیزان هستیم.

خرید دام زنده بهداشتی و تازه

باید بدانید که میکروب ها در همه جا وجود دارند و به راحتی میتوانند وارد بدن انسان ها بشوند .یکی از موارد انتقال استفاده از گوشت دام میباشد.به طور کلی، میکروب ها و آلودگی ها از طریق غذاهای دامی و گوشتی، بسیار راحتتر از غذاهای گیاهی به انسان منتقل می‌شوند. عوامل بیماری زا می‌توانند از راه های گوناگونی به بافت دام نفوذ کنند و از آن طرق وارد بدن ما شوند. از جمله آنها ذبح غیر بهداشتی دام در مکان های غیر استاندارد و بهداشتی است. این اماکن براحتی میتوانند منبع انتقال آلودگی به انسان ها باشند.پس در انتخاب مراکز فروش دام دقت کنید تا صدمات جانی و مالی به شما وارد نشود.

مراکز عرضه دام زنده بهداشتی

در مراکز معتبر که بصورت بهداشتی دام زنده را عرضه میکنند، دام ها تحت نظارت دقیق، کنترل و معاینات دامپزشکی قرار می‌گیرند. این پروسه برای این منظور صورت می‌گیرد تا از انتقال هرگونه عامل بیماری به مصرف کننده از طریق دام جلوگیری شود. همچنین این اطمینان را در مشتریان ایجاد نمایند که گوشت این دام ها با رعایت کامل اصول بهداشتی از جمله در نگهداری و ذبح دام صورت گرفته است.

به بیان دیگر قبل و بعد از کشتار دام، سلامت دام و گوشت آن به طور کامل توسط دامپزشک چک و بررسی می‌شود تا از عرضه گوشت سالم اطمینان کامل بوجود آید. همچنین دام هایی که توسط دامپزشک بررسی می‌شوند دارای تائیدیه های سلامت هستند.

لایو شیپ یکی از بزرگترین مراکز عرضه دام بهداشتی در تهران میباشد. در این مجموعه با رعایت تمام نکات بهداشتی و سلامتی لازم، تعداد زیادی گوسفند زنده و دام زنده برای مصارف گوناگون  داد و ستد می شود .اگر به هر دلیل امکان خرید حضوری را در تهران نداشتید میتوانید با تماس مرکز و دادن مشخصات دام خود در کمترین زمان از دام زنده با کیفیت بهره مند بشوید.

تلفن همراه در تمام مناطق       ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹-۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵

مناطق شمال تهران ۲۲۵۰۷۲۵۵-۲۲۳۰۲۰۳۰-۲۲۵۲۲۴۶۷

دسته بندی: خدمات, کسب و کاربرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد