شما اینجا هستید

به طور کلی سنگ های مختلفی در بازار کشور های مختلف جهان یافت می شوند که یکی از جدیدترین آن ها، سنگ کورین می باشد. سنگ کورین به عنوان سنگی مصنوعی و ساخته دست بشر بوده و هیچ ماده طبیعی در ساختار آن استفاده نشده است، در اینجا به معرفی سنگ های کورین و قیمت انواع آنها در بازار ایران خواهیم پرداخت.

با گسترش ساختمان سازی و استفاده از منابع طبیعی مانند چوب و… در ساختار ساختمان، امکان نابودی محیط زیست در کمترین زمان ممکن فراهم شده بود، اما با تولید سنگ کورین این مشکل بزرگ حل شد.

سنگ های کورین در دو دسته اکریلیک و نیمه اکریلیک به بازار ارائه می شوند که در این مطلب به معرفی انواع کورین و قیمت کورین خواهیم پرداخت.

سنگ کورین متریالی مناسب برای پوشش سطوح و میزهای کار می باشد، در ایران سنگ کورین را به دلیل شباهت زیاد به سنگ طبیعی، با نام سنگ مصنوعی می شناسند.

در واقع سنگ کورین نام تجاری محصولی از جنس شیمیایی پلی متیل متا آکرلیک است، سنگ کورین سامسونگ، ال جی و هانکس از معروف ترین برندهای سنگ های کورین در بازار ایران می باشند که پس از تغییر وضعیت واردات، برندهای ایرانی زیادی مانند اورانوس، سوپراستون و می سی در حال تولید هستند که با نام کورین ایرانی شناخته می شوند.

سنگ کورین برندهای خارجی از جنس آکرلیک و اکثر کورین های ایرانی از جنس پلی استر است و به صورت خالص آکرلیک ندارند.

در حال حاضر شرکت ها و مراکز زیادی در سراسر کشور ایران به فروش و ارائه قیمت کورین در سال کنونی می پردازند، این مراکز در تلاش هستند تا با استفاده از روش های نوین و روز دنیا، قیمت کورین را به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته به اطلاع عموم برسانند.

اما نیاز است که بدانید، هر فردی قبل از خرید سنگ کورین، نیاز دارد تا اطلاعاتی را در رابطه با این محصول به دست آورد. علاوه بر این موضوع داشتن آگاهی لازم در رابطه با قیمت این محصول تاثیر مستقیمی را در کیفیت محصول خریداری شده دارد.

قیمت کورین سامسونگ در ایران

شرکت سامسونگ از اولین شرکت های تولیدکننده و فروشنده سنگ کورین در بازار های جهانی شناخته می شود. کیفیت کورین سامسونگ به میزانی بالا بوده که اکثریت شرکت های تولیدکننده در تلاش هستند تا سنگ هایی را مشابه با سنگ های این شرکت تولید کنند.

علاوه بر این موضوع، سنگ های کورین سامسونگ در طرح های مختلف و طیف رنگی گسترده‌ای به بازار ارائه می شوند. این مسئله سبب شده تا افراد سخت پسند نیز به راحتی انتخاب خود را انجام دهند.

سنگ های کورین تولید شده توسط سامسونگ در سال های ابتدایی استارون نام داشتند، اما پس از مدتی نام آن ها به لوته تغییر کرد.

 

قیمت کورین سامسونگ با توجه به نوع آن و طرح به کار گرفته شده در ساختار این محصول متفاوت می باشد. بسیاری از شرکت های ایرانی به واردات کورین سامسونگ نیز می پردازند. قیمت کورین سامسونگ متعلق به گروه سندد ۳۷۹۰۰۰۰ تومان بر حسب مترمربع می باشد.

همچنین قیمت گروه آسپن این سنگ ۴۳۵۰۰۰۰ تومان می باشد، گروه پبل سنگ کورین سامسونگ دارای قیمت ۴۶۵۰۰۰۰ تومان و گروه تالوس دارای قیمت ۵۳۵۰۰۰۰ تومان می باشد. قیمت کورین سامسونگ تمپست نیز ۷۰۵۰۰۰۰ تومان می باشد و تمامی سنگ های ذکر شده از نوع لوته هستند.

قیمت سنگ کورین هانکس

شرکت هانکس به عنوان یکی از کمپانی های بزرگ متعلق به کشور کره بوده که به تولید سنگ های کورین فوق العاده باکیفیتی می پردازد، قیمت کورین هانکس در تناسب با کیفیتی که ارائه می کند، بسیار مناسب می باشد.

کیفیت کورین هانکس مشابه کیفیت کورین های سامسونگ می باشد. کورین های هانکس در بازار ایران شناخته شده هستند و استفاده از آن ها در کانتر آشپزخانه، بدنه و صفحه کابینت، صفحات میز های مختلف و… رواج دارد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، قیمت کورین هانکس گروه p-c-d-t 3450000 تومان می باشد، قیمت کورین هانکس با توجه به کیفیت فوق العاده آن بسیار مناسب شناخته می شود.

لازم به ذکر است قیمت کورین های خارجی ذکر شده در تناسب با قیمت کورین ایرانی تفاوت هایی را دارند، البته در میان کورین ایرانی و کورین خارجی نیز تفاوت های کیفیتی به چشم می خورد.

کورین های سوپر استون با بهترین کیفیت

کورین ایرانی سوپراستون یکی دیگر از انواع کورین ها بوده که متعلق به کشور ایران می باشد، در حقیقت نام شرکت تولیدکننده این کورین گرانیت سازان پارس می باشد که به صورت انحصاری در عرصه تولید سنگ های مختلف مصنوعی از جمله کورین فعالیت دارند.

محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت فوق العاده‌ای بهره مند بوده و از ویژگی های آن ها می توان به ضدخش بودن و دوام بی نظیر آن ها اشاره داشت. این شرکت محصولات تولیدی خود را اغلب با نام کورین فابریون یا کورین سوپراستون روانه بازارها می کند.

قیمت کورین سوپراستون در سه گروه مختلف ارائه می شود. قیمت کورین ایرانی سوپراستون گروه یک ۲۹۱۰۰۰۰ تومان می باشد. کورین ایرانی گروه دو ۳۰۲۰۰۰۰ تومان می باشد. قیمت کورین ایرانی سوپراستون گروه ۳ نیز ۳۲۴۰۰۰۰ تومان است.

لازم به ذکر است تمامی کورین های ذکر شده سوپراستون از نوع ایرانی هستند، از این رو فروشندگان زیادی در امر فروش آن نقش دارند، بدین ترتیب باید از مراکزی معتبر مانند فروشگاه ما برای خرید این محصول اقدام نمایید.

کورین اورانوس در ایران

شرکت اورانوس نیز یکی دیگر از شرکت های ایرانی تولیدکننده سنگ مصنوعی کورین است که در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد، کورین های اورانوس اغلب با نام های کرولیت اورانوس نیز شناخته می شوند.

شرکت اورانوس در سال های فعالیت خود سعی کرده تا از نمونه های خارجی کورین استفاده کند و به تولید محصولات باکیفیتی بپردازد. از ویژگی های کورین اورانوس می توان به ضدباکتری بودن آن، مقاوم در برابر نفوذ آب، اجرا در حالت های خمیده و مقاومت در برابر ضربات و صدمات مختلف اشاره کرد.

کورین اورانوس در بازار های کشور ایران در چهار گروه دسته بندی می شود. قیمت کورین اورانوس گروه یک ۲۶۰۰۰۰۰ تومان و در گروه دو ۲۷۰۰۰۰۰ تومان می باشد. همچنین قیمت کورین اورانوس گروه سوم و چهارم به ترتیب ۲۸۰۰۰۰۰ تومان و ۳۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

لازم به ذکر است قیمت کورین ایرانی اورانوس و سایر شرکت های ایرانی در مقایسه با شرکت های خارجی بسیار مناسب می باشد.

قیمت کورین تیسان در ایران

شرکت تیسان کورین نیز یکی دیگر از تولیدکنندگان سنگ مصنوعی کورین در بازار های جهانی می باشد. سنگ کورین تیسان دارای ویژگی های منحصربه فردی همچون دوام بالا، کیفیت بی نظیر و… می باشد. همین مسئله نیز تاثیر مستقیمی را در فروش این محصول داشته است.

قیمت کورین تیسان مانند قیمت محصولات متعلق به شرکت اورانوس می باشد. کورین های این شرکت در چهار گروه دسته بندی می شوند. قیمت کورین گروه یک ۲۶۰۰۰۰۰ تومان و گروه دو ۲۷۰۰۰۰۰ می باشد. همچنین گروه سه دارای قیمت ۲۸۰۰۰۰۰ تومان و گروه چهارم ۳۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کورین کومه یا نیکا

شرکت کومه سبز آرمانی نیز یکی دیگر از تولیدکنندگان سنگ کورین در کشور ایران می باشد، این شرکت دارای هویت ایرانی بوده و کورین های فوق العاده باکیفیتی را به بازار های کشور ارائه می کند.

قیمت کورین ایرانی کومه در چهار گروه و مشابه کورین های تیسان و اورانوس است. قیمت کورین کومه گروه یک ۲۶۰۰۰۰۰ تومان و گروه دو ۲۷۰۰۰۰۰ تومان و گروه سه ۲۸۰۰۰۰۰ تومان می باشد. همچنین قیمت گروه چهارم کورین کومه یا نیکا ۳۱۵۰۰۰۰ تومان است.

خرید کورین های ایرانی و خارجی از معتبرترین مراجع

در سال های اخیر با نیاز بیشتر کشور های مختلف جهان به سنگ کورین، شرکت های زیادی وارد عرصه تولید آن شده اند، کشور ایران نیز یکی از کشور های تولیدکننده و واردکننده این سنگ در جهان شناخته می شود، از این رو فروشندگان زیادی در ایران وجود دارند.

اما تمامی فروشندگان کورین در کشور ایران از اعتبار لازم برخوردار نیستند، از این رو برای سفارش کورین ایرانی نیاز است تا با کسب اطلاعات لازم در رابطه با قیمت کورین مورد نظر و فروشنده مورد نظر نسبت به سفارش آن اقدام کنیم.

البته که تیم اجرایی بسیار مهم است که حتما باید در انتخاب تیم اجرایی دقت بالایی داشته باشیم، شرکت وود استون به عنوان یکی از مناسب ترین شرکت ها برای سفارش کورین های مختلف شناخته شده که با ارائه شرایطی ایده‌آل، امکان سفارش شما را فراهم خواهد ساخت.

جهت ارتباط با وود استون با شماره ۰۲۱۷۷۸۸۲۲۳۷ – ۰۹۱۲۷۹۲۵۷۱۹ تماس حاصل فرمایید.

دسته بندی: ساختمانی, صنعتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد