شما اینجا هستید

    سلامت » قهوه یونان نقش خود را در رژیم غذایی سالم مدیترانه ای بازی می کند
قهوه یونانی

[ad_1] قهوه یونانی و قهوه ترکی یکی هستند. هر دو به طور سنتی بر روی شعله دم می شوند. در یونان ، خانوارها دارای کپسول گاز کوچک کمپینگ هستند و قهوه در یک ظرف فلزی با دسته بلند درست می شود. هنگام تهیه این نوع قهوه باید صبور باشید. لازم است با دقت آن را […]

[ad_1]

قهوه یونانی و قهوه ترکی یکی هستند. هر دو به طور سنتی بر روی شعله دم می شوند. در یونان ، خانوارها دارای کپسول گاز کوچک کمپینگ هستند و قهوه در یک ظرف فلزی با دسته بلند درست می شود. هنگام تهیه این نوع قهوه باید صبور باشید. لازم است با دقت آن را تماشا کنید تا جوش نیاید. ترفند این است که قهوه را قبل از شروع شعله ور از شعله ور کنید. سپس باید حرارت را کم کنید و قهوه را به شعله برگردانید. بگذارید دم بکشد و درست قبل از جوش آمدن دوباره آن را خارج کنید. این در فنجان های کوچک سرو می شود و رسوب آن در ته آن باقی می ماند – مگر اینکه از خوردن کف قهوه لذت ببرید ، یعنی. شکر را به همراه قهوه به قابلمه اضافه کرده و درون آن هم می زنند.

یونانی ها فقط با یک قهوه می توانند ساعت ها را در یک کافه بگذرانند. شما به این نوع قهوه ها شیر اضافه نمی کنید. تصور می شود که قهوه یونانی جوشانده می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد

بعضی از دانشمندان معتقدند که یک فنجان قهوه یونانی روزانه رمز زندگی طولانی است. قهوه یونانی پر از پلی فنول و آنتی اکسیدان است و در مقایسه با انواع دیگر قهوه فقط مقدار متوسطی کافئین در آن دارد. البته ، غذا نیز نقش خود را در رژیم غذایی سالم مدیترانه ای ایفا می کند.

رژیم غذایی مدیترانه ای با داشتن روغن زیتون که در پخت و پز و سالاد استفاده می شود یکی از رژیم های غذایی سالم در جهان است. بسیاری از یونانیان زیتون می کارند و آنها را تحت فشار قرار می دهند ، بنابراین بسیاری از خانواده ها روغن زیتون بکر یا بکر خود را دارند. زیتون همچنین جزral رژیم های غذایی یونانی است و حتی روی میز صبحانه است.

بیشتر مردم هر روز میوه و سبزیجات تازه می خورند و این مواد کاملاً شسته و تمیز می شوند تا علف کش ها و آفت کش ها کم و بیش از بین بروند. بسیاری از مردم ، به ویژه کسانی که در روستاها زندگی می کنند ، محصولات خود را تولید می کنند و از کود طبیعی دفع شده توسط حیوانات خود استفاده می کنند. رژیم یونانی یک رژیم غذایی بسیار سالم است.

یونانی ها همچنین همراه با وعده های غذایی شراب می نوشند و بعضی از اینها به صورت خانگی است. بسیاری از یونانیان در آنجا انگور می کارند.

تعجب آور نیست که مردم در دنیای غرب بیش از دیگران عمر می کنند. گوشت مانند میوه ها و سبزیجات تازه تر است.

قهوه یونانی تنها یکی از اجزای رژیم غذایی مدیترانه ای است و معمولاً روزانه به مقدار کم مصرف می شود. به نظر می رسد یونانیان اعتدال را باور دارند.

[ad_2]

دسته بندی: سلامت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد