شما اینجا هستید

حذف موهای زائد صورت و بدن یکی از مهم‌ترین مسائل در حوزه آرایشی بهداشتی است و بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته . در این راستا دستگاه‌های لیزری بسیاری ابداع و تولید شده‌اند که موهای زائد بدن را با از بین بردن فولیکول مو حذف می‌کنند. دستگاه‌های لیزر مو زائد با توجه به ویژگی‌های مختلفی […]

حذف موهای زائد صورت و بدن یکی از مهم‌ترین مسائل در حوزه آرایشی بهداشتی است و بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته . در این راستا دستگاه‌های لیزری بسیاری ابداع و تولید شده‌اند که موهای زائد بدن را با از بین بردن فولیکول مو حذف می‌کنند. دستگاه‌های لیزر مو زائد با توجه به ویژگی‌های مختلفی که دارند، میزان اثر بخشی متفاوتی در لیزر موهای زائد ارائه می‌دهند. به همین دلیل افراد به دنبال پیشرفته‌ترین دستگاه برای پاکسازی پوست خود از مو هستند. حتماً در مورد دستگاه لیزر تیتانیوم چیزهایی شنیده‌اید. قیمت دستگاه لیزر تیانیوم و سایر ویژگی‌های فول آن سبب رواج استفاده از آن در کلینیک‌های زیبایی متعدد شده است. در ادامه در مورد قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم و سایر ویژگی‌های صحبت می‌کنیم تا به شناخت کافی نسبت به این دستگاه برسید.

دستگاه لیزر تیتانیوم از باکیفیت‌ترین و به روزترین دستگاه‌های لیزر مو زائد در بدن است. هر دستگاهی که برای این منظور تولید می‌شود ویژگی‌های جدید و خاص خود دارد اما ویژگی‌های خارق العاده‌‌ای که برای دستگاه لیزر تیتانوم  تعریف شده است، برتری‌های بسیاری نسبت به دستگاه‌های دیگر به آن بخشیده است. به این نکته توجه کنید که با وجود ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم بسیار مناسب و به صرفه است. به همین دلیل امروزه کلینیک‌های مختلف زیبایی در تلاش‌اند تا با تهیه این دستگاه خدمات لیزر درمانی خود را کامل و جامع‌تر کنند. آشنایی با این ویژگی‌ها شما را به شناخت جامعی نسبت به این محصول می‌رساند؛ در ادامه قابلیت‌های این دستگاه را بیان می‌کنیم.

  • این دستگاه لیزر دارای دو هندپیس مجزا است که می‌توان از آن‌ها به صورت جداگانه یا هم زمان و با استفاده از طول موج‌های مختلفی که برای دستگاه در نظر گرفته شده است، به اعماق پوست نفوذ کرده و فولیکول‌ها را از بین برد. نکته مهم این است که وجود دو هندپیس باعث افزایش طول عمر این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر می‌شود و تا سالیان طولانی بر قوت و کیفیت خود باقی خواهد ماند. این موضوع بر قیمت دستگاه لیزر تیتانوم نیز مؤثر است.
  • در این دستگاه لیزر از چند طول موج استفاده می‌شود که هر کدام مخصوص پوست خاصی طراحی شده‌اند. این طول موج‌ها تحت عناوین الکس، دایود و اندیاگ نام گذاری شده‌اند و طیف وسیعی از موهای نازک مانند موی پشت لب و موهای ضخیم نواحی شکمی را لیزر و حذف می‌کنند.
  • وجود طول‌ موج‌های مختلف در دستگاه لیزر تیتانیوم در کنار شعاع لکه بسیار بزرگی که دارد در هر بار لیزر، محدوده وسیعی از پوست را تحت تأثیر قرار داده و به این ترتیب پروسه لیزر حذف مو سریع‌تر انجام می‌شود. می‌توان شعاع لکه این دستگاه را عامل مؤثری در قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم دانست. کاهش ۴۰ درصدی طول دوره درمان با لیزر تیتانیوم مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت.
  • طول موج‌های مختلف این دستگاه لیزر طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را تحت تأثیر کاربردی خود قرار می‌دهد. کلینیک‌های زیبایی می‌توانند با تهیه این دستگاه موهای زائد کرکی و روشن و موهایی با ریشه‌های عمیق را درمان کنند. علاوه بر آن این دستگاه از طول موج نانومتری برخوردار است که به راحتی در اعماق پوست نفوذ کرده و به صورت اختصاصی فولیکول‌های مو را هدف قرار می‌دهد. این ویژگی برای حذف موهای زائد افرادی که پوست برنزه دارند، بسیار خوشایند است چون در این افراد عملکرد مؤثر و ایمنی دارد. عملکرد آن به این صورت است که طول موج نانو با پراکنده کردن رنگدانه ملانین در پوست‌های برنزه به راحتی از پوست عبور می‌کند. در ضمن پوست با هیچ گونه سوختگی مواجه نخواهد شد. از این‌رو قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم با توجه به قابلیت آن کاملاً مناسب است.
  • دستگاه لیزر تیتانیوم از سیستم چیلر خنک کننده و فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده است که افراد هنگام لیزر به هیچ عنوان احساس درد یا سوختگی پس از لیزر ندارند. فناوری خنک کننده این دستگاه یکی از عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم می‌باشد.
  • از آنجا که این دستگاه از اپلیکاتور بزرگ با قطر تابش ۴ سانتی متر مربعی تشکیل شده  پروسه درمان با سرعت بیشتر و در یک جلسه انجام می‌شود.
  • این دستگاه از لحاظ بهداشتی بودن صد در صد ایمن است چون سری‌های یک بار مصرف مختلفی در آن استفاده می‌شود که احتمال انتقال آلودگی را به صفر می‌رساند.

قیمت دستگاه لیزر دایود

در بررسی قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم و عوامل مؤثر در آن  در نهایت به سایر دستگاه‌های لیزر مو زائد می‌‌رسیم که دستگاه لیزر دایود یکی از آن‌ها است. این دستگاه طول موج۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر را ساطع می‌کند و از این طریق بدون این که تأثیری روی ملانین پوست  بگذارد، به عمق پوست نفوذ کرده و فولیکول‌ با ریشه مو را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این دستگاه از پوست در برابر تغییر رنگ و آسیب‌های دیگر جلوگیری می‌کند و برای درمان موهای ضخیم و تیره کاربرد دارد. قیمت دستگاه لیزر دایود نیز با توجه به ویژگی‌های دستگاه متغیر است.

خرید دستگاه لیزر الکس دایود

به جز دستگاه لیزر دایود، دستگاه جدیدتری نیز تحت عنوان دستگاه لیزر الکس دایود در کلینیک‌ها استفاده می‌شود که با چند موج و طول موج برای حذف تمامی موهای زائد بدن مورد استفاده می‌گیرد. پوست بدن انسان از لحاظ دارا بودن رنگدانه در شش تیپ از روشن تا تیره تقسیم‌بندی می‌شود.‌ دستگاه الکس دایود با ترکیبی از طول موج‌های ۸۰۸ و ۷۶۰ نانومتر برای انواع پوست‌های روشن تا تیره کاربرد دارد. طول موج بلند این دستگاه هنگام نفوذ به اعماق پوست قدرت بالایی دارد و رنگ دانه‌های سطح پوست توانایی منحرف ساختن طول موج را ندارند. در نتیجه می‌توان به راحتی از این دستگاه برای حذف موهای زائد بر روی پوست‌های تیره استفاده کرد.

در نتیجه دستگاه لیزر الکس دایود کامل‌ترین دستکاه لیزر می‌باشد. اگر می‌خواهید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون احساس درد و سوختگی از شر موهای زائد خود خلاص شوید، استفاده از دستگاه لیزر موی الکس دایود بهترین انتخاب است.  این دستگاه علاوه بر درمان موهای زائد، در جوان‌سازی و افزایش سرعت کلاژن‌سازی مؤثر است. امروزه کلینیک‌های بسیاری به دنبال خرید دستگاه لیزر الکس دایود هستند و یا با استفاده از آن خدمات بی‌نظیری به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

بهترین قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم اصلی برای کدام شرکت است؟

از آنجا که برای این دستگاه قابلیت‌های بسیاری تعریف شده است، امکان تقلب نیز در این دستگاه نیز به همان اندازه بالا است. به همین دلیل خرید از یک منبع معتبر از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این راستا شرکت طاهر تاج بهترین انتخاب برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم اصلی و دستکاه‌های لیزر دایود و الکس دایود است. علاوه بر قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم طاهر تاج که بسیار مناسب و منصفانه است، این شرکت محصولات خود را با ضمانت پس از فروش ارائه می‌دهد و خدمات ۱۰ ساله به فروش می‌رساند و کاملاً مطمئن است. اگر قصد دارید کلینیک خود را به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز مجهز کنید می‌توانید در سایت شرکت طاهر تاج خرید خود را انجام دهید.علاوه بر آن اگر احساس می‌کنید در این زمینه تخصص کافی ندارید، مشاوران فروش طاهر تاج می‌توانند خدمات مشاوره مفیدی به شما ارائه دهند. شما می‌توانید از طریق لینک http://Diodealex.ir وارد سایت طاهر تاج مادر شوید و یا از طریق شماره تماس‌های زیر با مشاورین این شرکت تماس بگیرید.

هدف شرکت طاهر تاج از ارائه خدمات مشاوره انتخاب درست  و ایده آل متناسب با هزینه و شرایط خرید شما است.

خانم عابدی۰۹۱۲۳۴۳۸۲۵۳

آقای سایله ۰۹۱۲۷۷۸۹۳۶۱

آقای دولتی۰۹۱۲۷۱۸۵۴۸۲

خانم صمصامی۰۹۱۲۷۸۶۹۵۳۴

آقای کریمی۰۹۱۲۷۷۹۰۵۳۹

 

دسته بندی: بازرگانی, سلامت, پزشکیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد