شما اینجا هستید

شارژ کپسول آتش نشانی

کپسول های آتش نشانی برای اطفاء حریق به کار می روند و نقش اساسی در کنترل و خاموش کردن آتش دارند به همین دلیل این کپسول ها در مکان های مختلف نگهداری می شوند تا در زمان نیاز بتوان از آن استفاده کرد. شارژ کپسول آتشنشانی از مواردی است که به صورت پیوسته نیاز است […]

کپسول های آتش نشانی برای اطفاء حریق به کار می روند و نقش اساسی در کنترل و خاموش کردن آتش دارند به همین دلیل این کپسول ها در مکان های مختلف نگهداری می شوند تا در زمان نیاز بتوان از آن استفاده کرد. شارژ کپسول آتشنشانی از مواردی است که به صورت پیوسته نیاز است انجام گیرد تا کپسول آتش شانی آماده ی استفاده باشد. کپسول های آتش نشانثی انواع مختلف دارند که محتویات هر یک با دیگری متفاوت است و باید برای شارژ کپسول آتشنشانی ، به این نکته دقت داشته باشید مانند شارژ کپسول آتش نشانی  co2 ، شارژ کپسول آتشنشانی بیوورسال، شارژ کپسول آتش نشانی آب و… بنابراین هر یک از این کپسول ها از محتویات مختلف تشکیل شده اند و با شیوه ی متفاوت شارژ می شوند. کپسول آتش نشانی استوانه هایی فلزی هستند که از آب یا سایر مواد خامش کننده پر می شوند. در کپسول ها ، اهرمی وجود دارد که با فشردن آن می توان از کپسول استفاده کرد و محتویات آن را به بیرون از محفظه راند.در کپسول های آتش نشانی، لوله ای موجب اتصال محفظه ی تحت فشار و بخش بالایی کپسول شده و یک شیر فنری نیز وجود دارد که در میان لوله و دهانه ی خروجی قرار گرفته است و آن را مسدود کرده است، بنابراین برای استفاده از کپسول آتش نشانی نیاز است که ابتدا ضامن را بکشید و سپس از اهرم را بفشارید تا بتوانید از کپسول استفاده کنید. کپسول ها در انواع و وزن های مختلفی می باشند که هر یک از مواد خاموش کننده ی مختلف پر شده اند و به میزان مناسبی از این مواد نیاز دارند.

خدمات ایمنی آتش گریز تهران یکی از مرکز ارائه دهنده ی خدمات شارژ کپسول آتش نشانی و فروش کپسول های آتش نشانی می باشد که خدماتی فوری و کامل را ارائه می نماید.

برای شارژ کپسول آتشنشانی با تماس با همکاران می توانید نسبت به شارژ کپسول با بهترین کیفیت اقدام نمایید.

خدمات شارژ کپسول آتشنشانی

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی از نکات مهمی است که باید هر چند وقت یکبار انجام شود. هر یک از کپسول های آتش نشانی باید در دوره های تعیین شده شارژ شوند تا برای استفاده آماده باشند به همین دلیل شارژ کپسول آتشنشانی به اندازه ی داشتن کپسول مهم است و در صورت که شارژ به موقع انجام نگیرد ، عملا کپسول کارایی نخواهد داشت. مراکزی هستند که خدمات شارژ کپسول آتشنشانی را ارائه می کنند و این مراکز می توانند شارژ انواع کپسول ها را انجام دهند. شما با مراجعه به برچسبی که بر روی کپسول آتش نشانی درج شده می توانید از زمان شارژ مجدد را مطلع شوید.

مجموعۀ خدمات ایمنی آتش گریز تهران با سال  ها فعالیت در زمینه ی ارائه ی کپسول و خدمات شارژ کپسول های آتش نشانی ، قادر به ارائه ی خدمات به صورت فوری و با کیفیت عالی به شما می باشد. برای کسب اطلاعات بشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

قیمت شارژ کپسول آتشنشانی در شرکت های مختلف به صورت مختلف در نظر گرفته می شود. با توجه به حجم و محتویات کپسول های آتش نشانی ، قیمت شارژ کپسول آتش نشانی مختلف است. البته در کنار قیمت شارژ کپسول آتشنشانی، کیفیت بسیار اهمیت دارد و باید شارژ کپسول با بهترین کیفیت انجام گرفته و از محتویات مرغوب برای پر کردن آن استفاده شود بهترین کارایی را داشته باشد به همین دلیل باید حتما به مراکز معتبر برای شارژ کپسول آتش نشانی اقدام کنید و تنها قیمت را ملاک این کار قرار ندهید. مجموعۀ خدمت ایمنی آتش گریز تهران هزینه ی مناسبی را برای  شارژ کپسول  در نظر گرفته است. برای استعلام تعرفه ها با همکاران ما در مجموعه ی خدمات ایمنی آتش گریز تهران تماس حاصل کنید.

شارژ کپسول آتشنشانی

زمان شارژ کپسول آتشنشانی

زمان شارژ کپسول آتش نشانی بسیار مهم است و باید اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید تا با شارژ به موقع کپسول اتش شانی بتوانید در زمان نیاز آتش را خاموش کنید. کپسول های آتش نشانی را پس از هر بار استفاده باید شارژ کنید و این کار باید بلافاصله پس از استفاده از کپسول آتش نشانی انجام گیرد حتی اگر به میزان کمی هم از کپسول استفاده شده باشد و مواد خاموش کننده کامل تخلیه نشده باشد نیز باید شارژ کپسول آتشنشانی را انجام دهید زیرا استفاده از کپسول باعث نشتی و افت فشار گاز درون آن شده و برای استفاده ی مجدد کارایی لازم را نخواهد داشت.

در صورتی که از کپسول آتش نشانی استفاده نکرده باشید باید به صورت دوره ای نسبت به شارژ کپسول آتشنشانی اقدام نمایید.

بررسی کپسول از نظر سالم بودن آن به صورت ماهانه باید توسط افراد انجام گیرد و در صورت هر گونه خرابی، نشتی، شکستگی و… باید فورا نسبت به رفع مشکل اقدام شود. بنابراین در صورت آسیب کپسول و نشتی آن نیاز است که مجدد شارژ کپسول آتشنشانی انجام شود.

نکات مهم درباره ی شارژ کپسول آتش نشانی

استفاده از کپسول های آتش نشانی بسیار مهم است و در زمان وقوع حریق می تواند از بروز مشکلات و صدمات جانی و مالی جلوگیری نماید بنابراین اهمیت به کپسول و شارژ کپسول آتشنشانی موجب می شود که این وسیله همواره آماده ی استفاده باشد تا در  زمان کوتاهی که دارید بتوانید از آن استفاده کنید. در ادامه به نکات مهم درمورد کپسول آتش نشانی و شارژ آن اشاره می کنیم:

  • شارژ کپسول آتشنشانی باید هر سال یکبار که در مواردی این زمان متغیر است ، انجام گیرد. برای اطلاع از تاریخ شارژ بعدی، به کارت و برچسب متصل به کپسول آتش نشانی مراجعه کنید و نیاز است که پیش از موعد انقضای محتویات کپسول آتشنشانی ، اقدام به شارژ مجدد نمایید تا این وسیله همواره آماده ی استفاده باشد.
  • دقت کنید که اگر یکبار از کپسول استفاده کنید گرچه به میزان کم هم باشد ، باید دوباره شارژ کپسول آتش نشانی را انجام دهید.
  • در بررسی های کپسول ، وضعیت ظاهری کپسول بسیار مهم است تا در صورتی که مشکلاتی مانند شکستگی،خوردگی، خراب شدن، زنگ زدگی و…. وجود داشته باشد، آن را برطرف نمایید.
  • برای مناطق با آب و هوای خاص نیاز است که بررسی های دوره ای را در دفعات بیشتری انجام دهید.
  • به سیم پلمپ کپسول آتش نشانی توجه داشته باشید زیرا این سیم باید در زمان نیاز به راحتی پاره شود.
  • به منظور تست هیدرواستاتیک نیاز است که هر دو سال یکبار کپسول را به مراکز خدات شارژ کپسول آتش نشانی انتقال دید.
  • پلمپ کپسول آتش شانی نباید باز شده باشد و در صورت باز بودن نسبت به شارژ کپسول آتشنشانی اقدام کنید.

شارژ کپسول

شارژ کپسول آتشنشانی به صورت فوری

شرکت های شارژ کپسول آتش نشانی ، خدمات دهی متفاوتی دارند که باید پیش از دریافت این خدمات از آن مطلع شوید. خدمات شارژ کپسول آتشنشانی به صورت فوری تنها توسط برخی از این مراکز ارائه می شود و مرکز خدمات ایمنی آتش گریز تهران همواره شارژ کپسول آتش نشانی را در کوتاه ترین زمان ارائه می کنند. استفاده از کپسول های آتش نشانی مهم است و باید افراد ، کار با آن را بیاموزند تا بتوانند به صورت اصولی  صحیح از کپسول ها استفاده کنند. برای استفاده از کپسول آتش نشانی ، نیاز است که فورا شارژ کپسول آتش نشانی انجام شود تا این وسیله ی مهم در زمان نیاز به کار آید.

https://sharjkapsol.com/

دسته بندی: بازرگانی, خدماتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد