شما اینجا هستید

  کسب و کار » شاخه گل تبریک؛ راهنمای خرید شاخه گلی زیبا برای تبریک
شاخه گل تبریک

شاخه گل تبریک؛ هدیه‌ای ساده ولی زیبا هدایا زیاد هستند و می‌توان برای تبریک گفتن از آن‌ها استفاده کرد، ولی اگر بخواهید هدیه‌ای بدهید که بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشد و هر سلیقه‌ای آن را بپذیرد، بهترین نوع هدیه، یک شاخه گل تبریک یا یک دسته گل است. شاخه گل تبریک شاید به ظاهر ساده […]

شاخه گل تبریک؛ هدیه‌ای ساده ولی زیبا

هدایا زیاد هستند و می‌توان برای تبریک گفتن از آن‌ها استفاده کرد، ولی اگر بخواهید هدیه‌ای بدهید که بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشد و هر سلیقه‌ای آن را بپذیرد، بهترین نوع هدیه، یک شاخه گل تبریک یا یک دسته گل است. شاخه گل تبریک شاید به ظاهر ساده باشد، اما ارزشمند است و باید بدانید که انتخاب درست گلی که معنای صحیح را انتقال دهد هم شرایطی دارد. پس برای فهمیدن این شرایط همراه ما باشید.

نحوه هدیه دادن شاخه گل تبریک

نحوه هدیه دادن شاخه گل تبریک

گل‌ها یکی از زیباترین هدایایی هستند که می‌توان برای تبریک در مراسم مختلف از آن‌ها استفاده کرد. گل‌ها معمولا معنی عشق و علاقه را می‌دهند که هدیه دادن آن نیز به فرد احساس شادابی می‌دهد. دادن گل‌ جهت تبریک مانند هدیه‌های دیگر، آدابی دارد که باید آن را رعایت کنید. شما باید بدانید گلی که قرار است هدیه بدهید، چه ارتباطی به فرد دارد و براساس موقعیت مناسب هدیه خود را انتخاب کنید.

۱-   در چه زمانی از شاخه گل تبریک استفاده کنیم؟

این را بدانید که برای هدیه دادن گل نیاز به مناسب خاصی ندارد و هر زمان که آن را برای عزیزی بخرید، می‌توانید دل او را شاد کنید. در تمام جهان، انواع گل‌ها معنا و کاربردهای مختلفی دارند و در زمان‌های خاصی استفاده می‌شوند. حال می‌خواهیم تعدادی از این روزهای خاص را برایتان نام ببریم و بگوییم که چه شاخه گلی برای تبریک بگیرید.

۲-   شاخه گل تبریک روز معلم

یکی از مناسبت‌هایی که از زمان‌های قدیم به جا مانده، روز معلم است. این روز بهانه‌ای برای دانش آموزان بوده که از زحمات یک ساله معلم خود قدردانی کنند. اگر در ۱۲ اردیبهشت ماه سری به خیابان‌ها بزنید، متوجه خرید دانش آموزان می‌شوید که برای قدردانی از معلمانشان، هدیه یا گلی خریداری می‌کنند. حال ما قصد داریم بگوییم که چه گلی را می‌توانید در این روز برای معلم خود خریداری کنید.

۳-   گل رز

یکی از بهترین هدیه‌هایی که می‌توانید در روز معلم خریداری کنید، گل رز است. گل رز از محبوب‌ترین گل‌های جهان است. این را بدانید که گل رز انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن‌ها دارای معنی و مفهوم خواصی هستند؛ اما اگر قصد خرید این گل را برای روز معلم دارید پیشنهاد ما این است رنگ سرخ، سفید و یا صورتی آن را انتخاب کنید. رز قرمز معنای عشق و محبت، رز سفید معنای پاکی و سرشتی و رز صورتی نیز معنای قدردانی را می‌دهد.

شاخه گل تبریک روز تولد

۴-   شاخه گل تبریک روز تولد

روز تولد بهترین روزی است که می‌توان با بودن کنار یکدیگر خوشحال باشیم، و این مفهوم را برسانیم که حضور دوستان و خانواده در زندگی برای ما بسیار مهم است. پس انتخاب یک هدیه در این روز کار آسانی نیست؛ به خصوص باید چیزی تهیه کنید که طرف مقابل خود را سورپرایز کنید. بهترین هدیه‌ای که می‌توانید در این روز انتخاب کنید چند شاخه گل برای تبریک تولد است. باید گلی را انتخاب کنید که احساس درستی را انتقال دهد؛ پس برای معرفی بهترین گل برای تبریک تولد همراهمان باشید.

۵-   گل سوسن (لیلیوم)

بهترین گلی که میتوانید به عنوان شاخه گل تبریک برای روز تولد استفاده کنید گل سوسن است. این گل معنای خوشبختی و شادی می‌دهد و با هدیه دادن آن آرزوی موفقیت و خوشحالی برای فرد می‌کنید.

گل ارکیده

۶-گل ارکیده

دیگر گلی که می‌توانید به عنوان یک شاخه گل تبریک تولد هدیه بدهید، گل ارکیده است. این گل معنای شکوه و بزرگی را می‌دهد، که یکی از مناسب‌ترین گل‌ها جهت هدیه دادن است.

شاخه گل تبریک روز ازدواج

۷-   شاخه گل تبریک روز ازدواج

مراسم ازدواج یکی از خاطره انگیزترین مراسم در زندگی هر شخص است؛ به همین دلیل در خرید گل هدیه برای این روز باید سلیقه و دقت بیشتری داشته باشیم تا باعث خوشحالی عروس و داماد شویم. وقتی وارد گل فروشی می‌شوید، باید بدانید چه گلی برای تبریک این روز مناسب است. مبنای انتخابتان باید بر اساس نوع گل، رنگ گل و تعداد آن باشد.

از گل‌های روز عروسی می‌توان به گل‌ داووی به معنای زندگی شاد و طولانی، گل ارکیده به معنای رفاه و ثروت، گل میخک به معنای شور و شوق و گل نرگس به معنای شروعی خوب اشاره داشت.

نکاتی در مورد تعداد شاخه گل تبریک

نکاتی در مورد تعداد شاخه گل تبریک

شاید تا به حال نمی‌دانستید که تعداد شاخه‌های گل معنی و مفهومی خاص را دارند. اگر قصد خرید شاخه گل تبریک را دارید خوب است که تعداد مناسب آن را نیز بدانید. گل رز به دلیل محبوبیت زیاد از گل‌هایی است که افراد آن را برای تبریک انتخاب می‌کنند، حال می‌خواهیم معنای تعداد آن را برای شما باز گوکنیم.

 • یک شاخه گل: انتخاب یک شاخه رز عشق شما را به مخاطب نشان می‌دهد
 • دو شاخه گل: دو شاخه رز عشق متقابل و دو طرفه را بیان می‌کند
 • سه شاخه گل: سه شاخه رز دوست داشتن زیاد شما به مخاطبتان را نشان می‌دهد
 • ده شاخه گل: دادن ده شاخه رز به معنای انتخاب فرد به عنوان شریک عاطفی است
 • سیزده شاخه گل: انتخاب سیزده شاخه رز نشان دهنده عشق مخفیانه شما به فرد مقابل است
 • پانزده شاخه گل: دادن پانزده شاخه رز به معنای ابراز پشیمانی و عذرخواهی است
 • بیش از پنجاه شاخه گل: اگر کسی را خیلی دوست دارید و برایتان مهم است و می‌خواهید همیشه درکنارتان باشد، می‌توانید این مقدار را انتخاب کنید

دسته گل رز

این هدیه ساده و زیبا را فراموش نکنید

همانطور که متن را خواندید، شاخه گل تبریک هدیه ساده و زیبایی است که می‌توانید برای ابراز علاقه و تبریک از آن استفاده کنید. همانطور که بیان کردیم، می‌توانید در روزهای مهم از گل‌های خاص استفاده کنید تا معنا و مفهوم مورد نظر خود را به مخاطبتان ارسال کنید. گل‌ها از نعمت‌های زیبای خداوند هستند که حتی با هدیه دادن یک شاخه از آن می‌توانید قلب یک نفر را شاد و مملو از احساس کنید.

حالا از کجا گل بخرم؟

در هنگام خرید گل شاید این موارد در ذهن شما باقی نماند یا در شرایطی باشید که قدرت انتخاب بین چند گزینه را نداشته باشید و تنها موجودی گلفروشی به خرید شما تبدیل شود. اما راه کار چیست؟

در راستای حل این دغدغه شما عزیزان، پیشنهاد می کنیم جهت خرید گل برای عرض تبریک با گلهای شاد و رنگارنگ به گل فروشی VIP Shop مراجعه کنید. در این گلفروشی آنلاین علاوه بر دسته بندی های مختلف محصولات مانند دسته گل، سبد گل، باکس گل، تاج گل، گل آپارتمانی، رز جاودان، گل و شکلات و …. ، طبقه بندی محصولات برای مناسبت ها نیز در نظر گرفته شده است. با مراجعه به فهرست محصولات خواهید دید که دسته بندی های متنوعی برای مناسبت هایی مثل گل خواستگاری، بله برون، عروس، تبریک، تولد، ولنتاین، روز مادر، روز پدر، روز معلم، گل ترحیم و … تعبیه شده است.

دسته بندی: کسب و کار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه
2 دیدگاه
 1. محمد رضا

  فکر میکردم گل رز فقط نماد عشق بود اطلاعات خیلی مفیدی بود . مخصوصا درباره تعداد هدیه دادن گل رز تا حالا اطلاعاتی ازش نداشتم

 2. امیر حسین

  بنظرم جدا از زیبایی که گل رز داره خوبیش اینه که در هر نوع مراسمی میشه به عنوان یک شاخه گل تبریک ازش استفاده کرد و تنوع هایی که هر نوع از گل رز داره زیبایی منحصر به فرد خودش رو داره

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد