شما اینجا هستید

    روانشناسی » روابط: چرا بعضی از مردان یک چهره مادر می خواهند؟
مرد و مادر

[ad_1] فقط به این دلیل که یک مرد مانند یک مرد به نظر می رسد ، به این معنی نیست که از درون احساس می کند مانند یک مرد است. آنچه در خارج از او جریان دارد، ارتباط خیلی کمی با آنچه در داخل می گذرد خواهد داشت. هنوز هم ، اگرچه ظاهر جسمی او […]

[ad_1]

فقط به این دلیل که یک مرد مانند یک مرد به نظر می رسد ، به این معنی نیست که از درون احساس می کند مانند یک مرد است. آنچه در خارج از او جریان دارد، ارتباط خیلی کمی با آنچه در داخل می گذرد خواهد داشت.

هنوز هم ، اگرچه ظاهر جسمی او این تصور را ایجاد می کند که مرد است ، اما به این معنی نیست که رفتار او همان برداشت را ایجاد می کند. رفتار او قرار است آنچه را در درون او اتفاق می افتد روشن کند.

دو تجربه

حال ، اگرچه ممکن است او از وجود احساس پسر بودن آگاه باشد ، اما این احتمال نیز وجود دارد که از آن آگاهی نداشته باشد. اگر او از این موضوع آگاه باشد ، ممکن است در نهایت به دنبال کارهایی باشد که می تواند برای تغییر احساس خود انجام دهد.

از طریق انجام این کار ، این فرصت را به او می دهد تا از نظر عاطفی بزرگ شود و در این راه به یک مرد قوی تبدیل شود. از طرف دیگر ، اگر او نتوانسته است قدم بردارد و احساس او فقط به عنوان یک قسمت طبیعی از او دیده می شود ، بعید است زندگی او تغییر کند.

یک هویت

با توجه به مدت زمانی که او چنین احساسی داشته است ، تصور نمی شود که احساس کند پسر است. تجربه عاطفی که او داشته است بعداً به عنوان بخشی از آنچه که هست دیده خواهد شد.

حتی در این صورت ، این بدان معنا نیست که لحظاتی در زندگی او وجود نخواهد داشت که در نهایت احساس ناامیدی و عصبانیت کند. با این حال ، وقتی این اتفاق می افتد ، ممکن است طولی نکشد که او در نهایت احساس ضعف و احساس افسردگی می کند.

وجود تاریک

در نتیجه احساس و دیدگاهی که نسبت به خودش و دنیا دارد ، ممکن است به این معنی باشد که دیگران عادت دارند او را زیر پا بگذارند. این احتمالاً نشان می دهد که ایستادن در برابر او یک چالش است.

در کنار این ، او همچنین ممکن است فاقد احساس جهت باشد ، و نداند که می خواهد با زندگی اش چه کاری انجام دهد. بنابراین ، حتی اگر شغلی هم داشته باشد ، به این معنی نیست که احساس می کند در مسیر درست قرار دارد.

بالا و پایین

اگر احساسات او به طور کلی از تعادل خارج شود ، این قسمت دیگری از زندگی او خواهد بود که برای او مشکل ایجاد می کند. قسمت احساسی وجود او قرار نیست در کنار او باشد ، بنابراین می توان گفت بر خلاف او کار خواهد کرد.

در نتیجه ، ممکن است در دنیای خارجی موارد زیادی وجود داشته باشد که او برای تسکین احساسات خود به آنها اعتماد می کند. یکی از راه های انجام این کار ، خودارضایی در پورنو و / یا ممکن است به عنوان مثال مواد مخدر باشد.

یک جاذبه قوی

وقتی صحبت از نوع زنی می شود که مردی مانند این به او علاقه مند می شود ، بعید است که این یک زن باشد که بسیار زنانه باشد. دلیل این امر این است که این مرد قصد دارد زنی را بخواهد که آنچه در آن رشد نکرده است را در اختیار داشته باشد.

این بدان معنا نیست که او آگاهانه از نوع زنانی که به او جذب می شوند آگاهی خواهد داشت ، زیرا این می تواند چیزی باشد که او درباره آن فکر نکرده باشد. اما حتی اگر او از نوع زنانی که به آن علاقه دارند آگاهی نداشته باشد ، ممکن است مشخص شود که آیا او به این فکر می کند که چه نوع زنانی را در طول سالها با آنها بوده است یا به آنها علاقه داشته است.

یک نگاه نزدیکتر

از آنجا که او فاقد احساس جهت است ، از نظر عاطفی ناپایدار است و اظهار ادعا برای او دشوار است ، زنی که به سمت او کشیده می شود می تواند شخصی باشد که از این نظر برای او مراقبت کند. سپس زن قرار است به شدت به انرژی مردانه خود وابسته باشد ، در حالی که او به شدت به انرژی زنانه او وابسته خواهد بود.

از خارج ، ممکن است زنی مانند این یک زن قوی به نظر برسد ، اما این توهم بیش نیست. در عوض ، این می تواند زنی باشد که به دلیل این که احساس امنیت کافی برای در آغوش گرفتن این سمت از وجود خود را ندارد ، با جنبه زنانه خود ارتباط برقرار کرده است.

یک خود کاذب

خودی که او به جهانیان ارائه می دهد ، ماسکی است که او برای جلوگیری از زخم های درونی خود به کار می برد. احساسی که او در اعماق وجود خود دارد پس از آن با توجه به نوع مردی که سرانجام با او روبرو می شود ، بازتاب خواهد یافت.

ناخودآگاه ، او را کسی خواهد دید که به او می دهد آنچه در کودکی به او نرسیده است و در او ، او بخشی از خودش را می بیند که ارتباطش را قطع کرده و باید نجات یابد ، به این معنی که هر دو از نظر عاطفی در دسترس نخواهد بود و قادر به حضور در رابطه نخواهد بود. هر دوی آنها نقشی را بازی خواهند کرد و باعث می شود ارتباط عمیق آنها با یکدیگر کم و بیش غیرممکن باشد.

راه پیش رو

برای اینکه مردی مانند این به زنی برسد که با جنبه زنانه او در ارتباط باشد ، باید جنبه مردانه خود را بپذیرد. با کار کردن بر روی زخم های درونی خود ، دیگر به زنانی نگاه نمی کند تا به او احساس جهت دهی بدهد ، احساسات خود را آرام کند یا چالش هایش را مرتب کند.

هنگامی که این اتفاق افتاد ، یک زن قادر خواهد بود زنی را که جنبه زنانه خود را پذیرفته است و به اندازه کافی احساس امنیت می کند تا در برابر خود آسیب پذیر باشد ، جذب کند. ممکن است لحظاتی باشد که او گاهی اوقات او را به عنوان مادر خود می بیند ، اما بخش بزرگی از او می داند که او نیست.

اطلاع

اگر مردی به دنبال چهره ای مادرانه باشد ، این نشان می دهد که مادر و پدرش از نظر عاطفی در سالهای اولیه زندگی در دسترس نبوده اند. عشقی که او از مادرش می خواست و راهنمایی هایی که از پدرش داشت ، تأمین نمی شد.

هنگامی که نوبت به بهبود آسیب زودرس می رسد ، ممکن است لازم باشد که یک مرد برای حمایت خارجی کمک کند. این چیزی است که می تواند با کمک یک درمانگر یا یک درمانگر تأمین شود.

[ad_2]

دسته بندی: روانشناسیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد