شما اینجا هستید

    بازرگانی » دستکش کار و کاربرد دستکش ایمنی: رادین ایمن

تجهیزات ایمنی از ضروریات برای هر شغل و فعالیت می باشد که تمامی تکنسین ها باید قبل از شروع هر فعالیتی از تجهیزات ایمنی استفاده کنند. یکی از انواع تجهیزات ایمنی بسیار ضروری، دستکش ایمنی است که برای محافظت از دستان از آن استفاده می شود همانطور که می‌ دانید در زمان کار کردن دست […]

تجهیزات ایمنی از ضروریات برای هر شغل و فعالیت می باشد که تمامی تکنسین ها باید قبل از شروع هر فعالیتی از تجهیزات ایمنی استفاده کنند. یکی از انواع تجهیزات ایمنی بسیار ضروری، دستکش ایمنی است که برای محافظت از دستان از آن استفاده می شود همانطور که می‌ دانید در زمان کار کردن دست ها یکی از آسیب پذیرترین عضو ها می باشند و حفاظت از دستکش کار می تواند به شکل قابل توجهی از خطرات کاری جلوگیری کند.

فروشگاه رادین ایمن یکی از مجموعه های توزیع و پخش تجهیزات ایمنی در کشورمان است که به صورت اینترنتی نیز از طریق سایت رادین ایمن فعالیت می نماید. این مرکز انواع تجهیزات ایمنی از جمله دستکش ایمنی ، لباس کار، کلاه ایمنی، گوش گیر، عینک  و تجهیزات دیگر را با بهترین قیمت عرضه می نماید و مشتریان گرامی با مراجعه به سایت رادین ایمن می توانند از خدمات و محصولات بی نظیر این مجموعه بهره مند شوند و با سفارش محصولات خرید لذت بخشی را تجربه نمایند.

دستکش ایمنی چیست؟

همانطور که به آن اشاره کردیم دستکش ایمنی از تجهیزات ایمنی بسیار پرکاربرد است که برای شروع کار کردن اولویت دارند. این تجهیزات ایمنی برای محافظت از دست ها مورد استفاده قرار می گیرد و در تمامی شغل ها می توان از دستکش کار مناسب استفاده کرد.همانطور که می دانیم در زمان کار کردن خطرات احتمالی ممکن است وقوع پیدا کند ، خطراتی همچون برق گرفتگی و سوختگی بریدگی و غیره که اگر از دستکش کار و تجهیزات ایمنی مناسب استفاده شود ، می توان تا حد بسیار بالایی از بروز این حوادث جلوگیری کرد.

انواع دستکش کار

دستکش کار دارای تنوع بسیار بالایی است که مناسب با هر شغلی به تولید رسیده است. هر یک از دستکش ها از متریال مختلف و با طراحی های گوناگون ساخته شده اند.انتخاب یک دستکش ایمنی مناسب با توجه به فعالیتی که دارید بسیار ضروری بوده و دستکش انتخابی شما باید با کیفیت و مقاوم باشد. در ادامه به برخی از انواع رایج دستکش های ایمنی اشاره می ‌کنیم:

  • دستکش ایمنی آتش نشانی

دستکش ایمنی آتش نشانی برای آتش نشان ها و محیط های عملیاتی به کار می رود که در این محیط ها با توجه به حرارت بالا دستکش کار به صورت نسوز بوده و به همین جهت از دستان افراد در مقابل حرارت و آتش سوزی جلوگیری خواهد کرد.

  • دستکش ایمنی در برابر الکتریسیته

دستکش ایمنی ضد الکتریسیته به نوعی عایق الکتریسیته بوده و افراد در مشاغل گوناگون که با جریان برق سر و کار دارند باید حتماً از این دستکش کار استفاده کنند تا از خطر برق گرفتگی در امان باشند.

  • دستکش ایمنی در برابر مواد شیمیایی

دستکش ایمنی محافظ دست در مقابل مواد شیمیایی از لایه ی لاستیک یا پلیمر غیر حلال در اسید ساخته شده است تا بتواند در مقابل محیط های اسیدی و شیمیایی مقاوم باشد و از دستان محافظت نماید. از این دستکش در محیط های آزمایشگاهی و هرگونه محیطی که با مواد شیمیایی سر و کار دارند، استفاده می شود.

  • دستکش ایمنی در برابر برش

در محیط های گوناگون از جمله کار در مشاغل صنعتی و کار با دستگاه ها، دست ها با ابزار آلات و یا دستگاه ها و غیره سر و کار دارند بنابراین این دستکش ها از زنجیره ‌های ریزی که به هم پیوسته هستند تشکیل شده‌ اند تا بتوانند در برابر برش از دست ها محافظت نمایند. این دستکش ها در قصابی ها و کارهای مرتبط با تولید شیشه نیز به کار می روند.

  • دستکش کار چرمی

دستکش کار چرمی از انواع تجهیزات ایمنی برای کارهای مختلف مانند جوشکاری ،کار های ساختمانی و غیره می باشد. دستکش چرمی مقاومت و دوام بسیار بالایی در مقابل پارگی و فرسودگی دارد و تهویه هوای مناسبی را برای دست ها ایجاد می نماید. این دستکش ها ضد حریق هستند و همچنین دارای وزن سبک و انعطاف بالا می باشند و مشاغلی که از دستکش کار چرمی در آن استفاده می‌ شود شامل با جوشکاری تراشکاری، امور عمرانی، تاسیسات ساختمانی و غیره می باشد.

  • دستکش کار مخصوص مصارف خانگی

یکی از دستکش هایی که در بسیاری از خانه ها یافت می شود، دستکش ایمنی مصرف مخصوص مصارف خانگی می باشد. این دستکش ها برای انواع فعالیت ها از جمله باغبانی، تعمیرات خودرو ،زراعت و غیره به کار می ‌روند و از دست ها محافظت خواهند کرد.

  • دستکش کار مخصوص کارگاه

یکی از انواع دستکش های ایمنی دستکش مخصوص کارگاه می باشد که دارای مقاومت و استحکام بالایی است و برای انواع کار ها از جمله برشکاری، جوشکاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این دستکش ها در برابر بریدگی بسیار مقاوم می باشند.

فروشگاه معتبر و بزرگ رادین ایمن با توجه به تقاضای بازار انواع دستکش های ایمنی را مناسب با فعالیت های مختلف و در نوع کاملاً استاندارد در نظر گرفته است و افراد با اطمینان کامل می توانند این دستکش ها را تهیه کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در مجموعه رادین ایمن تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

خرید دستکش کار ارزان

برای خرید دستکش کار در ابتدا آنچه که اهمیت دارد ، خرید دستکش مناسب و استاندارد می باشد. در واقع فروشندگان زیادی در حوزه ی فروش تجهیزات ایمنی فعالیت دارند که انواع دستکش کار و سایر تجهیزات ایمنی را به فروش می رسانند اما تنها برخی از آنها دارای اعتبار هستند و انواع تجهیزات ایمنی استاندارد را به دست مصرف کنندگان می رسانند، بنابراین پس از اطمینان از استاندارد بودن و کیفیت بالایی دستکش کار، قیمت یکی از عوامل مهم در خرید خواهد بود که در صورتی که از مجموعه ی تجهیزات ایمنی رادین ایمن خرید خود را انجام دهید ، با بهترین قیمت می توانید این لوازم و تجهیزات را تهیه نمایید.

کاربرد دستکش ایمنی

تجهیزات ایمنی بسیار موثر در کاهش خطرات برای کارگران و نیروی کار می باشد. این دستکش ها برای مشاغل مختلف طراحی شده اند و در امور خانگی تا صنعتی می‌توان از آن استفاده کرد. انواع دستکش های جوشکاری، آتش نشانی، چرمی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، ضربه گیر، ضد الکتریسیته ،ضد اسید ، فلزی ضد برش و غیره از انواع دستکش کار می باشند. بنابراین دستکش ها برای هر نوع فعالیتی به شکل مخصوص طراحی شده اند و حتما باید از نوع مناسب دستکش کار با فعالیت مورد نظر استفاده کرد.

فروش اینترنتی دستکش ایمنی

مجموعه ی ایمن برای ارائه ی خدمات بهتر به مشتریانش از طریق وب سایت رسمی خود فروش اینترنتی تجهیزات ایمنی را در نظر گرفته و افراد برای خرید می توانند به راحتی به سایت رادین ایمن مراجعه نمایند و خرید اینترنتی انواع تجهیزات ایمنی مانند دستکش کار را انجام دهند. امروزه به دلیل اینکه افراد مشغله های زیادی در زندگی دارند ، بسیاری از خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام می ‌دهند و با خرید اینترنتی می توانند در زمان خود صرفه جویی نمایند ، اما برای خرید اینترنتی لوازم مختلف از قبیل تجهیزات ایمنی باید به فروشگاه‌ های مطمئن مراجعه کرد تا از کیفیت محصولات و خدمات دهی مناسب اطمینان حاصل کرد. مجموعه ی رادین ایمن با سال ها سابقه و اعتبار بالا یکی از خوش نام ترین مجموعه ها برای توزیع و پخش تجهیزات ایمنی است و این مرکز معتبر انواع تجهیزات ایمنی اصل و با کیفیت را ارائه می نماید و به همین جهت همواره مشتریان عزیز از خریدشان رضایت دارند.

https://radinimen.com/

دسته بندی: بازرگانی, ساختمانی, صنعتبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد