شما اینجا هستید

پیش از پرداختن به موضوع اصلی مقاله می خواهم دید شما عزیزان را با ذکر یک مثال بازتر کنم و میزان اهمیت و تاثیر جراح بینی در نتیجه عمل را به شما نشان دهم. اگر بخواهید لباسی را بدوزید، پارچه خود را به دست خیاطی که چندین هزار لباس زیبا و با کیفیت دوخته است […]

پیش از پرداختن به موضوع اصلی مقاله می خواهم دید شما عزیزان را با ذکر یک مثال بازتر کنم و میزان اهمیت و تاثیر جراح بینی در نتیجه عمل را به شما نشان دهم. اگر بخواهید لباسی را بدوزید، پارچه خود را به دست خیاطی که چندین هزار لباس زیبا و با کیفیت دوخته است می سپارید یا به یک خیاط تازه کار و بدون تجربه می دهید؟ به طور قطع کسی که چندین هزار لباس دوخته و تهیه کرده است قلق کار را بیشتر می داند. در دنیای پزشکی و جراحی های زیبایی به خصوص جراحی های زیبایی صورت مانند جراحی بینی  ، لیفت صورت و غیره این موضوع نیز صدق می کند و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. جراحی که هزاران عمل موفق و نتیجه بخش داشته است مناسب ترین و بهترین گزینه برای انتخاب و سپردن روند جراحی به او می باشد. اگر چه که تعداد جراحان بینی ای که تعداد بسیار زیادی عمل بینی انجام داده اند و سال هاست در این حوزه فعالیت می کنند زیاد است ؛ اما هر پزشکی بهترین و مجرب ترین جراح بینی با هزاران عمل موفق نبوده و نیست! برای پیدا کردن چنین پزشکی نیاز است تا شما به درستی و به طور کامل در رابطه با پزشک انتخابی خود تحقیق و بررسی کنید. در ادامه این مقاله ما در ابتدا به این موضوع که یک عمل بینی موفق چه ویژگی هایی دارد اشاره کرده ایم و سپس به شما گفته ایم که یک جراح بینی موفق چه کسی است. شما با خواندن این مقاله می توانید نمونه کارهای جراحان بینی ، که خود را به عنوان بهترین و مجرب ترین جراح بینی در تهران یا شهر محل سکونت شما معرفی می کنند را به درستی بررسی کنید و انتخابی صحیح داشته باشید.

عمل جراحی بینی موفق چه ویژگی های دارد؟

برای اینکه جراح بینی ای را پیدا کنید که تعداد بسیار زیادی عمل بینی موفقیت آمیز داشته باشد نیاز است تا فاکتورهای که نشان دهنده موفقیت امیز بودن نتایج جراحی زیبایی بینی هستند را شناسایی کنید.

وجود تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت

یکی از مهم ترین ویژگی که نشان دهنده این است که نتیجه رینوپلاستی خوب و موفق آمیز است تناسب بینی با سایر اجزای چهره می باشد. قاعدتا در زمان برقراری ارتباط و صحبت کردن با دیگران اولین چیزی که در وهله اول توجه فرد مقابل را به چهره شما جلب می کند بینی است ، اما با این وجود بینی که تحت عمل جراحی قرار گرفته است و تغییرات بسیار زیادی بر روی آن به وجود امده است نباید به گونه ای باشد که در زمان رویارویی با دیگران بلافاصله افراد به بینی نگاه کنند و متوجه اینکه عمل شده است شوند. مشخص بودن تغییرات اعمال شده به این معنی است که بینی به خوبی جراحی نشده و جراح انتخابی از تجربه و مهارت کافی برخوردار نیست.

منظور از یک عمل بینی موفقیت آمیز و یک بینی زیبا ، بینی ای است که دارای حداکثر میزان تناسب و هماهنگی با چهره فرد باشد. از همین رو می توانید بگویم این باور که بینی ای زیبا است که بسیار کوچک باشد ؛ کاملا غلط و بدون منطق است. باید بگویم که در برخی از جراحی ها که تمرکز تنها بر روی کوچک و باریک کردن بینی است ، نه تنها عمل جراحی باعث افزایش زیبایی چهره نمی شود بلکه تناسب و هارمونی چهره را بر هم می زند.

پدیدار نبودن آثار زخم ها بعد از انجام جراحی بینی

جراح بینی با هزاران عمل موفق در کارنامه خود کسی است که از تکنیک های استفاده نماید که پس از انجام پروسه مربوطه آثار زخم و بخیه ها بروی چهره فرد به وجود نیاید. البته لازم به ذکر است که در باقی ماندن یا نماندن اسکار ها نوع پوست نیز حائز اهمیت می باشد.

 

عدم وجود افتادگی بینی بعد عمل جراحی بینی

یکی از مشکلاتی که بعد از انجام عمل جراحی بینی گوشتی برای افراد زیباجو به وجود می آید این است که بینی آن ها به دلیل تقویت نشدن درست دچار افتادگی شده است. از همین رو می توانیم بگویم عملی موفق است و به عنوان نمونه کار های موفق در کارنامه جراح بینی ثبت می شود که بینی زیباجو دچار افتادگی نشده باشد. برخلاف گذشته که بالا بردن نوک بینی ، نیاز به برداشتن مقدار بسیار زیادی از بافت های استخوانی و غضروفی بینی داشته است ؛ در روش های جدید ، جراح بینی از طریق تقویت نوک بینی اقدام به رفع افتادگی و بالا بردن نوک آن می کند؛ چرا که با استفاده از این روش نتایج برای مدت زمان بیشتری ماندگار می باشند.

در آخر می توانیم بگویم جراحی زیبایی بینی در صورتی که از معیار های و ویژگی های فوق برخوردار باشد و فرد زیباجو از نتیجه کار رضایت داشته باشد ، قطعا به عنوان یکی از نمونه کار های موفق در سوابق پزشک ثبت می شود.

با توجه به گفته های فوق می توانیم بگویم بهترین و مجرب ترین جراح بینی کسی است که بر علم زیبا شناسی و تکنیک های عمل جراحی اشراف کامل دارد و می تواند با در نظر گرفتن آن ها و تکیه بر مهارت و تجربه خود بهترین نتیجه را برای فرد به ارمغان آورد. اگر جراح بینی با هزاران عمل موفق در شهر محل سکونت خود پیدا کردید ، او را از دست ندهید و به دوستان و اشنایان خود معرفی کنید.

سخن پایانی

یافتن جراح بینی با هزاران عمل موفق بسیار سخت و دشوار بوده و تنها می توان با نگاه کردن و دقت به نمونه کار ها و سابقه کاری وی یافت. دکتر شیرزادگان با داشتن هزاران نمونه کار جراحی بینی موفق توانسته اند عنوان بهترین و مجرب ترین جراح بینی تهران را به خود اختصاص دهند.

شما می توانید با مراجعه به صفحه رسمی ایشان در شکبه های مجازی و سایت ایشان نمونه کار های ایشان را بررسی نموده و از درست بودن این عنوان آگاه شوید. همچنین می توانید با مراجعه به مطب ایشان و گفتگو با مراجعه کنندگان از تخصص ، مهارت و تجربه وی اطلاع پیدا کنید.

دسته بندی: آرایش و زیبایی, پزشکی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد