شما اینجا هستید

    ساختمانی » تفاوت ترموود ایرانی با ترموود فنلاندی در چیست؟

در این مقاله میخواهیم راجع به تفاوت ترموود ایرانی با ترموود فنلاندی مطالب و موضاتی را خدمت حضور شما ارائه کنیم . پس خواهشمندیم تا انتهای این مقاله ما را همراه بفرمایید.

مجموعه کیا وودرقرعداح و علاوه بر خدمات گسترده در زمینه ترمووود فنلاندی و در ترمووود ایرانی نیز به بهترین شکل ممکن دارای خدمات می باشد تا پاسخکوی همه جانبه به سوالات شما عزیزان باشد .

۰۲۱-۲۶۸۵۷۲۳۲                           ۰۲۱-۲۶۸۵۷۱۱۴                       ۰۹۱۲-۲۰۶۳۴۸۱

برای کسب اطلاعات بیشتر از ترموود ایرانی با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید .

طوری که در بحث های گذشته در مورد ویژه گیهای و خواص منحصر به فرد ترموود فنلاندی مطالبی را خدمت حضورشما ارائه کردیم.

که ترموود فنلاندی به دلیل اینکه یک شرکت معتبر تولید و تهیه این محصول را بر عهده گرفته و مسولیت های عام تام آن را پذیرفته است . و با کیفت بالا و طول عمر طولانی تهیه و تولید می شود .

و همینطور از ویژگی خواصی که برخودار است مانند اینکه :

ترموود فنلاندی در ابتدای کار با دستگاه ها و از فن آوری مدرن و با تکنالوژی پیشرفته تحت فشار و گرما بسیار بالا و با کوره هایی با دمای مشخص طی فرایند به سزایی تمامی ناخالصی ها و مواد معدنی و همچنین آب و کاهش وزن اصلی آن به بهترین شکل تولید و مورد بهره برداری قرار میگیرد. البته این باز هم برمی گردد به اینکه نوع چوب درخت کاج فنلاندی تحت شرایط زیست محیطی رشد می کند ، و همچنین دارای رنگهای متفاوت و استحکام و طول عمر بالایی برخوردار است تولید و به بازارها عرضه می شود ، به همین دلیل هست که هیشه در دنیا حرف اول را زده و خواهد زد .

و اما ترموود ایرانی از آنجایی که تولید ترموود ایرانی در سه گرید تولید و برای بهره برداری به بازارها عرضه می گردد به صورت ذیل است .

گرید درجه یک

گرید درجه دو

و گرید درجه سه

البته نا گفته نماند که گرید درجه یک این محصول ایرانی (( ترمووود ایرانی )) تا حدودی بهتر و قابل رقابت با نوع خارجی فنلاندی هست.

یکی از مشکلات عمده ای که باعث ایجاد تفاوت به این دو نوع ترموود شده  این است که تنها  یک  شرکت و کمپنی خواصی مسولیت تهیه و تولید ترمووود ایرانی را به دوش نگرفته و به طور کلی هر شرکت و کمپنی ، تولید ترموود را بدون در نظرداشت استاندار های بین المللی و استاندارد کیفی اقدام به تهیه و تولید این محصول کرده است . که به نحوی برای برخی از شرکت ها و کمپنی هایی که ترمووود ایرانی با کیفیت بالا تولید و به بازارها عرضه میکنند را دچار مشکلاتی کرده اند .

از جمله تولید ترمووودهای ایرانی که از استحکام لازم و کیفیت عام و تام برخوردار نیستند شامل این مشکلات می شوند، و به همین دلیل نمی توان آن را با نوع مرغوب تولید داخل کشور هم مقایسه کرد؛ چه بسا که بخواهیم آن را با نوع  ترموود فنلاندی مقایسه کنیم.

در واقع می توان به سراحت به این موضوع اشار کرد که تنها فرق و تفاوتی که بین ترمووود ایرانی و ترموود فنلاندی وجود دارد این است که به دلیل ساختار کلی آن از مقاومت بالاتری نسبت به نوع ایرانی برخودار است، و با قیمت نسبتا بالاتری در بازارهای مصرفی عرضه می شود.

نکته : به طور کلی  کیفیت سطح تولید یکی از دلیل اصلی تفاوت بین ترمووود ایرانی و ترموود فنلاندی است.

علارقم این همه مجموعه بزرگ کیا وود با پشت سر گذاشتن این موانع و با سابقه طولانی در زمینه ترموود ایرانی و ترموود فنلاندی برای شما عزیزان این اطمینان را میدهند که خدمات خود را با کیفت بالا و قیمت مناسب برای تان ارائه کنند و شما می تواند هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از خدمات عالی و مزایا این شرکت در اسرع وقت مستفید گردید.

همجنین در مورد خرید رنگ ترموود ، اجرای رنگ ترمووود ، ارسال رنگ چوب ترمو به سراسر کشور ، می توانید همین حالا با کارشناسان ما در تماس باشید.

۰۲۱-۲۶۸۵۷۲۳۲                           ۰۲۱-۲۶۸۵۷۱۱۴                       ۰۹۱۲-۲۰۶۳۴۸۱

دسته بندی: ساختمانیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد