شما اینجا هستید

بسیاری از افراد از آرایش صورت بهره می ‌برند و برای زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خودآرایی انجام می ‌دهند اما با توجه به اینکه آرایش ها ماندگاری تقریباً کوتاه مدتی دارند شاید برای شما این سوال پیش بیاید که عروس ها یا سلبریتی ها چگونه به مدت طولانی آرایش دارند و این آرایش […]

بسیاری از افراد از آرایش صورت بهره می ‌برند و برای زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خودآرایی انجام می ‌دهند اما با توجه به اینکه آرایش ها ماندگاری تقریباً کوتاه مدتی دارند شاید برای شما این سوال پیش بیاید که عروس ها یا سلبریتی ها چگونه به مدت طولانی آرایش دارند و این آرایش به صورت ثابت می ماند؟

در برخی از موارد نیاز است که آرایش دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد مثلاً برای شرکت در مراسم های رسمی و غیره اما چطور می توان ماندگاری یک آرایش را بالاتر برد. تثبیت کننده آرایش از لوازم آرایشی است که برای ماندگاری بالای آرایش از آن استفاده می ‌شود بنابراین استفاده از انواع تثبیت کننده ها می تواند موجب تثبیت آرایش برای چهره شود. تثبیت کننده آرایش یا فیکساتور شامل لوازم آرایشی می ‌شود که موجب ثبات آرایش می‌شود. انواع اسپری فیکس کننده آرایش در مرحله آخر آرایش، برای صورت قرار می‌گیرد و میکاپ شما می‌ تواند بسیار ماندگار در مواجهه با عوامل مختلف اشک، عرق و غیره شود. فروشگاه آراشیک مجموعه ی فروش محصولات آرایشی می باشد که انواع لوازم آرایشی از جمله فیکساتور را به فروش می رساند.

آیا استفاده از فیکساتور ضروری است؟

اما سوالی که ممکن است به ذهن بسیاری از افراد خطور کند این است که آیا حتماً باید از فیکساتور پس از آرایش استفاده کرد یا خیر؟

همانطور که گفته شد فیکساتور محصول تکمیل کننده برای یک آرایش کامل است و اگر می خواهید آرایش شما ثبات بالایی داشته باشد ، استفاده از فیکساتور ضروری خواهد بود، بنابراین افزودن تثبیت کننده آرایش به انواع لوازم آرایش بسیار ضروری بوده و استفاده از آن می تواند برای هر چه زیبایی ماندن آرایش مورد استفاده قرار گیرد.

انواع تثبیت کننده آرایش

تثبیت کننده آرایش در انواع مختلفی به تولید می‌ رسد که شامل تثبیت کننده آرایش پودری و تثبیت کننده آرایش اسپری می باشد بنابراین افراد با توجه به سلیقه خود می توانند آن را خریداری کنند که در ادامه به انواع تثبیت کننده آرایش می پردازیم:

اسپری تثبیت کننده آرایش

اسپری تثبیت کننده آرایش دارای ساختار شیمیایی بر پایه الکل بوده و دارای رایحه عطری می باشد بنابراین بوی الکل نخواهد داد و برای انواع پوست چرب و خشک به فروش می رسد و افراد متناسب با پوستشان می توانند خرید این تثبیت کننده آرایش یا فیکساتور را انجام دهند. همانطور که می دانیم آرایش کردن بسیار مهم بوده و با استفاده ی صحیح از لوازم آرایشی می توان زیبایی را به وجود آورد اما اگر از لوازم آرایشی به شکل نامناسب و در نوع غیر استاندارد استفاده شود ، ممکن است اثرات منفی نیز بگذارد. افرادی که دارای پوست چرب هستند پس از گذشت چند ساعت ممکن است آرایششان بریزد و یا براق به نظر برسد بنابراین از فیکساتور با مواد مات کننده می توان استفاده کرد و در چهره حالتی مات را ایجاد نمود. فیکساتور موجب بستن منافذ پوست نشده و آکنه ایجاد نمی کند. در صورتی که شما دارای پوست خشک هستید ممکن است آرایش بیشتر از چهره شما ریخته و یا پاک شود بنابراین باید فیکساتوری تهیه کنید که دارای رطوبت باشد تا رطوبت رسانی به پوست نیز انجام دهد.این نوع تثبیت کننده آرایش دارای مرطوب کننده بیشتر و الکل کمتر می باشد تا پوست مرطوب تر بماند. در صورتی که به دنبال خرید از مراکز معتبر هستید و برایتان کیفیت لوازم آرایشی بسیار مهم است ، ما به شما فروشگاه آراشیک را معرفی کنیم. این مجموعه با عرضه ی مستقیم محصولاتش، قیمت های بسیار ارزان را در نظر گرفته تا بتوانید انواع لوازم آرایشی را به راحتی تهیه نمایید.

پودر تثبیت کننده آرایش

یکی از انواع فیکساتور ها، پودر تثبیت کننده آرایش می باشد که مشابه با اسپری فیکساتور عمل می کند اما دارای ساختار متفاوتی می باشد و پودر تثبیت کننده آرایش موجب با دوام نمودن آرایش و همچنین جذب کنندگی چربی اضافه می شود. این نوع فیکساتور نیز برای قسمت های مختلف چهره مورد استفاده قرار می گیرد و آرایش با دوام را برای شما ایجاد خواهد نمود. استفاده صحیح از فیکساتور مهم بوده و باید به آن اهمیت داد.

 استفاده از پودر تثبیت کننده یا فیکساتور

استفاده از پودر تثبیت کننده آرایش و نیاز به دقت داشته و باید به درستی انجام گیرد. در ابتدا قوطی اسپری را تکان می دهیم. در صورت استفاده از اسپری فیکساتور ، اسپری را باید در فاصله ۲۰ تا ۲۵ سانتی متری از خود نگه داشته و با حرکت سریع دست، اسپری را بر روی کل صورت پاف کنید. در صورت استفاره از پودر تثبیت کننده آرایش، با استفاده از یک براش می توانید این پودر را بزنید. پس از زدن اسپری فیکساتور یا پودر فیکساتور، می توان چند دقیقه ‌ای را اجازه داد تا کاملاً ثابت شود. در صورتی که از پودر فیکساتور استفاده می کنید مقدار زیادی از آن استفاده نکنید زیرا ظاهر ضخیم و غیر خوشایندی را ایجاد خواهد کرد بنابراین مقدار پودر را به اندازه بردارید.

یکی از گزینه هایی که می توانید در آرایش چهره مورد استفاده قرار دهید ، استفاده از پودر و اسپری فیکساتور به صورت ترکیبی است تا علاوه بر داشتن ظاهر بدون درخشش، آن را ثابت تر نگه دارید.

فروش اینترنتی تثبیت کننده آرایش

امروزه فروشگاه ها از حالت سنتی بیرون آمده اند و به شکل امروزی و در بستر اینترنت راه اندازی شده اند و افراد به آسانی می توانند به صورت آنلاین انواع لوازم مورد نیاز خود را تهیه نماید. فروش اینترنتی لوازم آرایشی و دیگر کالاها دارای مزایای زیادی است که از مهمترین آن می ‌توان به صرفه جویی در زمان و راحتی در امر خرید اشاره کرد.بنابراین فروشگاه آراشیک، فروشگاه اینترنتی خود را برای خرید غیر حضوری در نظر گرفته تا افراد بتوانند راحت‌تر خرید‌ محصولات را انجام دهند. شما با مراجعه به سایت فروشگاهی آراشیک می توانید انواع لوازم آرایشی را در برندهای معتبر و در نمونه های استاندارد و با کیفیت تهیه نمایید. فیکساتور یکی از انواع لوازم آرایشی موجود در فروشگاه آراشیک است که در تنوع بالا عرضه می گردد و افراد می‌توانند این لوازم آرایشی را با اطمینان خریداری نمایند.

 فروش فیکساتور در برند های مختلف

امروزه انواع لوازم آرایشی ازجمله تثبیت کننده آرایش یا فیکساتور در برندهای مختلفی به فروش می رسد و افراد برای خرید با توجه به بودجه، کیفیت و نوع لوازم آرایشی موردنظر، برندی را انتخاب می نمایند و با توجه به اینکه فروشگاه آراشیک برند های متنوعی را برای محصولاتش در نظر گرفته، یک مجموعه ی کامل از لوازم آرایشی است که می توانید انواع لوازم آرایش مورد نظر خود را در این مجموعه بیابید و آن را با قیمت مناسب تهیه نمایید.پس از کیفیت، قیمت از مهمترین موارد در خرید می باشد که به همین جهت این مجموعه ی معتبر، محصولات باکیفیت خود را با قیمت ارزان به فروش می رساند تا رضایت مشتریانش را به طور کامل به دست آورد و همچنین دارای پشتیبانی همه ساعته و خدمات رسانی عالی و فوری می باشد و یکی از مراکز لوازم آرایشی خوشنام و معتبر در سطح کشور می باشد. که در طی فعالیت خود با خدمات دهی عالی و ارائه محصولات با کیفیت ،موجب جلب رضایت مشتریانش شده است و مشتریان دائمی بسیاری را دارد و به همین جهت به شما هم پیشنهاد می‌ کنیم خرید خود را به صورت مطمئن از این مجموعه ی اینترنتی انجام دهید و یک خرید عالی را تجربه نمایید.

https://arashik.com/

دسته بندی: آرایش و زیبایی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد