شما اینجا هستید

    کسب و کار » بن کارت سازمانی و خرید باشگاه مشتریان

شما به عنوان مدیر کسب و کارتان حتماً به خرید باشگاه مشتریان یا بن کارت برای پرسنل شرکت فکر کرده اید و آن ها را مورد حمایت و محبت خود قرار دهید. در این زمان, صاحبین کسب و کار به انجام کار های مختلفی روی می آورند؛ برای مثال؛ برخی بن کارت سازمانی یا شرکتی […]

شما به عنوان مدیر کسب و کارتان حتماً به خرید باشگاه مشتریان یا بن کارت برای پرسنل شرکت فکر کرده اید و آن ها را مورد حمایت و محبت خود قرار دهید. در این زمان, صاحبین کسب و کار به انجام کار های مختلفی روی می آورند؛ برای مثال؛ برخی بن کارت سازمانی یا شرکتی هدیه می دهند؛ برخی پول می‌ دهند و برخی  دیگر به دادن هدیه‌ های نقدی و غیر نقدی می پردازند که البته همه آن ها کار درست را انجام نمی دهند.

این که شما تصمیم گرفته اید تا از کارمندان تان حمایت کنید بسیار خوب است؛ اما این که چطور کار را انجام دهید از آن مهم تر است. مثلاً اگر تصمیم گرفته اید تا به کارمندان تان سبد غذایی خانواده تقدیم کنید,

مثلاً هدیه کردن کیسه های برنج ایرانی که البته از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار است ایده بدی نیست؛ اما اگر یکی از کارمندان شما خودش و یا شخصی از اطرافیانش در کار برنج فعالیت داشته باشد و همیشه از بهترین آن استفاده کند, هدیه شما را با ارزش تلقی نکرده و از گرفتن آن نه منتفع می‌شود و نه خوشحال.

بهترین کار برای حمایت از کارمندان شما این است که با دادن بن کارت, به آن ها حق انتخاب بدهید؛ آن ها باید بتوانند بین همه امکاناتی که وجود دارد, آن امکانی را انتخاب کنند که به آن نیاز دارند. بنابراین به نظر می‌ رسد که دادن پول می تواند گزینه بسیار خوبی باشد؛ اما این هم همه اهداف را تامین نخواهد کرد. من برای شما پیشنهاد بسیار بهتری دارم.

شما می توانید با یک مجموعه فروشگاهی قرارداد تنظیم کنید و از آن ها بخواهید در ازای دریافت مقدار معینی پول از شما, به کارمندانتان امکان استفاده از خدمات و یا محصولات شان را به حد مشخصی اعطا کنند. در این صورت, هم شما به کارمندان تان هدیه داده اید و هم آن ها در انتخاب آن چه که می ‌خواهند دریافت کنند, دست باز تری خواهند داشت . به همین دلیل بن کارت انتخاب هوشمندانه ای است.

خرید باشگاه مشتریان یک حرکت انقلابی:

شما حتماً همانند سایر کسب و کارها مشتریانی دارید که به محصولات و یا خدمات شما وفادار اند و همیشه از شما برای برآورده کردن نیاز های شان استفاده می کنند اما این ها فقط بخش کوچکی از همه مشتریان شما هستند.

بسیاری از مشتریان شما را افرادی تشکیل می دهند که همیشه از شما برای رفع نیازهای ایشان استفاده نکردند و به طور اتفاقی و یا با توصیه یکی از نزدیکان شان شما را انتخاب کرده اند. این مشتریان, می ‌توانند مشتری همین یک دفعه کسب و کار شما باشند و یا می ‌توانند به مشتری دائمی و وفادار تبدیل شوند که علاوه بر خودشان, دیگران را نیز به استفاده از خدمات و یا کالا های شما تشویق کنند.

رخداد چنین اتفاقی مستلزم این است که عوامل متعددی در کنار هم به وجود بیاید که دسترسی به این هدف را امکان پذیر کند با خرید باشگاه مشتریان یا راه اندازی باشگاه مشتریان . مثلاً رفتار پرسنل شما باید به نحوی باشد که رضایت خاطر مشتری را فراهم کند؛ یا مثلاً محصولات شما باید از سطح کیفی خاص و یا استاندارد های ویژه ای برخوردار باشد و اصول برندینگ در همه آن ها رعایت شده باشد. این بسیار خوب است اما شما نمی ‌توانید تضمین کنید همه این عوامل برقرار باشد. بنابراین نیاز دارید تا از مسیری استفاده کنید که بدون نیاز به همه این عوامل, بتواند مشتریان رهگذر شما را به مشتریان دائم و وفادار تان تبدیل کند با باشگاه مشتریان.

تنها کافی است که مشتریان رهگذر تان را به انجمن مشتری های دائمی تان دعوت کنید تا آن ها نیز برای همیشه به شما وفادار بمانند. مشتریان دائمی شما, حتماً دارای سبک زندگی ویژه و یا سلیقه خاصی هستند که باعث می‌شود تا از خدمات و یا کالا های تولیدی شما استفاده کنند.

کاری که در باشگاه مشتریان اتفاق می‌افتد این است که شما با یک مهندسی برنامه ریزی شده, به برنامه ریزی کردن ذهن مشتریان رهگذر خود می پردازید و آن ها را ترغیب می کنید تا سلیقه شان را مطابق با خدمات و یا کالاهای شما تطبیق و تغییر دهند؛ و یا این که اگر چنین قصدی ندارند, برای خرید بعدی شان, انتخابی بهتر از شما نداشته باشند.

باشگاه مشتریان, شامل همه کسانی است که از خدمات و یا کالا های شما استفاده می کنند. چه طولانی مدت و چه کوتاه ‌مدت باشد, آن ها شما را انتخاب کرده اند چون شما سلیقه آن ها را تشخیص داده اید و برای شان همان چیزی را دارید که می ‌خواهند. ما در مجموعه الماس کارت به شما کمک می کنیم تا باشگاه مشتریان خود را راه اندازی کنید و مشتری های رهگذر خود را دائمی کنید.

برای

برای راه اندازی باشگاه مشتریان باید از کجا شروع کنم

۳ پلن مختلف را در نظر گرفته ایم که در هر کدام از آن ها امکانات ویژه ای تعریف شده است که به شما و مشتریان تان کمک می کند, تا سطح بالا تری از زندگی لذت بخش را تجربه کنید. شما می توانید هر یک از این سه پلن را که بخواهید سفارش داده و از خدمات آن بهره مند شوید. تنها کافی است در الماس کارت عضو شوید و پلن دلخواه ‌تان را انتخاب کنید و از آن پس, ما در کنار شما هستیم تا به آن چه که لیاقتش را دارید دست پیدا کنید.

داشتن باشگاه مشتریان, فقط یک معنی دارد و آن داشتن مشتری همیشگی است. مثلاً فرض کنید که یک مشتری از محصولات شما استفاده کند و یک کارت تخفیف برای خرید بعدی اش دریافت کند؛ این مشتری, در خرید های بعدی باید مبلغ مشخصی پول را بپردازد و قطعاً برای او بهتر است که پول کمتری خرج کند و همان خدمت و یا کالای همیشگی را دریافت کند. اما کجا می ‌تواند این را داشته باشد, جز در مجموعه شما؟

در حقیقت, شما با دادن کارت تخفیف به مشتری تان, خرید های بعدی او را تضمین کرده اید و احتمال این که او به مشتری ثابت شما تبدیل شود را بالا برده اید. این فقط یک نمونه از خدماتی است که در باشگاه مشتریان وجود دارد. ما در خدماتی که به شما ارائه می‌کنیم, سناریو های مختلفی را برای این که مشتری شما دائمی شود در نظر گرفته ایم و دادن کارت تخفیف, فقط یکی از آن ها بود.

از مشتریان بسیار خوبمان می توانیم به دانشگاه تهران, میهن, سن ایچ و … اشاره کنیم.

کیفیت خدمات ما آزموده شده و داشتن این مشتریان بزرگ, گواهی بر همه آن چیزی است که شما در این مقاله خوانده اید. به خودتان فرصت داشتن یک کسب و کار پر رونق را بدهید و پولتان را خرج خدمات ما نکنید؛ بلکه آن را به ما بسپارید تا برای آینده کسب و کارتان سرمایه گذاری پرسود و مطمئنی بسازیم که سال ‌های سال از آن منتفع شوید.

برای خرید باشگاه مشتریان و یا راه اندازی باشگاه مشتریان مخصوص خودتان به وبسایت ما به آدرس https://almaskart.com مرا جعه کنید.

 

دسته بندی: کسب و کاربرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد