شما اینجا هستید

    پزشکی » بدون جراحی از شر پف بالای چشم هایتان خلاص شوید!

بدون جراحی از شر پف بالای چشم هایتان خلاص شوید. برداشتن پف بالای چشم باعث می‌شود شاد و جوان به نظر برسید. پف بالای چشم فرد را خسته و خواب آلود نشان می دهد و سن فرد را بیشتر از چیزی که هست نشان می‌دهد. خوشبختانه امروزه دیگر نیازی به عمل جراحی برای برداشتن پف […]

بدون جراحی از شر پف بالای چشم هایتان خلاص شوید. برداشتن پف بالای چشم باعث می‌شود شاد و جوان به نظر برسید. پف بالای چشم فرد را خسته و خواب آلود نشان می دهد و سن فرد را بیشتر از چیزی که هست نشان می‌دهد. خوشبختانه امروزه دیگر نیازی به عمل جراحی برای برداشتن پف بالای چشم نیست و بدون عمل جراحی نیز می‌توان این کار را انجام داد.

امید به زندگی بدون جراحی

ساعتی از ظهر نگذشته بود که به خانه برگشت. امروز روز پر مشغله را  گذرانده بود. انبوهی از کارهایی که همیشه باید برای انجام دادن آن ها صبح زود بیدار میشد و تا پاسی از شب مشغول کار بود. اوضاع وقتی آزار دهنده تر می شد که یک ارباب رجوع مراجعه می کرد و از او می پرسید: تازه از خواب بیدار شده ای؟ علت این سوال را می دانست. علت آن پفی بود که بالای چشمش وجود داشت.  پف بالای چشمهایش برای او به یک معضل تبدیل شده بود. انگیزه زندگی را از او می گرفت. شکل چشم هایش باعث شده بود که همه تصور کنند مدت زیادی در خواب بوده  و تازه از رخت خواب بیرون آمده است. دوست داشت که همیشه سرزنده و شاداب به نظر برسد و تقریباً این به یک امر محال برای او تبدیل شده بود. دوست داشت هر طور که شده از شر پف بالای چشمش خلاص شود. اما از اتاق عمل خاطره خوبی نداشت و دلش نمی خواست دوباره به آنجا برگردد. همیشه یاد اتفاق وحشتناکی که در اتاق عمل برای او رخ داده بود می‌افتاد و از تصمیم خود صرف نظر می کرد. تا اینکه یک روز چشمهایش به یکی از ورقه های روزنامه افتاد که لا به لای مجله ها پنهان شده بود. در یکی از تیترهای این بخش از روزنامه نوشته شده بود که، برداشتن پف بالای چشم بدون جراحی! چند نفر از افرادی که روش را تجربه کرده بوند از نتیجه رضایت بخش آن در پایین متن صحبت کرده بودند. جرقه ای در سر او روشن شد. از فردا باید صاحب آگهی را پیدا می کرد. زیرا او می توانست دیگر به طور همیشگی از شر پف بالای چشمهایش آن هم بدون جراحی خلاص شود!

چگونه ابعاد بیشتری از دنیا را ببینیم؟

یکی دو روز بود که دنیا رنگ و لعاب دیگری در چشم او پیدا کرده بود. همه چیز عوض شده بود. می توانست دنیا را از هر زاویه ای که بخواهد ببیند. دیگر هیچ چیزی مانع دیده او نبود. احساس می کرد سهم بیشتری از دنیا پیدا کرده است. زیرا چشمانش میتوانست صحنه های بزرگتری را فیلمبرداری کند و در خود جای بدهد. کاش همان روزهایی که این اتفاق برایش افتاده بود به دنبال این راه حل می رفت. فکر نمیکرد که بدون نیاز به اتاق عمل بتواند دریچه تازه ای از دنیا را به روی خود بگشاید. اما همین حالا هم از تصمیمی که گرفته بود و کاری که انجام داده بود بسیار خرسند بود. به خاطر دیدن سهم بیشتری از دنیا از خدا تشکر می کرد و تلاش می کرد که  راه حلی که پیدا کرده بود را به دیگران نیز بیان کند. تا آنها هم بتوانند به راحتی از دست پف بالای چشم خود خلاص شوند.

تنها زیبا رویان بخوانند!

چشمان درشتی داشت. با یک لب باریک و کوچک، موهای مجعدش همیشه بر روی پیشانی اش بی تاب و سرگردان بود. گونه های سرخش هر کسی را به یاد چیزی می انداخت. زمین را که نگاه می کرد چهره ای یارای رقابت با او را نداشت. اما غصه ای در دلش پنهان بود. او دوست داشت چشمان درشتش از زیر پلک آویزانش بیرون بیاید تا بتواند با آن ها تاثیر بیشتری بر دیگران بگذارد. روش های زیادی را امتحان کرده بود. اما از هیچکدام جواب نگرفته بود. به تازگی با یک دکتر جراح مشورت کرده بود. اما دلش مانند سیر و سرکه میجوشید. اگر به زیر تیغ جراحی برود و بعد از آن دیگر نتواند دنیا را ببیند چه؟ به همین دلیل هنوز تصمیم قطعی برای رفتن به اتاق عمل نگرفته بود. آگهی های اینترنت را بالا پایین می کرد تا اینکه چشمش به آگهی برداشتن پف بالای چشم بدون جراحی دوخته شد. همان چیزی بود که سالها به دنبالش میگشت. بی تردید با شماره زیر آگهی تماس گرفت. حرفهای فردی که با او صحبت می کرد به او قوت قلب داد. تصمیم خود را گرفت. همین روش را امتحان میکند. این بار مطمئن است که به راحتی و بدون درد پف بالای چشمش درمان میشود.

اگر هم سن فرزند خود شوید چه می کنید؟

با ورود او به مهمانی هم همه ای برپا شد. همه در گوش یکدیگر نجوا می کردند. قرار بود مادرش به مهمانی بیاید. اما عجیب است که دخترش را به جای خود فرستاده بود. اما از آنجایی که همه بر سر صندلی های خود نشسته بودند و کسی از جای خود تکان نمی خورد نتوانستند علت را از دخترش بپرسند. کم کم سخنرانی صاحب مجلس تمام شد. خاله دختر به سمت او حرکت کرد. نگران خواهرش بود. می خواست علت غیبت او را بداند. زمانی که به او نزدیک تر شد، چشمهایش از شگفتی باز تر شد و دهانش از تعجب بسته نمی شود. این شخص خود خواهرش بود که داشت میدید. پس چطور او را نشناخته بود؟ چرا با دخترش اشتباه گرفته بود؟ در میان بهت و تعجب او، سایرین نیز به میهمان نزدیک شدند. صدای هم همه بلند تر شد. دیگر هیچ کس نمی توانست جلوی کنجکاوی خود را بگیرد. از او علت را می پرسیدند که چگونه این همه جوان شده است. رازی پشت پرده وجود دارد که آنها از آن بی خبر هستند. میهمان می خواست از خوشحالی بال در آورد. چقدر برای او لذت بخش بود که او را با دخترش اشتباه گرفته باشند. کم کم راز چهره جوانش را به سایرین گفت. تعجب دوستان و آشنایان از زمانی بیشتر شد که آنها متوجه شدند هیچ عمل جراحی در کار نبوده است. یعنی علم اینقدر پیشرفت کرده است که بدون عمل جراحی هم می توان چندین سال جوان شد. تنها کاری که باید می کردند برداشتن پف بالای چشم بود. خیلی عجیب بود که این نکته به ظاهر ساده توانسته بود چهره فرد را ۲۰ سال جوان تر کند. به طوری که همه او را با فرزندش اشتباه گرفته بودند. آدرس مطب و شماره بود که یکی یکی بین همه رد و بدل می شد. بعضی ها طاقت نیاوردند و در همان مهمانی شروع به تماس گرفتن با مطب کردند. جای خوشحالی است که چنین موفقیتی بدون مراجعه با اتاق عمل قابل حل است.

برداشتن پف بالای چشم بدون جراحی توسط دکتر مهرداد خوانساری

برداشتن پف بالای چشم بدون جراحی رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. دیگر نیازی نیست بیهوش شوید و برش‌های مختلفی بر روی چشم شما ایجاد شود. دیگر خبری از خون و بخیه نیست. امروزه بدون عمل جراحی می توانید پف بالای چشمان خود را درمان کنید. تنها کافی است به کلینیک دکتر مهرداد خوانساری مراجعه کنید تا به شما در این زمینه کمک کند.

دکتر مهرداد خوانساری متخصص جراحی ترمیمی و زیبایی, فارغ التحصیل کالج آکسفورد کانادا و عضو رسمی نظام پزشکی کانادا است. شما می توانید با اطمینان کافی بدون جراحی درمان پف بالای چشم هایتان را به دست دکتر خوانساری بسپارید.

دسته بندی: پزشکیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد