شما اینجا هستید

    اینترنت » با تاپ خیالتان از خدمات کارت‌خوان‌های تجارت الکترونیک پارسیان راحت!

یکی از کاربردی‌ترین ابزارهایی که در فروشگاه‌ها استفاده از آن الزامی بوده، دستگاه کارت‌خوان است. بدون شک این دستگاه‌ها یکی از پیشرفت‌های بشر در طول تاریخ بوده که در نحوه نگهداری و استفاده صحیح از پول رخ‌داده است. به‌احتمال زیاد شما نیز در مغازه خود یکی از آن‌ها را دارید و می‌خواهید به راحت‌ترین شکل […]

یکی از کاربردی‌ترین ابزارهایی که در فروشگاه‌ها استفاده از آن الزامی بوده، دستگاه کارت‌خوان است. بدون شک این دستگاه‌ها یکی از پیشرفت‌های بشر در طول تاریخ بوده که در نحوه نگهداری و استفاده صحیح از پول رخ‌داده است. به‌احتمال زیاد شما نیز در مغازه خود یکی از آن‌ها را دارید و می‌خواهید به راحت‌ترین شکل ممکن آن را مدیریت کنید. حتماً می‌دانید که بسیاری از دستگاه‌های پذیرندگی متعلق به بانک تجارت الکترونیک پارسیان است. در این مطلب با یکی از خدمات مهم سوپر اپلیکیشن تاپ یعنی خدمات پذیرندگان بیشتر آشنا می‌شوید.

خدمات پذیرندگان بانک پارسیان

در گذشته پیگیری خدمات دستگاه‌های کارت‌خوان به‌صورت تلفنی انجام می‌شد و رفع مشکل یا اطلاع از مشکلات زمان‌بر بود. خوشبختانه در این زمینه نیز اقداماتی انجام شده تا کاربران در آسایش کامل باشند و به‌صورت آنلاین کار‌های مربوط به دستگاه‌ها را پیگیری کنند. در اپلیکیشن تاپ در کنار سرویس‌های خدماتی دیگر، سرویسی تحت عنوان خدمات پذیرندگان اضافه شده است که هر فرد می‌تواند از مزایای آن بهره‌مند شود. آنلاین شدن این خدمات باعث می‌شود تا مدیریت، نظارت، پیگیری و اقدامات دیگر با سهولت بیشتری انجام شود.

مزایای خدمات پذیرندگی در تاپ

یکی از دغدغه‌های دائمی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، سهولت کاربران در کنار امنیت بوده و به همین دلیل این خدمات به بستر تاپ افزوده شده است. در این سوپر اپلیکیشن، علاوه بر خدمات آنلاین دیگر مانند کارت به کارت، ثبت چک صیادی، پرداخت خلافی و … این خدمت نیز برای شما آماده شده است تا اعتبار این برنامه محبوب بیش از روز‌های قبل باشد. در ادامه به چند مورد از مزایای این خدمت جدید در این برنامه اشاره می‌کنیم.

ارائه و دریافت گزارش تراکنش‌ها در لحظه

در برخی مؤسسات و فروشگاه‌ها نیاز است تا گزارش تراکنش‌ها در لحظه ارائه شود. در دستگاه‌های پوز تجارت الکترونیک پارسیان دیگر نیازی به مراجعه به خود دستگاه نیست و می‌توان این کار را در اپلیکیشن انجام داد.

مشاهده لیست تراکنش‌ها (در بازه‌های دلخواه) بدون حضور فیزیکی دستگاه

گاهی برای چک کردن برخی از تراکنش‌های انجام شده در دستگاه پوز نیاز است لیست تراکنش‌ها در یک بازه زمانی دلخواه گرفته شود. اگر در این کار تجربه دارید، حتماً می‌دانید که با چه مراحلی پیش رو هستید و دشواری‌های آن را می‌دانید. شما بدون حضور فیزیکی دستگاه و تنها با ورود به این اپلیکیشن می‌توانید لیست تراکنش‌های دلخواه را مشاهده کنید.

امکان مشاهده سرجمع تراکنش‌های چند ترمینال

بسیاری از مدیران مجموعه‌ها برای رسیدگی به ورودی، هرازگاهی مجبور می‌شدند تا سرجمع تراکنش‌های چند ترمینال را از کارت‌خوان‌ها بگیرند. با این ایده نوین بانک پارسیان، بسیاری از این مشکلات حل شده و در هر زمان و مکانی می‌توان با گوشی کنترل‌های لازم را انجام داد.

امکان مشاهده بر اساس وضعیت و نوع تراکنش‌ها

با این توصیف‌ها لازم شد که شما پس از نصب این اپلیکیشن، به سرویس خدمات پذیرندگان مراجعه کنید و از کلیه مزایای این سرویس مطلع شوید. ممکن است بخواهید وضعیت یکی از تراکنش‌ها را استعلام کنید؛ برای این کار بدون این برنامه کمی کار سخت است، اما به کمک آن در عرض چند ثانیه استعلام‌های لازم را انجام خواهید داد.

ثبت و پیگیری درخواست‌های مختلف مربوط به کارت‌خوان

به کمک این سرویس دیگر نیاز به پیداکردن شماره‌تلفن و تماس با مسئولین دستگاه‌های کارت‌خوان نیست. شما با راحتی کامل می‌توانید درخواست‌های خود را در سرویس خدمات پذیرندگان ثبت و پیگیری کنید. این درخواست‌ها دسته‌بندی شده و پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته می‌شوند.

ثبت نظر از چگونگی ارائه خدمات بازرس و نمایندگی

برای بالابردن کیفیت خدمات، بانک پارسیان، بازرس‌هایی را انتخاب کرده تا کاربران ارتباط دائمی با مجموعه داشته باشند. ممکن است در ارائه این خدمات مشکلاتی پیش بیاید و کاربران مرجعی برای ارائه نظرات یا شکایات را نشناسند. با ارائه این سرویس، هر کاربری می‌تواند به‌آسانی نظرات خود را در مورد چگونگی ارائه خدمات نمایندگی درج کند.

ایجاد نام دلخواه به‌ازای هر پایانه

برای مدیریت بهتر پایانه‌های متعدد، این امکان به کاربران داده شده است تا برای هر پایانه یک نام دلخواه انتخاب کنند. سعی کنید نام‌ها را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که در مواقع نیاز دچار اشتباه نشوید و دقیقاً پایانه موردنظر را پیدا کنید.

مشاهده وضعیت اقلام ارزش‌افزوده تحت اختیار

به کمک این برنامه کاربردی شما قادر خواهید بود تا وضعیت اقلام ارزش‌افزوده تحت اختیار خود را به‌راحتی مشاهده کنید و در صورت بروز مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

دریافت پیام در خصوص اطلاعیه‌ها و جشنواره‌های مربوط به پذیرندگان

برای اطلاع از جشنواره‌های مربوط به پذیرندگان و استفاده از مزایایی که برای کاربران در نظر گرفته شده، پیام‌هایی از سوی بانک ارسال می‌شود که اگر شما نیز در گوشی خود این اپلیکیشن را نصب کنید، از قافله عقب نمی‌مانید و به‌موقع از جشنواره‌ها مطلع می‌شوید.

تاپ اپلیکیشنی کامل

اگر تابه‌حال این برنامه کاربردی را در گوشی خود نصب نکرده‌اید، لازم است خیلی سریع اقدام کنید. سوپر اپلیکیشن تاپ با بیش از ۷۰ سرویس کاربردی می‌تواند جایگزین ده‌ها برنامه در تلفن همراه باشد و فضای گوشی را نیز سروسامان دهد. این اپلیکیشن قدرت خود را از بانک پارسیان گرفته و تمام فعالیت‌ها در آن زیر نظر پلیس فتا انجام می‌شود. از خدمات این برنامه می‌توان به کارت به کارت، پرداخت عوارض آزاد راهی، ثبت چک صیادی، پرداخت خلافی https://top.ir/khalafi ، خدمات پذیرندگان و … اشاره کرد. با نصب آن یک‌قدم به‌سوی زندگی تاپ حرکت کنید.

جمع‌بندی

اهمیت دستگاه‌های کارت‌خوان در دنیای امروز برای همه عیان شده و کاربران مایل‌اند تا از سرویسی استفاده کنند که خدمات برتری داشته باشد. بخش زیادی از این دستگاه‌ها به تجارت الکترونیک پارسیان تعلق دارد و خوشبختانه این شرکت نیز روزبه‌روز خدمات ارزنده خود را تکمیل می‌کند. برای تسهیل در مدیریت، پیگیری و اقدامات دیگر، هر کاربر می‌تواند برنامه تاپ را نصب کند تا از سرویس خدمات پذیرندگان آن نهایت استفاده را داشته باشد. مزایای این سرویس در این متن به طور کامل ارائه شد. با نصب این اپلیکیشن بسیاری از خدمات را می‌توانید به‌صورت آنلاین انجام دهید.

دسته بندی: اینترنت, خدمات, علم و فناوری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد