شما اینجا هستید

امنیت شبکه

[ad_1] اگر یک شبکه رایانه ای برای تجارت خود مدیریت می کنید ، باید با واژه امنیت سایبری آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت امنیت سایبری صحبت کنیم. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به شما کمک می کند تا سیستم های رایانه ای خود را در برابر تهدیدات آنلاین ایمن […]

[ad_1]

اگر یک شبکه رایانه ای برای تجارت خود مدیریت می کنید ، باید با واژه امنیت سایبری آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت امنیت سایبری صحبت کنیم. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به شما کمک می کند تا سیستم های رایانه ای خود را در برابر تهدیدات آنلاین ایمن کنید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

۱٫ خود را مطلع نگه دارید

امروزه نمی توان اهمیت امنیت سایبری را انکار کرد. اگر روی پیوندهای مشکوک کلیک کنید و گذرواژه های خود را ایمن نکنید ، اطلاعات حساس شما در معرض خطر قرار می گیرد. اگر شما اطلاعات کسب و کار را به اشتباه هدایت می کنید ، تجارت شما در معرض خطر قرار می گیرد. بنابراین ، ممکن است بخواهید خود را به خاطر شغل خود در جریان بگذارید.

۲٫ آنتی ویروس را نصب کنید

اگر شما یک سیستم شبکه رایانه ای را مدیریت و مدیریت می کنید ، ممکن است بخواهید اهمیت برنامه های ضد ویروس را در نظر بگیرید. تیم های فنی به انواع ابزارها ، راه حل ها و منابع نیاز دارند. هزینه های زیادی دارند. با این حال ، اگر اطلاعات حساس شما به دست هکرها برود ، ممکن است پول زیادی از دست بدهید.

۳٫ بیمه شوید

طی چند سال گذشته ، بازار بیمه امنیت سایبری گسترش یافته است. این بیمه برای محافظت از مشاغل در برابر ریسک مالی وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر با نقض داده ها روبرو شوید ، ارائه دهنده بیمه می تواند به شما کمک کند ضرر خود را مدیریت کنید.

۴٫ جدی بگیرید

اگر فکر می کنید امنیت سایبری فقط یک مسئله فناوری است ، باید دوباره فکر کنید. شما ممکن است به دلیل عضویت در کارکنان خود با نقض داده روبرو شوید. بنابراین ، شخص پشت این نقض اطلاعات مهم نیست. نکته مهم این است که برای ایمن سازی سیستم های خود اقدامات امنیتی انجام دهید.

آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها در اروپا بسیاری از شرکت ها را مجبور کرده است تا امنیت سایبری را بسیار جدی بگیرند. بنابراین ، اکنون آنها به دنبال راه هایی برای پردازش و ذخیره اطلاعات حساس شرکت خود هستند. در حقیقت ، این شرکت ها امنیت سایبری را به عنوان فرصتی برای استفاده ایمن از داده های شرکت استفاده می کنند. این یک سکته مغزی نابغه برای رفع نقاط ضعیف است که ممکن است باعث نقض شود.

۵٫ به پشتیبان گیری و بازیابی فکر کنید

طبق آمار ، حداقل دو شرکت در عرض یک دقیقه در سراسر جهان توسط تجهیزات باج مورد حمله قرار می گیرند. نکته خوب این است که شما نیازی به پرداخت دیه ندارید به شرطی که یک سیستم پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات داشته باشید. شکی نیست که این نوع نقض می تواند باعث ایجاد اختلال شود. با این حال ، اگر یک نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، دیگر لازم نیست نگران هکرها باشید.

این یک نکته کاملاً ساده است. با این حال ، آمار به ما می گوید که اکثر شرکت ها این نکته اساسی را نادیده می گیرند. تقریباً نیمی از شرکت های آمریکایی که مورد حمله باج افزار قرار می گیرند در نهایت صدها هزار دلار به هکرها پرداخت می کنند. بر اساس این آمار ، می توان گفت که شرکت ها اقدامات مناسبی را برای ایمن سازی سیستم های خود در برابر تهدیدات سایبری انجام نمی دهند.

امیدوارم ، اکنون اهمیت امنیت سایبری را در دنیای اینترنت درک کرده اید. بنابراین ، ممکن است بخواهید اقدامات امنیتی مناسبی را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که مجبور به پرداخت دیه نیستید.

[ad_2]

دسته بندی: علم و فناوری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد