شما اینجا هستید

    آشپزی » اهمیت آشپزخانه در زندگی ما

[ad_1] غذای خود را بشناسید ، کشاورزان خود را بشناسید و آشپزخانه خود را بشناسید. آشپزخانه قلب هر خانه ای است. در زندگی شما روزی نخواهد آمد که دلیلی برای ورود به آشپزخانه نداشته باشید. کوچک یا بزرگ ، آشپزخانه مرکز خانه است. جایی است که وعده های غذایی ایجاد می شود – به بدن […]

[ad_1]

غذای خود را بشناسید ، کشاورزان خود را بشناسید و آشپزخانه خود را بشناسید. آشپزخانه قلب هر خانه ای است. در زندگی شما روزی نخواهد آمد که دلیلی برای ورود به آشپزخانه نداشته باشید. کوچک یا بزرگ ، آشپزخانه مرکز خانه است. جایی است که وعده های غذایی ایجاد می شود – به بدن ، ذهن و روح دوستان و خانواده ها در سراسر جهان دامن می زند. آشپزخانه شما منطقه اتصال است که نه تنها خانه شما را به هم گره می زند ، بلکه عزیزانتان را نیز به هم گره می زند.

اهمیت آشپزخانه به اندازه و همچنین طراحی آشپزخانه شما بستگی دارد. در روزهای قدیمی آشپزخانه ها کوچکتر و از بقیه اتاق ها جدا بودند. به ناهارخوری و محل زندگی اهمیت بیشتری داده می شد. اما اکنون جایی است که سرگرمی اتفاق می افتد. هنگام ملاقات مردم ، دو اتفاق می افتد – غذا و گفتگو. و آشپزخانه شما به شما امکان می دهد هر دو را فقط در یک مکان انجام دهید. این مکانی است که در ابتدا کودکان می توانند به شما کمک کنند.

اما اگر آشپزخانه شما به درستی تمیز نشود ، حتی از تهیه غذا لذت خواهید برد؟ سرمایه گذاری در چیدمان آشپزخانه از هزینه های زیاد برای لوازم خانگی خوب است. داشتن یک آشپزخانه زیبا به معنای سرمایه گذاری در سلامتی و خوشبختی خانواده است. یک آشپزخانه کاربردی و دلپذیر از نظر زیبایی ، خانواده و میهمانان را به قلب خانه شما می کشاند و آنها را در گرمای خانه خود قرار می دهد.

اکنون آشپزخانه ها با گذراندن وقت بیشتر در این فضاها و مکانهایی که بیش از صرف پخت و پز انجام می شود ، تبدیل به فضای زندگی می شوند. خانه های جدید با در نظر گرفتن آشپزخانه به عنوان فضای زندگی طراحی شده اند و بنابراین این اتاق ها برای اسکان بهتر خانواده و دوستان به عنوان یک فضای اضافی برای سرگرمی بزرگتر شده اند. در نتیجه صاحبان خانه شروع به تغییر و بزرگ کردن فضاهای آشپزخانه خود کردند تا از این “روند” پیروی کنند ، هم برای سبک زندگی و هم برای اهداف فروش مجدد. آشپزخانه های قدیمی باید ساخته شوند تا ظاهری جدیدتر ، ساده تر و مدرن تر داشته باشند.

طراحی آشپزخانه مدرن و سفارشی چیزی نیست که نیاز به شکستن بانک داشته باشد و می تواند بلافاصله ظاهر و فضای داخلی خانه شما را زنده کند. با رسیدن قیمت های مسکن به ارتفاعات جدید ، دستیابی به بهترین قیمت برای خانه هنگام خرید مهم تر است. با طراحی یک آشپزخانه سفارشی برای راحتی و سهولت استفاده ، به دلیل اهمیت یک فضای آماده سازی و ذخیره سازی مواد غذایی تمیز ، مدرن و کاملاً کارآمد ، از افزایش ارزش خانه خود اطمینان حاصل می کنید.

برخی از آخرین ایده های طراحی آشپزخانه عبارتند از:

قفسه های باز

تمایل رو به رشد به سمت فضاهای باز وجود دارد ، جایی که همه چیز قابل مشاهده است. این به آشپزخانه نیز کشیده می شود ، به همین دلیل واحدها بیشتر و بیشتر قفسه های باز دارند ، جایی که شیشه ها ، ادویه ها ، لیوان ها و بشقاب ها همه دیده می شوند.

چراغ های سقفی

نورپردازی مهمترین قسمت در طراحی آشپزخانه است. چراغ های سقفی آشپزخانه های مدرن و مدرن بهترین انتخاب برای شما هستند.

[ad_2]

دسته بندی: آشپزیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد