شما اینجا هستید

    پزشکی » افزایش سایز سینه با معجزه پروتز سینه

افزایش سایز سینه چیزی است که مطلوب تمام داوطلبین پروتز سینه بوده و هیچ زیباجویی نمی گوید که می خواستم سینه های کوچک تری داشته باشم. پروتز سینه یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که بر روی زنانی که خواهان داشتن سینه های بزرگ تر هستند انجام می پذیرد. زنان خواستار داشتن اندازه، […]

افزایش سایز سینه چیزی است که مطلوب تمام داوطلبین پروتز سینه بوده و هیچ زیباجویی نمی گوید که می خواستم سینه های کوچک تری داشته باشم. پروتز سینه یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که بر روی زنانی که خواهان داشتن سینه های بزرگ تر هستند انجام می پذیرد. زنان خواستار داشتن اندازه، شکل، یا حجم بهتر در سینه های خود می باشند. این امر خصوصاً در میان زنان صاحب فرزند، که حجم سینه آنها به دلیل بارداری و شیردهی، دستخوش تغییراتی شده است، عمومیت بیشتری دارد. در مقاله افزایش سایز سینه با معجزه پروتز سینه با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در این زمینه کسب کنید.

پروتز سینه با قرار دادن ایمپلنت سیلیکون یا سالین در سینه ها با هدف افزایش حجم آنها انجام می پذیرد. ایمپلنت ها دارای اندازه، سایز، بافت و انواع متنوعی می باشند و همین امر باعث می شود که تعداد بی شماری از زنان، به سمت این جراحی زیبایی متمایل شوند. یکی از رایج ترین کامنت هایی که بعد از پروتز سینه شنیده می شود، این است که زنان دوست دارند به افزایش سینه از طریق پروتز سینه دست پیدا کنند. در واقع تحقق رویای افزایش سایز سینه با معجزه پروتز سینه، امری بعید نبوده و امروزه به مدد پیشرفت های صورت گرفته در این حوزه، زنان که از کانتور بدن خود به دلایل مختلف ناراضی هستند ناچار نیستند تمام عمر با این نارضایتی سپری کنند و می توانند با پروتز سینه، علاج دائمی برای مشکل خود بیابند. راز جراحی اینجاست تا با ارائه مجموعه کاملی که در پی تلاش تیم این مجموعه گردآوری شده است، شما را در جریان اطلاعات دقیق این حوزه قرار دهد. پس با ما همراه باشید.

روش های پروتز سینه

رایج ترین روش برای پروتز سینه، استفاده از ایمپلنت می باشد. ولی گاهی اوقات شما می خواهید بدون ایمپلنت اندازه سینه خود را بزرگ کنید. در این شرایط می توانید از لیفت سینه و تزریق چربی بهره مند شوید.

اگر تا کنون تنها به گزینه پروتز سینه با استفاده از ایمپلنت می اندیشیدید، راز جراحی به شما این نوید را می دهد که این روند تنها راه حل ممکن برای زیبا تر نمودن سینه ها نبوده و شما می توانید لیفت سینه و تزریق چربی را نیز بعنوان گزینه های موجود، مد نظر قرار دهید. راز جراحی اینجاست تا اطلاعات کامل و جامعی در خصوص داشتن سینه هایی زیباتر را در اختیار شما قرار دهد. این روش ها عبارتند از:

  • افزایش سایز سینه با ایمپلنت ( روند جراحی برای افزایش حجم )
  • لیفت سینه ( روند جراحی، با ثابت نگه داشتن حجم )
  • انتقال چربی به سینه ( روند حداقل تهاجمی برای افزایش حجم )

ایمپلنت سینه

بر اساس گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، سالانه بیش از ۲۰۰۰۰۰ نفر از زنان در طول دو دهه گذشته تحت این روند قرار گرفته اند. ایمپلنت های سینه همیشه رایج ترین شکل بزرگ کردن سینه بوده اند. نیازی به ذکر نیست که آنها، جزو پر رونق ترین روند های جراحی زیبایی نیز بوده اند. ایمپلنت های سینه برای زنانی مفید هستند که از میزان پر بودن سینه های خود راضی نبوده و سینه های آنها دارای دو اندازه مختلف می باشد. قرار دادن ایمپلنت به اجرای یک روند جراحی ساده نیاز داشته و معمولاً تحت بی حسی با تزریق درون وریدی انجام می شود.

ایمپلنت ها در سه حوزه مختلف، دارای تنوع می باشند:

ماده تشکیل دهنده، روش ایجاد برش، جایگذاری ایمپلنت

ماده تشکیل دهنده ایمپلنت

امروزه، ایمپلنت های سینه، معمولاً با سیلیکون یا سالین پر می شوند. ایمپلنت های سیلیکون، دستاوردی هستند که به بافت طبیعی سینه ها بسیار نزدیک بوده و احساس طبیعی را در فرد ایجاد می کنند. ایمپلنت های سالین، با آب نمک پر شده و معمولاً نسبت به ایمپلنت های سیلیکون مقرون به صرفه تر می باشند.

هر نوع ایمپلنت، دارای مزایا و معایب خود می باشد.

روش های برش سینه

بر حسب ویژگی های بدن شما، نوع، اندازه و ترجیحات جراح در انتخاب ایمپلنت، ایمپلنت های سینه به سه روش مختلف در سینه ها جایگذاری می شوند. این روش ها شامل ایجاد برش در زیر سینه ها، زیر بغل، یا اطراف هاله می باشد.

جایگذاری پروتز سینه

تکنیک های ایمپلنت سینه در طول سال ها تحول چشمگیری پیدا کرده است. امروزه، ایمپلنت های سینه را می توان در پشت بافت سینه، در جلوی ماهیچه سینه، یا در پشت ماهیچه سینه قرار داد. جراح زیبایی شما می تواند به شما را در انتخاب بهترین روش جایگذاری کمک کند.

لیفت سینه

هر چند اندازه کوچک در سینه ها یکی از مکرر ترین گلایه هایی است که زیباجویان مطرح می نمایند، ولی سینه های افتاده و بی شکل نیز اغلب یکی از دلایلی محسوب می شود که بواسطه آن، بانوان را به فکر جراحی سینه می اندازد.

سن، به دنیا آوردن فرزند، شیر دهی، و فاکتورهای ژنتیکی، همگی در افتادن سینه ها دخیل می باشند. خوشبختانه شما می توانید با این مشکل بوسیله روند لیفت سینه، مبارزه کرده و در این مبارزه پیروز از میدان به در آیید.

درست مثل قرار دادن ایمپلنت در سینه، لیفت سینه نیز یک روند جراحی است که تحت تزریق درون وریدی انجام می شود.

تکنیک های متنوعی برای لیفت سینه با استفاده از انواع و شکل های مختلف برش، وجود دارد. نمونه استفاده شده توسط جراح زیبایی شما، تا حد زیادی به نوع بدن شما و درجه افتادگی سینه هایتان بستگی دارد.

از آنجاییکه لیفت سینه ها می تواند باعث شود که سینه ها بزرگ تر به نظر برسند، لیفت سینه گاهی بعنوان یک روند مستقل انجام می پذیرد. با این وجود، می توان این روند را به منظور دستیابی به حجم و لیفت بیشتر در سینه ها، با جراحی پروتز سینه نیز ترکیب نمود. اینکه کدام مورد می تواند برای شما گزینه بهتری باشد، به اهداف کلی شما و توصیه جراح تان وابسته است.

تزریق چربی به سینه ها  بعنوان سومین گزینه برای ارتقا دادن سینه ها که در واقع حداقل تهاجمی ترین روند در میان نمونه های موجود می باشد، محسوب می شود. تزریق چربی به سینه ها به زنان این امکان را می دهد تا سینه های خود را پر تر کرده و کانتور بهتر و در عین حال طبیعی تری را در آن خلق نمایند. این تکنیک، گزینه ایده آل برای زنانی است که می خواهند سینه های خود را بهبود بخشیده و همچنین دارای منابع چربی کافی در سایر بخش های بدن خود می باشند. برای دستیابی به نتیجه خوب از تزریق چربی، سینه ها باید از قبل دارای شکل و استحکام پوست خوبی باشند و شما باید بدانید که با استفاده از این روند، تنها حجم سینه های شما افزایش پیدا خواهد کرد.

برای برداشت چربی که قرار است بعنوان یک فیلر طبیعی در سینه ها استفاه شود، پزشک از لیپوساکشن برای برداشت ملایم چربی از نواحی دارای چربی کافی استفاده می کند. این نواحی اغلب شامل کمر، ران ها، و …، یا ترکیبی از چندین ناحیه می باشد. این چربی در دستگاهی برای محافظت در برابر  آلودگی، نگهداری می شود.

تزریق چربی روشی است که برای زنانی که ایده ایمپلنت برایشان جذاب نمی باشد، و به دنبال روشی با دوره ریکاوری کوتاه هستند، یا آنهایی که از قرار گرفتن در زیر چاقو درنگ دارند، مناسب می باشد. همچنین می توان این روش را با ایمپلنت سینه برای از بین بردن ناصافی های واقع در سطح ترکیب نمود.

منبع : راز جراحی | razjarahi.ir

 

دسته بندی: پزشکی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد