شما اینجا هستید

معمولا کانادا جز اولین انتخاب های افراد جهت مهاجرت است اما بسیاری پس از برآورد هزینه ها از آن منصرف شده و هدفشون رو به سمت کشورهایی اروپایی هدایت میکنند. اما اگر یک راه مهاجرتی سودآور به کانادا معرفی کنیم که نیاز به بودجه ی نجومی نداشته باشد چه؟ راهی که از بدو ورود برای […]

معمولا کانادا جز اولین انتخاب های افراد جهت مهاجرت است اما بسیاری پس از برآورد هزینه ها از آن منصرف شده و هدفشون رو به سمت کشورهایی اروپایی هدایت میکنند.

اما اگر یک راه مهاجرتی سودآور به کانادا معرفی کنیم که نیاز به بودجه ی نجومی نداشته باشد چه؟

راهی که از بدو ورود برای شما سود به همراه خواهد داشت

وعلاوه بر اینکه سرمایه گذاری مناسبی است، اقامت کانادا را برایتان به همراه خواهد آورد.

خرید بیزینس و سرمایه گذاری در کانادا

درسته… خرید بیزنس هم چنان جز روشهایی است که به نقدینگی بالایی نیاز دارد اما ما درباره ی بیزنس های خرد و کوچک و از طرفی به صرفه صحبت میکنیم، خرید کسب و کارهایی که صاحبانشون قصد واگذاری آنها را دارند

بیزنسهایی مثل: اتوشویی، پت شاپ، کافه،رستوران…

توصیه میکنیم اگر برای پیدا کردن بیزنس مناسب برای خرید در کانادا از وکیل و دفاتر مهاجرتی استفاده نمیکنید برای ارزش گذاری کسب و کار در خرید بیزینس در کانادا حتما از متخصصین کمک بگیرید، برای پیدا کردن بیزنسهای مناسب و آماده ی فروش میتوانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

این روش علاوه بر اینکه راه مهاجرتی شما به کاناداست منبع اصلی درآمد شما در این کشورهم خواهد بود

و از طرفی یک سرمایه گذاری در کانادا بحساب خواهد آمد، و همانطور که میدانید سرمایه گذاری در کانادا بازار مثبتی است که مستمرا رو به صعود است.

اما اگر نقدینگی دارید و بدنبال حتی نقدینگی بیشتری هستید، قطر را از دست ندهید برای اینکه در قطر ممکن است کمی بیشتر از کانادا امکان پول درآوردن داشته باشید بعلاوه ی این موضوع که مسافت کمتری را از خانه خانواده فاصله خواهید داشته و مجبور نیستید با هوای سرد سروکله بزنید!

یکی از روش های کسب درآمد ارزی و همزمان مهاجرت به قطراز طریق ثبت شرکت است.

ویزا آتلانتیس همیشه راه های مخصوص به خود را دارد!

به این صورت که افراد باید یک شرکت یکپارچه و بدون ورود اشخاص حقوقی با همکاری دو یا چند فرد حقیقی  تأسیس کنند درست مثل تأسیس یک شرکت تضامنی یا مسئولیت محدود که معمولا با همکاری حداقل دو نفر و یا چند شریک تاسیس میشه

اما حداقل مبلغی که برای ثبت شرکت درقطر نیاز دارید ۱۰۰۰۰۰۰ ریال قطر است، در آخر ثبت شرکت و مدل نمایندگی تجاری نیازمند احاطه برمسائل حقوقی و آشنایی با کشورهدف هستش برای همین مطمئن شوید حتما از یک متخصص یا وکیل کمک میگیرید.

امکان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در قطر بدون سرمایه ی اولیه هم‌ وجود داره که میتونید برای اطلاع از شرایطش با کارشناس های ما در ویزا آتلانتیس تماس بگیرید.

دسته بندی: کسب و کار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد