شما اینجا هستید

    پزشکی » از مشاوره تا اتاق عمل بینی با دکتر رومیانی

اگر به دنبال یک بینی جدید هستید بی شک بارها به فکر جراحی بینی افتاده اید. اما بخاطر ابهامات ذهنی خود تا به حال نتوانسته اید لذت یک بینی جدید را تجربه کنید. برای یک فرم جدید دماغ می توانید میتوانید جهت مشاوره و انجام عمل نزد یک جراح بینی خوب و مجرب بروید. رینوپلاستی روندی ایمن […]

اگر به دنبال یک بینی جدید هستید بی شک بارها به فکر جراحی بینی افتاده اید. اما بخاطر ابهامات ذهنی خود تا به حال نتوانسته اید لذت یک بینی جدید را تجربه کنید. برای یک فرم جدید دماغ می توانید میتوانید جهت مشاوره و انجام عمل نزد یک جراح بینی خوب و مجرب بروید. رینوپلاستی روندی ایمن و کم تهاجم است که تعداد بسیاری از افراد متقاضی انجام آن می باشند. این پروسه در جهت زیبایی و درمانی کاربردهای بسیاری دارد که این مسئله به خودی خود یک مزیت ارزنده به حساب می آید. افرادی که تمایل به تغییر فرم بینی خود دارند عمدتا سوالات بسیاری را در ذهن خود می پرورانند. از قبیل ، در اتاق عمل چه میگذرد؟ جراحی بینی با چه تکنیکی انجام می پذیرد؟ آیا بینی من نیاز به عمل کردن دارد یا خیر؟ و بسیاری سوالات مشابه دیگر که بهتر است پاسخ تمامی این موارد را دکتر رومیانی بهترین جراح بینی در تهران به شما عزیزان ارائه دهند. به خاطر داشته باشید که دکتر خوب عمل بینی در وهله اول باید بتواند یک مشاور خوب باشد که بتواند تمامی سوالات مراجعه کننده عزیز را پاسخگو باشد و اولویت کار خود را سلامت جسمانی زیباجو قرار دهد. در واقع ندانستن موجب می شود که فرد از انجام این فرآیند واهمه داشته باشد.

در مشاوره عمل بینی چه می گذرد؟

در مراجعه اول و بیان این امر که فرد مشتاق به داشتن یک بینی جدید می باشد ؛ بهترین جراح بینی در تهران پس از انجام بررسی های اولیه و مشاهده فرم دماغ به این نتیجه می رسد که شما برای جراحی بینی مناسب هستید یا خیر؟! اما باید بدانید که در جلسه مشاوره چه میگذرد؟! آیا شما می دانید که بینی شما از چه نوع است ؟! بله این اساسی ترین سوالیست که دکتر مریم رومیانی ، بهترین جراح بینی تهران از شما میپرسد. طبیعتا بسیاری از افراد جواب این سوال را نمی دانند یا به اشتباه بازگو می کنند. در نتیجه مجدد به اهمیت مشاوره با دکتر رومیانی می رسیم که می تواند از ابتدایی ترین مجهولات ذهن تا اساسی ترین سوالات را با صبر و تجربه بالا خود پاسخگو باشد. در جلسه مشاوره با پزشک بعد از انجام معاینات کلینیکال می توانید تمامی سوالات ذهنی خود را در ارتباط با عمل بینی مطرح کنید. با بیان ابهامات ذهنی خود می توانید بر ترس از بیهوشی غلبه کنید. در این روند دکتر خوب جراحی بینی برای شما شرح می دهد که برای داشتن پروسه ای ایمن و مناسب بایستی چه نکاتی را انجام دهید و رعایت کدام موارد می تواند به سلامت شما و نتیجه نهایی به دست آمده از جراحی بینی ، کمک بسزایی داشته باشد. بایدها و نبایدهای بیش از رینوپلاستی می تواند عمل راحتی را برای شما بسازد در نتیجه رعایت درست و اصولی نکات گفته شده به عهده بیمار می باشد. از مشاوره تا اتاق عمل با دکتر رومیانی به شما این اطمینان را می دهد که با آگاهی کامل در جریان باشید که پس از اتمام فرآیند چه نتیجه ای منتظر شما خواهد بود.

جالب ترین اتفاقات در اتاق عمل بینی :

زمانی که افراد متقاضی تغییر فرم بینی خود می شوند این سوال پیش می آید که جراحی بینی با درد همراه است؟! چه میزان بعد از عمل بینی درد دارد؟! تمامی این سوالات را می توانید با مراجعه به دکتر مریم رومیانی بهترین جراح بینی تهران بازگو کنید و به جواب مناسب دسترسی داشته باشید. با تجربه و مهارت چندین ساله دکتر به این باور رسیدیم که از مشاوره تا اتاق عمل را با دکتر رومیانی مطرح کنیم که افراد با آگاهی و بدون در نظر داشتن شایعات بتوانند یک بینی جدید و زیبا را داشته باشند. در اتاق عمل با توجه به سوابق پزشکی که فرد مراجعه کننده به او ارائه می کند مراقبت های ویژه ای را در نظر خواهد گرفت. در اتاق عمل بینی تهران شاهد بسیاری از اتفاقات جالب و هیجانی هستیم که باعث می شود که نتیجه نهایی به دست آمده برای هر شخص با دیگری متفاوت باشد. این به خودی خود می تواند امضای کار دکتر مریم رومیانی بهترین جراح بینی تهران به شمار بیاید. برخی از رینوپلاستی ها را با تکنیک باز و دیگری را با روش بسته انجام می دهند. برخی از نتایج به دست آمده در اتاق عمل بینی تهران باید دوره نقاهت را بیشتر از برخی دیگر تجربه کنند و برخی دیگر کوتاه تر می شود. این بازه دوره ریکاوری می تواند به نوع بینی ، تکنیک به کار رفته و بسیاری موارد دیگر وابسته باشد. به خاطر داشته باشید که تمامی مراجعین را دکتر خوب عمل بینی تهران انجام می دهد اما هر یک با ساختار و آناتومی خود می تواند شخصی سازی شده باشد و نمونه کارهای دکتر رومیانی بسیار متنوع و زیبا جلوه کنند. آیا می دانید که در عصر جدید جراحی بینی با دکتر رومیانی می توانید این روند را با دو پروسه متفاوت در اتاق عمل تجربه کنید؟! بله درست متوجه شده اید ، می شود از مشاوره تا اتاق عمل بینی را با متفاوت ترین تجربه ها پشت سر گذاشت. بسته به شرایط فرد مراجعه کننده و صلاح دید دکتر خوب عمل بینی می توان از بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی برای اعمال تغییرات در بینی ، استفاده کرد. خاطر نشان می شویم که انتخاب میان شیوه بیهوشی و تکنیک مورد نیاز برای جراحی بینی بسته به شرایط فرد مراجعه کننده توسط بهترین جراح بینی تهران انتخاب می شود. بله درست است که تمامی افراد میل به زیبایی دارند و می خواهند که هرچه سریعتر بتوانند چسب روی بینی را برداشته و مدل نهایی را بدون عارضه های احتمالی شاهد باشند. اما به خاطر داشته باشید که برای تثبیت و ماندگاری بیشتر بایستی بر اساس صلاحدید و نظر دکتر خود عمل کنید. بهترین راه کار با توجه به جنس بینی شما برای داشتن یک بینی جدید در نظر گرفته می شود و شما تنها بایستی صبور باشید که پس از تمام شدن روند بتوانید از زیبایی حاصل شده لذت ببرید.

دسته بندی: پزشکیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد