شما اینجا هستید

    سلامت » اثرات طولانی مدت ویروس کرونا
کرونا

[ad_1] اثرات طولانی مدت ویروس کووید آشکار می شوند کسانی که از آنها محافظت کرده اند ، احساس آسیب پذیری می کنند و از بیرون رفتن در مناطق پر رفت و آمد می ترسند ، به خصوص اکنون موارد دوباره در حال افزایش است. کسانی که از ویروس رنج برده اند ، حتی کسانی که […]

[ad_1]

اثرات طولانی مدت ویروس کووید آشکار می شوند کسانی که از آنها محافظت کرده اند ، احساس آسیب پذیری می کنند و از بیرون رفتن در مناطق پر رفت و آمد می ترسند ، به خصوص اکنون موارد دوباره در حال افزایش است. کسانی که از ویروس رنج برده اند ، حتی کسانی که حملات خفیف دارند ممکن است بیماری های مکرر و خستگی ویروسی داشته باشند ، با عوارض برونش نیز. علائم عجیب و غریب مانند خستگی ادامه دارد و سرفه و مشکلات تنفسی که ممکن است ماهها طول بکشد تا بهبود یابد ، من می دانم که ماه ها است که خسته شده ام ، نفس می کشم و هنوز سرفه مداوم دارم اگرچه در حال بهبود است.

برادر من اکنون از افسردگی بالینی رنج می برد ، همانطور که مطمئنم بسیاری دیگر نیز به دنبال این انزوای سختگیرانه ماهها ، دچار این بیماری شده اند. به علاوه البته افسردگی ناشی از از دست دادن اعضای خانواده و دوستان خود به ویروس. این اتفاق برای هزاران نفر در این کشور و در سراسر جهان افتاده است.

تعداد افرادی که در خانه های مراقبتی می مردند در مراحل اولیه فوق العاده بود. امیدوارم در صورت وجود موج دوم در زمستان امسال ، درسهایی آموخته شود. خانواده ها در جایی که اعضا به ویروس گم شده اند از هم پاشیده می شوند ، به علاوه فرزندان والدین و مادربزرگ ها را از دست می دهند.

البته دلیل دیگر افسردگی ایجاد شده توسط ویروس ، خسارت مالی است. از دست دادن مشاغل ، بنابراین درآمدی که می توانستند تأمین کنند و ترس و عدم اطمینان. علی رغم حمایت مالی دولت ، بسیاری از این افراد شکسته شده اند و واجد شرایط طرح های مختلف نیستند. این امر به طور حتم باعث رشد بی خانمانی خواهد شد.

اینها فقط آمار نیستند بلکه آنها افرادی واقعی هستند که تمام عمرشان برای تأمین معاش خانواده خود تلاش کرده اند. برخی مشاغل ایجاد کرده و برای سودآوری آنها می جنگند. این پریشانی برای بسیاری که دیگر نمی توانند فشار را تحمل کنند ، به خودکشی ختم می شود. در مقیاس جهانی ، بحران مالی که می تواند رخ دهد فراتر از تصور کسی است.

نرخ طلاق در حال اوج گیری است زیرا روابطی که کمی سنگین بودند ، تحت فشار قفل و مشکلات مالی متعاقب آن فرو ریخته اند. پیش بینی می شود طی ماههای آینده تعداد آنها چهار برابر شود. بانک های مواد غذایی در تلاشند تا با تعداد فزاینده ای از مردم ناامید که می خواهند خانواده خود را تأمین کنند ، کنار بیایند.

بر اساس یک یادداشت پزشکی ، لیست های انتظار برای درمان سرطان و سایر مسائل پزشکی با تصرف بیمارستان ها روزانه در حال افزایش است کووید بیماران.

بنابراین همه ما برای کمک به شیوع ویروس و جلوگیری از موج دوم در زمستان امسال چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ ماسک زدن را جدی بگیرید ، شستن دست و فاصله اجتماعی را رعایت کنید ، قوانین را رعایت کنید و رفتار خودخواهانه ای نداشته باشید همانطور که برخی از افراد با مهمانی ها و مهمانی ها رفتار می کنند. هرچه زودتر گسترش را کاهش دهیم ، همه ما زودتر می توانیم از زندگی در هنجار جدید بهره مند شویم.

انزوا و تنهایی چند ماه گذشته برای بسیاری به ویژه تنها و محافظان و کسانی که عزیزان خود را در بیمارستان از دست داده اند و قادر به ملاقات نیستند ، یک کابوس بوده است. هوشیار بمانیم و از قوانین و توصیه هایی که به نفع خود ما و همه است پیروی کنیم.

[ad_2]

دسته بندی: سلامت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد