شما اینجا هستید

    سرمایه گذاری » آینده قیمت ارزهای دیجیتال، از دیدگاه کارشناسان کریپتوکارنسی

قیمت ارز دیجیتال تحت تاثیر اخبار و اطلاعات مختلف مرتبط با این بازار دائماً در حال تغییر است و کارشناسان نیز هر روز دیدگاه‌های متفاوتی را نسبت به آینده قیمت‌‌ها در این بازار با توجه به این اخبار ارائه می‌کنند. برخی از کارشناسان با توجه به اخبار موجود در جهان هنوز هم بازار ارز دیجیتال […]

قیمت ارز دیجیتال تحت تاثیر اخبار و اطلاعات مختلف مرتبط با این بازار دائماً در حال تغییر است و کارشناسان نیز هر روز دیدگاه‌های متفاوتی را نسبت به آینده قیمت‌‌ها در این بازار با توجه به این اخبار ارائه می‌کنند. برخی از کارشناسان با توجه به اخبار موجود در جهان هنوز هم بازار ارز دیجیتال را یک حباب قیمتی قلمداد کرده و برای این عقیده هستند که از لیست ارز دیجیتال در آینده نه چندان دور تعداد زیادی برای همیشه از بین خواهند رفت و در عوض درصد قابل توجهی از کارشناسان کریپتوکارنسی نیز دیدگاه مثبت نسبت به قیمت ارز دیجیتال‌ های معتبر و شناخته شده دارند. اگر به دنبال معامله‌گری در بازار رمز ارز‌ها هستید بسیار مهم است که با دیدگاه کارشناسان مختلف کریپتوکارنسی درباره قیمت ‌ها در این بازار آشنا شوید که در ادامه سعی داریم به این موضوع بپردازیم.

آینده قیمت ارز دیجیتال تحت تاثیر قوانین حاکم

یکی از موارد مهمی که در سال‌های اخیر قیمت ارز دیجیتال را در بازار تحت تاثیر قرار داده قوانین مختلف اعمال شده از سوی کشورهای بزرگ جهان چه برای محدود‌سازی و چه برای آزادسازی معاملات بازار ارز دیجیتال است. وقتی قانون جدید درباره بازار ارز دیجیتال در یک کشور اعمال می‌شود، هم سیاستمداران و هم کاربران سرمایه‎گذار به این قوانین دقت کرده و نوع قوانین وضع شده می‌تواند روی روحیات و شرایط معامله‌گری آنها تاثیر مستقیم داشته باشد.

بله درست حدس زدید ما درباره استقبال عمومی درباره بازار ارز دیجیتال صحبت می‌کنیم که قوانین حاکم از سوی دولت‌ها بر این بازار می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی این موضوع داشته باشد. قیمت‌ها در جدول ارز دیجیتال نیز همراه با استقبال کاربران تحت تاثیر قرار می‌گیرد و شاهد رفتار متفاوت قیمتی در شرایط مختلف عرضه و تقاضا در بازار ارز دیجیتال هستیم. بسیاری از کارشناسان کریپتوکارنسی نیز بر این عقیده هستند که چنین اخباری اگر مثبت باشد می‎تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی آینده قیمت‌ ارز دیجیتال گذاشته و همچنین باعث گسترده شدن سریع‌ترین بازار در جهان شوند.

اخبار خوب از السالوادور می‌آید

یکی از اخبار بسیار خوبی که در چند ماه اخیر مرتبط با بازار ارز دیجیتال می‎شنویم، اخبار مربوط به رسمی شدن استفاده از بیت کوین به عنوان پول جایگزین در کشور السالوادور است. مقامات این کشور سرمایه‎گذاری بسیار زیادی بر روی بیت کوین انجام داده و آن را به عنوان یک پول ملی برای داد و ستد در کشور خود انتخاب کرده‌اند. اتفاقاً همین موضوع باعث شده تا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین با افزایش‌هایی همراه شود و شاهد میل بیشتر کاربران برای خرید این ارز دیجیتال باشیم که خود این موضوع می‌تواند باعث افزایش قیمتها در سایر رمز ارزها و افزایش تقاضا برای خرید آنها نیز شود. زیرا اگر قیمت رمز ارزهای مختلف موجود در لیست ارز دیجیتال را بررسی کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که رفتار آنها دقیقاً مشابه با رفتار بیت کوین است و این واقعیت در بازار ارز دیجیتال غیرقابل انکار خواهد بود.

البته بررسی حجم معاملات در پلتفرم‌های معتبر معاملاتی رمز ارز‌ها مانند‌ صرافی ارز دیجیتال والکس نشان می‌دهد که با افزایش قیمت بیت کوین علاوه بر افزایش قیمت‌ها شاهد افزایش حجم معاملات و ورود سرمایه‌های بیشتر نیز به این بازار هستیم که می‌تواند حتی باعث بزرگتر شدن بازار رمز ارز‌های ناشناخته‌تر نیز شود.

تبدیل شدن به جایگزینی برای پول یک چالش بزرگ

تبدیل شدن به جایگزینی برای پول یک چالش بزرگ

یکی از اولین و مهمترین اهدافی که در بازار ارز دیجیتال تعریف شده و بسیاری از رمز ارزها به دنبال رسیدن به آن هستند تبدیل شدن به جایگزینی برای پول واقعی در دادوستدهای سنتی است. این هدف جذابیت‌های بسیار جدی دارد اما چالش بسیار بزرگی نیز با خود به همراه آورده و آن هم مخالفت شدید بسیاری از دولت‌ها با بازار ارز دیجیتال است. کشورهای بزرگ معمولاً تمایلی به جایگزینی پول قدرتمند خود با رمز ارزها را نداشته و ترجیح می‌دهند تا با وضع قوانین محدود کننده هم خود این بازار را محدود نمایند و هم باعث کاهش قیمت ارز دیجیتال‌های مختلف شوند.

البته در این بین قرار نیست که نه دولت‌ها از موضع خود کوتاه بیایند و نه بازار ارز دیجیتال این هدف را از خود دور کند. بسیاری از کارشناسان کریپتوکارنسی بر این عقیده هستند که تبدیل شدن بیت کوین و سایر رمز ارز‌ها به عنوان جایگزینی برای پول واقعی اجتناب‎ناپذیر خواهد بود؛ اما می‌توان سازوکاری برای آن پیدا کرد تا شرایط به هیچ وجه پیچیده و به ضرر اقتصاد جهانی نشود.

چین و آمریکا موثرترین کشورها روی آینده قیمت ارز دیجیتال

همچنین اکثر کارشناسان کریپتوکارنسی بر این عقیده هستند که قیمت ارز دیجیتال در بازار، بیشتر از سایر کشورها تحت تاثیر اقدامات دو کشور چین و آمریکا قرار گرفته و وضع قوانین مختلف در این کشورها می‌تواند بیشترین میزان تاثیرگذاری را بر روی این بازار بگذارد. البته با تمام این اوصاف و شرایط اکثر کارشناسان کریپتوکارنسی بر این عقیده هستند که در آینده باید شاهد افزایش قابل توجهی قیمت رمز ارزهای مختلف باشیم و این موضوع می‌تواند نوید جذاب بودن سرمایه‎گذاری در این بازار باشد. به همین دلیل خیلی بیراه نیست اگر شما را دعوت به بررسی جدول ارز دیجیتال نموده و سرمایه‎گذاری در این بازار را البته با استفاده از یک پلتفرم ایمن و شناخته شده مانند پلتفرم صرافی والکس یک انتخاب جذاب برای سرمایه‎گذاری برای چند سال آینده بدانیم.

منبع: نظر کارشناسان کریپتوکارنسی درباره آینده قیمت ارزهای دیجیتال چگونه است؟

دسته بندی: سرمایه گذاری, علم و فناوریبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد