شما اینجا هستید

    اینترنت » آیا گلخانه دارها به تولید محتوا و تبلیغات اینترنتی نیاز دارند؟

تولید محتوای تخصصی برای سایت گلخانه از اهمیت زیادی برخوردار است، تا اندازه ای که می تواند یک کسب و کار ساکت و آرام سنتی را به یک مرجع آنلاین پرفروش و پرسود تبدیل کند.

همه ما کم و بیش می دانیم که گلخانه داری و به طور کلی، صنعت گلخانه، یک کسب و کار پرسابقه است و اغلب به صورت سنتی اداره می شود. اگرچه گلخانه و کشت گلخانه ای امروزه به یک بحث داغ تبدیل شده است اما متاسفانه عدم آگاهی صاحبان گلخانه ها و کسب و کارهای گلخانه ای، باعث شده که تولید محتوا یا تبلیغات اینترنتی هنوز ناشناخته بماند. چه بسا اگر صاحبان این مدل کسب و کارهای پرسود اگر می دانستند چه فرصت هایی را از دست می دهند، هر چه زودتر نسبت به تولید محتوا سایت گلخانه و تبلیغات اینترنتی و بازاریابی محتوایی اقدام می کردند.

روی صحبت ما با کسانی است که گلخانه دار هستند، یا گل و گیاه پرورش می دهند یا به نوعی می توانند برای ساخت و احداث گلخانه، مشاوره ارائه بدهند. اگر شما هم در این گروه ها قرار دارید، به این موضوع فکر کرده اید که چطور مشتریان بیشتری جذب کنید اما بتوانید بودجه مالی تان را نیز مدیریت کنید؟

تولید محتوای تخصصی برای سایت گلخانه از اهمیت زیادی برخوردار است، تا اندازه ای که می تواند یک کسب و کار ساکت و آرام سنتی را به یک مرجع آنلاین پرفروش و پرسود تبدیل کند. این گفته، بارها و بارها در فضای اینترنت به اثبات رسیده است؛ اما بسیاری از صاحبان این کسب و کارها متاسفانه به آن کم توجه بوده اند. بازاریابی محتوایی بر اساس تبلیغات اینترنتی می تواند نتایجی داشته باشد که حتی یک سوم آن را در مدل کسب و کار سنتی شاهد نخواهید بود!!

مقایسه بازاریابی سنتی با بازاریابی محتوایی مدرن؛ استراتژی ها، مزایا و معایب

روش های بازاریابی سنتی در مقابل بازاریابی مدرن امروزی، که همان تبلیغاتی اینترنتی و تولید محتوا هستند، مزایا و معایبی دارند. اگرچه هنوز هم درصد زیادی از صاحبان کسب و کارها از بازاریابی سنتی و قدیمی استفاده می کنند، اما جوان ترها نسبت به روش های نوین، اطلاعات بیشتری کسب کرده اند و می دانند که چقدر برایشان مفید است.

استراتژی و هدف در هر دو روش بازاریابی سنتی و بازاریابی محتوایی و اینترنتی، یکسان است و بر روی جذب مشتری تمرکز دارد. بیشتر دیده شدن یعنی مشتریان بیشتر و فروش بیشتر که در نهایت، سودآوری عالی برای کسب و کارهای گلخانه ای ایجاد می کند. حال باید ببینیم که برای این هدف، کدام روش بازاریابی، مؤثرتر و محبوب تر است.

بازاریابی محتوایی و تبلیغات اینترنتی برای گلخانه، روش جدید و پربازده است. با این روش، به تدریج می توانید مخاطبانی را جذب کنید که اگر تولید محتوای حرفه ای را نیز انجام داده باشید، مخاطبانتان به سرعت به مشتری تبدیل می شوند. بازاریابی محتوایی برای کسب و کارهای گلخانه ای یک اقدام هوشمندانه و متفکرانه است و کسانی که روی این روش سرمایه گذاری می کنند، هیچگاه ضرر نخواهند کرد.

روش بازاریابی سنتی، به حضور فیزیکی بازاریاب نیاز دارد و باید آنچنان در فنون فروشندگی و مکالمه و مذاکره، قوی و حرفه ای باشد تا بتواند یک مشتری را قانع کند که خرید انجام دهد. این روش نیز می تواند زمان بر باشد و به تلاش بیشتری نیاز خواهد داشت.

در هر دو روش تبلیغات برای گلخانه دارها، کسی می تواند موفق تر باشد که از پیام های تأثیرگذار، تصاویر و گرافیک عالی استفاده کند. یک نویسنده حرفه ای می تواند متن های مرتبط با کسب و کارهای گلخانه ای را به قدری قوی و مؤثر بنویسد که مخاطب را به خرید تشویق کند؛ و این دقیقاً همان تکنیک کاربردی در بازاریابی محتوایی است.

یکی از مهم ترین مزایایی که بازاریابی محتوایی نسبت به بازاریابی سنتی برای کسب و کارهای گلخانه ای دارد، مسئله قیمت تبلیغات گلخانه ای و هزینه های بازاریابی است. از آنجایی که تبلیغات سنتی در بستر تلویزیون، بنرها، بیلبوردها، تراکت چاپی، کارت ویزیت و … انجام می گیرد، هزینه های زیادی را به مدیران این مشاغل تحمیل خواهد کرد. این در حالی است که بازاریابی محتوایی بسیار ارزان تر است و هیچ محدودیت مکانی و زمانی برای تبلیغات وجود ندارد.

خدمات بازاریابی محتوایی برای کسب و کارهای گلخانه ای

بازاریابی محتوایی، اغلب “بازاریابی درونگرا” نیز نامیده می شود و به موجب آن، یک نام یا برند تجاری، متن های مختلف محتوا را در کانال های متعددی قرار می دهد، سپس منتظر می ماند تا مشتریان و متقاضیان، سایت یا رسانه اجتماعی او را برای خرید دنبال کنند.

تولید محتوا با هدف بازاریابی محتوایی در قالب های مختلفی منتشر می شود، مانند: تولید محتوا برای وبلاگ در سایت، تولید محتوا موشن گرافی، تولید تیزر تبلیغاتی، تولید کتاب های الکترونیکی، بازاریابی ایمیلی، تولید محتوا رپورتاژ آگهی و … .

این محتواها در مکان ‌های مختلف منتشر می‌شود، به این امید که مخاطبانی را جذب کند که با موضوعات نوشته شده در محتوا مرتبط هستند و می‌خواهند بیشتر بدانند. به این ترتیب اگر کسب و کار گلخانه ای دارید، باید بدانید که نیاز مخاطبانتان چیست و در مورد همان موضوعات، مطالب و محتواها را بنویسید.

به جای استفاده از تبلیغات سنتی، بازاریابی محتوا برای گلخانه دارها معمولاً با یک پست وبلاگی یا یک صفحه فرود، شروع می شود که اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتری قرار می دهد. این اطلاعات باعث ایجاد اعتماد بین بازدیدکنندگان سایت شما می شود؛ شما پس از انتشار محتواها در وبسایت، امیدوارید مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند یا حتی برای یافتن محصولات مفید در وب سایت شما روی آن کلیک کنند.

هدف معمولی برای هر کمپین بازاریابی محتوایی که برای اولین بار انجام می شود، انتخاب مشتری شما است، جایی که شما آدرس ایمیل مشتری احتمالی خود را درخواست می کنید. این تکنیک، ایمیل مارکتینگ نام دارد و در جذب مشتریان برای شرکت ها بسیار مفید است. بازاریابی محتوایی، در نهایت، یک استراتژی بلند مدت و مبتنی بر سئو است که به طور مداوم، بازدیدکنندگان و مشتریان موقت را به مشتریان دائمی تبدیل می کند.

مزایای تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی برای گلخانه دارها

  • ایجاد اعتماد و روابط بلندمدت با مشتریان
  • انتشار ویروسی محتواها و تبلیغات و افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتریان دائمی
  • امکان تجزیه و تحلیل بازار با ابزارهای آنلاین
  • بررسی نرخ کلیک بر روی محصولات
  • قابلیت تنظیم استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت
  • قابل بررسی و مدیریت توسط تیم تولید محتوای حرفه ای و متخصصان تبلیغ نویسی

همیارگلخانه؛ مرجع تبلیغات و بازاریابی محتوایی برای مشاغل گلخانه ای

خدمات تولید محتوای سایت گلخانه، بازاریابی محتوایی و تبلیغات اینترنتی برای گلخانه ها و شرکت های مرتبط، برای کسانی پیشنهاد می شوند که بودجه مالی محدودتری دارند، نوپا هستند، یا به دنبال توسعه دادن دامنه فعالیت خود برای جذب مشتری هستند.

اکثر برندهایی که از بازاریابی محتوا استفاده می کنند باید اعتماد بیشتری برای مشتریان ایجاد نمایند. اگر نام تجاری شما جدید است یا به تازگی در شبکه های اجتماعی شروع به کار کرده اید، پس برای جلب توجه مخاطبان خود به محتوای عالی نیاز دارید.

اگر به تولید محتوای حرفه ای برای سایت خود نیاز دارید، اگر می خواهید در یک فضای تخصصی دیده شوید، اگر کسب و کار گلخانه ای دارید، ما اینجا هستیم تا کار شما را ساده تر سازیم. سایت همیارگلخانه، مرجع تخصصی صنعت گلخانه است و توانسته خدمات جامع را در حوزه بازاریابی محتوایی در این حوزه ارائه دهد.

تبلیغات اینترنتی، رپورتاژ آگهی تخصصی و تولید محتوای متنی، برای همه مشاغلی که به نوعی با گلخانه داری و باغبانی در ارتباط هستند، با قیمت مناسب و کیفیت عالی ارائه می شود. کافیست با ما تماس بگیرید. منتظر حضور سبز شما در وبسایت همیار گلخانه به آدرس www.hamyar-golkhane.ir هستیم.

دسته بندی: اینترنت, علم و فناوری, کسب و کار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد