شما اینجا هستید

ماسک نور درمانی در کشور ما با نام های مختلفی شناخته می شود. ماسک LED نور درمانی ۷ رنگ یکی دیگر از نام های معروف این دستگاه، در بین مشتریان ایرانی این محصول است. استفاده از ماسک صورت و گردن ال ای دی، فواید منحصر به فردی برای سلامت و جوان سازی پوست دارد. اما در کنار این مزایای بی شمار، خطراتی […]

ماسک نور درمانی در کشور ما با نام های مختلفی شناخته می شود. ماسک LED نور درمانی ۷ رنگ یکی دیگر از نام های معروف این دستگاه، در بین مشتریان ایرانی این محصول است. استفاده از ماسک صورت و گردن ال ای دی، فواید منحصر به فردی برای سلامت و جوان سازی پوست دارد.

اما در کنار این مزایای بی شمار، خطراتی نیز در کمین مشتریان این محصول است. بنابراین اگر قصد خرید دستگاه ماسک LED نور درمانی دارید، توصیه می کنیم این چند پاراگراف را از دست ندهید. این مقاله آموزشی راهنما توسط متخصصین مجموعه سبدجت به رایگان و با هدف بالابردن سطح آگاهی مخاطبین در این پایگاه منتشر شده است.

گام اول برای جوان سازی پوست، اصلا نگران نباشید!

اگر شما هم مبتلا به بیماری های پوستی یا پیری پوست شده اید، اصلا نباید نگران باشید. زیرا اولا اغلب مردم دنیا مبتلا به بیماری های مختلف پوستی و چین و چروک دچار هستند و شما تنها نیستید. ثانیا خود نگرانی عامل بسیار مهمی است که می تواند میزان افت کیفیت پوست شما را شدیدتر کند.

بنابراین قبل از هر چیزی باید بدانید که «حفظ آرامش» و دور کردن اضطراب و نگرانی شرط اصلی جوان ماندن پوست شماست. ثالثا ما در کنار شما هستیم. ما به شما کمک می کنیم تا با آشنایی با قابلیت های ماسک نور درمانی، بهترین راه حل را برای رفع مشکلات پوست تان پیدا کنید.

درمان پوست با دستگاه نور درمانی از شایعه تا واقعیت؟!

با پیشرفت دانش پزشکی، روش های گوناگونی برای درمان انواع بیماری به وجود آمده است. آب درمانی، کار درمانی، صدا درمانی و نور درمانی تنها بخش کوچکی از این شیوه های نوین درمان را تشکیل می دهند. هر یک از این روش ها برای بخش خاصی از بدن کاربرد دارند. نور درمانی یکی از روش های نوین درمان بیماری های پوستی با استفاده از پرتوهای فرابنفش خورشیدی است.

نور درمانی یک شیوه ۱۰۰ درصد علمی و بر مبنای دانش الکترومغناطیس است. دستگاه نور درمانی با پرتو افشانی به پوست، با فرکانس های مختلف بخش های مختلف پوست را تحریک و درمان می کند.

اثرات رنگ های مختلف در دستگاه نور درمانی

نورهایی که از دستگاه نور درمانی برای اصلاح پوست استفاده می شود، جنبه نمایشی و زیبایی بصری ندارند. این هر کدام از رنگ های دستگاه نور درمانی دارای فرکانس و انرژی مشخصی است و هر نور هدف خاصی را دنبال می کند. تقریبا تمام مدل های دستگاه نور درمانی دارای نورهای قرمز، آبی، زرد، بنفش، سبز و سفید است. در ادامه به کارکرد رنگ های مختلف این دستگاه می پردازیم.

جوان سازی پوست با نور قرمز ماسک ال ای دی نوردرمانی

با تابش نور قرمز به صورت، روند تولید کلاژن پوست افزایش می یابد. کلاژن در واقع یکی از انواع پروتئین های پوست است که مسئولیت نگهداری حجم آب در بافت پوست را بر عهده دارد. حفظ آب در بافت پوست مانع از خشکی و در نتیجه مانع از ایجاد چین و چروک می شود. چنانچه به هر علتی از قبیل کم آبی بدن، استرس یا … میزان تولید کلاژن کاهش یابد، به تدریج پوست چروکیده می شود.

تابش پرتو مرئی قرمز رنگ کلاژن موجود در پوست را افزایش می دهد. افزایش کلاژن، موجب جذب آب در بافت پوست و حذف شدن چروک های ریز می شود. بدین ترتیب ماسک ال ای دی نوردرمانی با نور قرمز پوست شما را جوان می کند.

نور آبی ماسک LED نور درمانی و رفع جوش زیر پوستی

شاید برای شما هم پیش آمده که جوشی زیر پوست تان در بیاید. معمولا جوش ها و آکنه های فعال زیر پوست دردناک هستند. جوش های زیر پوستی عمدتا از مخلوط شدن چربی و باکتری های داخل منافذ پوست ساخته می شود. دستگاه نور درمانی با تابش نور آبی ۴۷۰ نانومتری بر پوست، جلوی فعالیت زیاد غده های چربی زیر پوست را می گیرد. بدین ترتیب منبع چربی جوش زیر پوستی از دست می رود و جوش ضعیف و کوچک می شود.

نور زرد ماسک ال ای دی نقابی، متخصص پاکسازی پوست

هنگامی که پوست شما در معرض تابش نور خورشید قرار می گیرد، سیستم ایمنی پوست برای مقابله با اشعه های مضر خورشید، رنگدانه هایی موسوم به ملانین تولید می کند. ملانین در واقع همان عامل کک و مک پوست است. لکه های نقطه ای قهوه ای رنگ روی پوست بدن.

دستگاه نور درمانی با استفاده از پرتوهای ۵۹۰ نانومتری زرد رنگ، میزان فعالیت سلول های تولید کننده ملانین را کاهش می دهد. با توقف تولید ملانین، مقدار ملانین موجود در زیر پوست به تدریج کاهش می یابد. کاهش ملانین موجب کمرنگ شدن و در نهایت از بین رفتن کک و مک و لکه های قهوه ای رنگ زیر پوست می شود.

تعادل رنگ پوست با نور سبز

گاهی عدم وجود تعادل در میزان ترشحات، موجب کدر و مات شدن رنگ پوست می شود. دستگاه نور درمانی با پرتو افشانی نور سبز با فرکانسی معادل ۵۲۵ نانومتر، کنترل میزان ترشحات چربی در پوست را در دست می گیرد. بسیاری از متخصص پوست می گویند «تابش نور سبز» با دستگاه ماسک LED نوردرمانی ۷ رنگ، برای آرامش و ریلکس کردن پوست استفاده می شود. منظور از ریلکس کردن پوست، در واقع بهبود اوضاع پوست های حساس است. تابش نور سبز، منافذ پوست را تنگ تر می کند و پوست کشیده، سفت و صاف می شود.

نور بنفش در ماسک نوردرمانی، قاتل آکنه

آکنه شایع ترین بیماری پوستی در دنیاست. آکنه همان جوش های رنگی روی پوست است. آکنه ممکن است گاهی سفید، سیاه و گاهی قرمز باشد. نور بنفش نسبت دیگر پرتوهای دستگاه نور درمانی دارای بالاترین میزان سطح انرژی و کمترین طول موج است. این اشعه بسیار قوی، قادر است باکتری های پوست را تا حد بالایی تضعیف کرده و از بین ببرد.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، وجود باکتری یکی از شرایط اصلی ایجاد آکنه است. وقتی باکتری در پوست نباشد یا کم باشد، آکنه ای به وجود نمی آید. نور بنفش با خاصیت آنتی باکتریالیسم، انواع باکتری های مضر پوست را از بین می برد و در علم پزشکی این اشعه قاتل آکنه شناخته می شود.

درمانی ۱۰۰ درصد قطعی با دستگاه ماسک LED نوردرمانی ۷ رنگ

تابش انواع امواج با فرکانس های مختلف با دستگاه ماسک LED نوردرمانی ۷ رنگ پوست افراد را از تمام جهات تقویت و غنی می کند. لذا استفاده اصولی از این دستگاه یک درمان ۱۰۰ درصد قطعی برای سلامت و جوان سازی پوست به حساب می آید. استفاده از ماسک ال ای دی نوردرمانی یک روش کاملا علمی و اثبات شده است. این روش ابدا قابل مقایسه با روش های غیر علمی نیست.

آیا استفاده از ماسک ال ای دی نوردرمانی عوارض دارد؟

دفعات استفاده از این ماسک در هفته، زمان تابش هر نور بر صورت و استفاده همزمان از محصولات مراقبتی پوست دارای دستور العمل های خاصی است. توصیه می کنیم بدون مشورت با افراد متخصص، از این دستگاه استفاده نکنید. همچنین اکیدا توصیه می شود این دستگاه را از مجموعه های معتبری تهیه نمایید که خدمات مشاوره ای حرفه ای نیز ارائه دهند.

بنابراین اگر قصد خرید ماسک LED صورت دارید، اکیدا توصیه می کنیم این محصول را از مراکز معتبر و دارای مجوز تهیه کنید. یکی از معتبرترین مراکز فروش تخصصی ماسک نوردرمانی در ایران، فروشگاه اینترنتی سبدجت است. که وارد کننده سایر محصولات اصلی در حوزه زیبایی همچون دستگاه رفع غبغب، دستگاه آبرسان هایفرکوئنسی، دستگاه فرکننده مو و… میباشد.

دسته بندی: آرایش و زیبایی, سلامت, پزشکیبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد