شما اینجا هستید

    علم و فناوری » آموزش صدور گواهینامه تجزیه و تحلیل: آیا می خواهید یک تحلیلگر حرفه ای شوید؟
تحلیلگر

[ad_1] آیا به دنبال شغل تحلیلگری هستید؟ اگر واقعاً علاقه مند هستید که شغل بی نقص خود را به عنوان یک تحلیلگر پیدا کنید ، به مکان مناسب رسیده اید. شما در این دوره آموزش کلاس جهانی و فرصت های ۱۰۰٪ برای جایگزینی برای کارآموزی و مشاغل خواهید دید. از طریق آموزش از راه دور […]

[ad_1]

آیا به دنبال شغل تحلیلگری هستید؟ اگر واقعاً علاقه مند هستید که شغل بی نقص خود را به عنوان یک تحلیلگر پیدا کنید ، به مکان مناسب رسیده اید. شما در این دوره آموزش کلاس جهانی و فرصت های ۱۰۰٪ برای جایگزینی برای کارآموزی و مشاغل خواهید دید. از طریق آموزش از راه دور می توانید دوره های درسی را در راحتی خانه خود به پایان برسانید. استفاده از آموزش از راه دور در افزایش مهارت ها و دانش شما به عنوان یک تحلیلگر از اهمیت بالایی برخوردار است.

درباره دوره گواهینامه آنالیز-

طول دوره صدور گواهینامه تجزیه و تحلیل حدود ۱۶۰ ساعت آموزش کلاس در دوره های مختلف گواهینامه مانند تجزیه و تحلیل تجارتی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، داده دانشمند ، و غیره است. این آموزش توسط متخصصان بسیار واجد شرایط و سالها تجربه در این زمینه انجام می شود. علاوه بر این ، بیشتر بر آموزش عملی تأکید می شود تا آموزش نظری ، زیرا این بیشتر با آنچه مشاغل درگیر است مطابقت دارد. افزایش مهارت های خود و آموزش تکنیک های مدرن هدف نهایی متخصصان است.

شرح مختصر در مورد دوره ها-

۱) تجزیه و تحلیل کسب و کار– این دوره با توجه به خواسته های متخصصانی که می خواهند حرفه خود را در این زمینه دنبال کنند ، توسط متخصصان تهیه می شود. تجزیه و تحلیل تجارت از تجزیه و تحلیل آماری و تکنیک های آماری برای پیش بینی شرایط بازار و چگونگی تأثیر آن بر فعالیت های تجاری استفاده می کند. وظیفه یک تحلیلگر تجارت تعیین روند فعلی و تأثیر آن بر فضای کسب و کار و همچنین پیش بینی روندهای آینده و روش های حداکثر استفاده از این روندها است. در سناریوی فعلی ، این یکی از بهترین گزینه های شغلی است زیرا تقاضای زیادی از طرف سازمان های تجاری وجود دارد.

۲) تجزیه و تحلیل داده ها– به دو دسته تقسیم می شود: الف) تجزیه و تحلیل داده های کمی ب) تجزیه و تحلیل داده های کیفی. اولی بر داده های آماری و عددی تمرکز دارد در حالی که دومی بر داده های غیر عددی تمرکز دارد. این فرآیند جمع آوری داده ها از منابع مختلف و ادغام آنها برای تعیین بهترین راه حل است.

۳) دانشمند اطلاعات– در این دوره دانشجویان با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل داده ها ، تجهیزات و نرم افزارهای مختلف داده کاوی و بهینه سازی داده ها آموزش می بینند. وظیفه دانشمند داده تعیین بهترین راه حل از بین گزینه های موجود است. این شامل طی یک سری فرایندها قبل از تصمیم گیری نهایی است. مرحله اول جمع آوری داده ها ، مرحله بعدی انجام داده کاوی و انجام تجزیه و تحلیل آماری و پیش بینی با استفاده از داده ها است.

خود را برای اقیانوس فرصت ها ببندید-

دانشجویان توسط اساتید مشهور با بهترین دانش در این زمینه آموزش می بینند. ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته امکان آموزش الکترونیکی به همراه سایر مطالب مطالعه آنلاین در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. در وب سایت یک پرتال الکترونیکی وجود دارد که دانشجویان می توانند سوالات خود را در آن ارسال کنند و با متخصصان گفتگو کنند. پس از اتمام دوره ، برنامه جایگزینی در دسترس است که در آن دانشجویان با آموزش در محل کار ، مطالعات موردی ، پروژه های زنده و کارآموزی ارائه می شوند. این گزینه شغلی نه تنها به دلیل درآمد پایدار بلکه به دلیل اینکه یکی از شغل های یقه سفید ترجیح داده شده در بین دانشجویان رو به پیشرفت است.

[ad_2]

دسته بندی: علم و فناوریبرچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد