شما اینجا هستید

    مهاجرت » آسانترین راه برای مهاجرت به آمریکا | بهترین روش برای مهاجرت به آمریکا «بازرگان»

مهاجرت کردن به یک کشور دیگر برای زندگی تصمیم بزرگی است، که به شروطی از پیش آماده شده نیاز دارد. برای مهاجرت باید شرایطی مانند مالی، تحصیلی و خانوادگی خود را در نظر گرفته، تا بتوانید بهترین تصمیم را برای زندگی خود بگیرید. مرحله بعد از سنجیدن شرایط شخصی برای مهاجرت، سنجیدن شرایط کشور مقصد […]

مهاجرت کردن به یک کشور دیگر برای زندگی تصمیم بزرگی است، که به شروطی از پیش آماده شده نیاز دارد. برای مهاجرت باید شرایطی مانند مالی، تحصیلی و خانوادگی خود را در نظر گرفته، تا بتوانید بهترین تصمیم را برای زندگی خود بگیرید.
مرحله بعد از سنجیدن شرایط شخصی برای مهاجرت، سنجیدن شرایط کشور مقصد میباشد. کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، کدامیک از نیازهای شما را برآورده میکند؟ آیا مسیری برای پیشرفت شما دارد؟ زمانی که برای مهاجرت به آن کشور نیاز دارید، چقدر است؟ آیا شما را به زندگی رویاییتان میرساند؟ شرایط مالی، درصد پیشرفت کشور مقصد، مسیر رشدی که این کشور برای شما باز میکند، شرایط محیط زیستی و شرایط امنیتی کشور مقصد نیز باید قبل از شروع پروسه مهاجرت سنجیده شود.

شرایط مهاجرت به قبرس شمالی

 

آسانترین راه مهاجرت به آمریکا از طریق قبرس شمالی

همه ما میدانیم که آمریکا محبوبترین و معروفترین مقصد مهاجرت برای بیشتر مردم دنیاست. امروزه آزادی و حقوق بشر و پیشرفتی که در آمریکا شاهد هستیم، برای تعداد زیادی از مردم دنیا رویایی دست نیافتنی است. به دلیل تعداد متقاضی زیاد برای مهاجرت به این کشور پهناور، راههای مهاجرتی نیز سختتر شده و برای انجام این امر باید زمان و یا سرمایه زیادی را صرف کنیم، که باز هم احتمال رد شدن درخواست مهاجرت وجود دارد.
بسیاری از مردم روش تحصیلی را برای مهاجرت به آمریکا انتخاب میکنند. اگر شخصی در زمان مناسب و با معدل مناسب اقدام به این کار بکند و برای دانشگاههای آمریکایی درخواست خود را ایمیل کند، ممکن است با موفقیت روبرو شود و بتواند از طریق تحصیل و کسب ویزای موقت برای تحصیل وارد خاک آمریکا شود. این کار بهتر است توسط وکیلهای مهاجرتی انجام شود.
همگی در مورد قرعه کشی بزرگ سالانه که در آمریکا برای دریافت گرین کارت برگزار میشود میدانیم. اگر شخصی با داشتن مدارک کامل اقدام به ثبت نام در این قرعه کشی کند، و یکی از برندگان قرعه کشی گرین کارت آمریکایی شود، میتواند ویزای آمریکا دریافت کند و شهروند آمریکایی شود. در سال ۲۰۲۱ کشور آمریکا فقط از ایران پنج هزار نفر را برنده لاتاری بزرگ خود اعلام کرد.

پروسه های مهاجرت به آمریکا

به طور معمول شرایط برای مهاجرت به آمریکا پروسهای طولانی، با هزینه زیاد و احتمال موفقیت کم است. یکی از روشهایی که در ادامه به طور کامل آن را میگشاییم مهاجرت آسانتر به آمریکا را برای شما به ارمغان میآورد.
با این روش شما میتوانید قدم به قدم به مقصد خود نزدیک شوید. دیگر احتیاجی به صرف زمان و هزینه اضافی ندارید، در حالی که حتی احتمال موفقیتتان را نمیدانید.مسیری که از پیش توسط دیگر متقاضیان طی شده و شما برای رسیدن به هدفتان با ریسک مسیرهای ناشناخته مواجه نمیشوید و میتوانید با خیالی راحت به مقصد و رسیدن به آن فکر کنید و در عین حال از مسیر لذت ببرید. مسیری که برای شما در نظر گرفتهایم به شما زندگی با کیفیتی ارائه میدهد، شما توانایی آن را دارید تا در زمان کوتاهی که در این مسیر میگذرانید، از امکانات و تفریحات یک زندگی پیشرفته لذت کافی را ببرید. از امنیت اجتماعی بالایی برخوردار باشید و از حقوق شهروندی مناسب با دنیای مدرن امروزی استفاده کافی را ببرید.
یکی از روشهای از قبل طی شده و صد در صد نتیجه داده، برای مهاجرت به آمریکا از طریق کشور میانی ، پیدا کردن کشور میانی میباشد. شما با این روش امکان این را دارید که در یکی از کشورهایی که با ایران رابطه خوبی دارد، اقامت و شهروندی خود را دریافت میکنید. پس از گذراندن زمانی هر چند کم در این کشور، به سفارت آمریکا در آن کشور مراجعه میکنید. برای دریافت ویزای توریستی آمریکا اقدام میکنید. بعد از در دریافت ویزای توریستی که بدون احتمال ریجکتی به شما تعلق میگیرد، میتوانید برای بار اول به مدت ۳ ماه به آمریکا سفر کنید. مسئله بسیار مهم رسیدن به آمریکا میباشد. پس از آن با جستجوی حضوری برای کار و دانشگاه میتوانید ویزای آمریکا را دریافت کنید.حالا اینکه کدام کشور را برای اینکار انتخاب کنیم خیلی مهم است. انتخاب کشور مناسب در کل پروسه مهاجرتی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

قبرس شمالی، بهترین کشور میانی

قبرس شمالی کشوریست مدیترانهای، با امنیت زیاد و طبیعت عالی. مجتمعهای تفریحی مسکونی مدرن با قیمتهای مناسب نسبت به کشورهای مدیترانهای و حتی ایران، موقعیت بسیار عالی برای خرید ملک در قبرس شمالی ایجاد میکند.
قبرس شمالی به دلیل اینکه کشوری در حال پیشرفت است و جمعیت کم خود این امکان را به متقاضیان و سرمایه گذاران میدهد تا بتوانند با خرید ملک اقامت قبرس شمالی را دریافت کنند.
این پروسه معمولا حدود یک تا سه ماه زمان میبرد تا اقامت قبرس شمالی برای سرمایه گذاران صادر شود.
شرایط کلی برای دریافت اقامت قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک به این گونه است که، برای دریافت اقامت دو نفر که با هم نسبت فامیلی دارند، مانند یکی از والدین و یک فرزند، زن و شوهر و یا غیره، میتوانند با خرید یک استدیو اقامت هر دو نفر را دریافت کنند. برای سه نفر، خانه یک خوابه و چهار نفر، خانه دو خوابه نیاز است تا همه اعضای خانواده بتوانند به راحتی اقامت خود را دریافت کرده و به کارهای بعد از اقامت رسیدگی کنند.

مزیت قبرس شمالی به نسبت کشورهای دیگر

یکی از مزیتهایی که قبرس شمالی نسبت به بقیه کشورها دارد، قانون خرید ملک در این کشور است. شما با خرید ملک در قبرس شمالی عرصه و اعیان طبق قانون به شما تعلق میگیرد و در حقیقت قسمتی از خاک قبرس شمالی را خریداری کردهاید. سندی که به نام شما ثبت میشود کاملا به شما و پس از آن به ورثه شما تعلق دارد و فقط شما اجاره فروش و یا انتقال به غیر آن سند را خواهید داشت.
اولین قدم برای خرید ملک در قبرس شمالی پیدا کردن مشاوری امین و با سابقه است تا بتواند در حین اینکه در تصمیم گیری خرید بهترین ملک همراه شما باشد، در تمام مراحل کسب اقامت نیز شما را همراهی کند و بتوانید با خیال راحت فصل جدید زندگی خود را شروع کنید.

 

شرکت مهاجرتی بازرگان

 

دسته بندی: مهاجرت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد